Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Wszystko zależy od urządzeń pomiędzy (czy router wypuszcza lan 100 czy 1000, jakie kable itp) - ja mam net 300 Mb/s - i po kablu ciągnie mi GT-King 290-300 - czyli praktycznie 100%. Na wifi - speedtest pokazuje 190. natyomiast ta noki ama LAN tylko 100 - więc możesz mieć lepsze osiągi na wifi 5 Ghz jeśli nie masz tłoku w sieciach.
avatar
@adrt8v na kablu wiele urzadzen ciagnie do 100, na wifi bedzie wiecej
avatar
Siema. Czy jeśli mam internet do 300 mb/s to nokia streaming box 8000 maksymalnie pociągnie po kablu 100?
avatar
@RebA z darmowych opcji mial najbogatszy pakiet. chyba
avatar
@coffee Sprawdź siebie na innej aplikacj jak jest
avatar
Czy Wam też tak zacina archiwum u dostawcy plusx? Masakra. Chwilę poleci, a potem zwiecha i wywala do ekranu głównego Kodi.
avatar
siema, fajnie jakby można było obejrzeć festiwal weselnych przebojów z poziomu SFVIP Player korzystając z VOD od PolsatGO, tego najbardziej mi brakuje
avatar
Jeśli chodzi o WP PILOT, to nie będzie już trybu darmowego. pakiet lajt ma go w całości zastąpić. @RebA nie każdy chce korzystać z lewizny.
avatar
@batorencjusz walić WP pilot
avatar
nie zabardzo rozumiem zmiany które mają nastąpić w wp pilot z nadejsciem nowego pakietu lajt. Jeśli dobrze zrozumiałem pakiet darmowy zostaje jak jest jesli chodzi o ilosc kanałów tylko będą dłuższe reklamy chyba że jednak ja źle zrozumiałem i w darmowym będą tylko programy wp pilot a cała reszta zniknie i przejdzie do pakiety lajt
avatar
@RebA podziękował
avatar
avatar
m ktoś link do tivomate z witaminks w której nie puchnie archiwum
avatar
@sky02 nie ja nadaję tu rangi. Nie ja odbieram. Moją mocą jest banować
avatar
@mtr81 napisałem chyba - bo nie porównywałem kodu - nie zawsze mam dostęp do kompa a na komórce ciężko odpalić meld żeby porównać. A że wtyczki są w issue a nie w repo to też nie ułatwia.
avatar
To raczej nie tak, chyba domyślam się o którą sytuację Ci chodzi. Ale to nie powinno mieć wpływu na rangę tu na forum. Prezes @mjw i @Tomek zróbcie coś z tym.
avatar
Odpowiem dlaczego. Miałem czelność skrytykowania sposób funkcjonowania pewnego gremium z trzema literami w tle (nie mam tu na myśli KWP) i ponoszę tego konsekwencje. Ale te 1,5 roku jakie minęło od tego czasu pokazało kto miał rację.
avatar
Panowie nie drążcie dalej tego tematu Wink Widzimy autorów wtyczki w addon.xml provider-name="mbebe,mtr81" A ja z innej beczki. Czemu @mtr81 jest dalej zielonkom, kiedy autorów wtyczek oznaczany na niebiesko?
avatar
anowie
avatar
Litości... Zanim coś napiszesz, to sprawdź...