Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Do jakiego trackera może byłbym zainteresowany jeśli jeszcze wolne masz.
avatar
ja chcieć, marzyć bardzo Smile
avatar
Jak ktoś chce zaproszenie do prywatnego polskiego trackera torrent to mam 2 do oddania. Smile
avatar
Poczekajcie chwilę na dużą aktualizację FanFilm z nowego repo. Smile @farben jak tam beelink? Tongue
avatar
prosta odpowiedź, bo szukajka cofnęła swoje zabezpieczenia, a w fanfilmie była aktualizacja pod zabezpieczenia, które już są zdjęte. Dlatego w scrubs, który ma starsze scrappery działa. Zupełny przypadek Smile
avatar
Ja nie wiem czy te same ale szukajka przez scrubs mi działa a przez fanfilm nie...
avatar
Jak mu coś nie będzie grać, to znowu podbije numer i będą cyrki. No niektórzy są niereformowalni.
avatar
Jeszcze jakby to zrobił normalnie, czyli po prostu wrzucił odwołanie do oryginalnego repo w xml - ale nie - on wszędzie kopiuje wtyczki i robi na swoim repo. Czyli dokładnie to samo co spowodowało konflikty z ramic i z ptw
avatar
syf kompletny - na fb ostatnio gadał że poradnik z kwp prowadzi do jakiejś dziwnej wersji FF a tylko u niego jest właściwa. Gość raz już namieszał i dalej mąci...
avatar
avatar
Widziałem, że wszędzie na grupach na FB wrzuca te jego śmieciowe repozytorium, w którym jest milion wtyczek - śmietnik jak nie wiem.
avatar
Ja prdlę - męczę pól dnia FanFilm - nie instaluje mi zależności, sypie błędami - dopiero teraz się ogarnąłem że miałem zaisntalowane repozytorium meseraka (te cornhuby czy coś tam) i jak zawsze syf z zależnościami. Jeśli będzie FF udostępniony w repo KWP to z komunikatem żeby wywalić tamten syf.
avatar
W ScrubsV2 są wzięte scrapery z Fanfilm - więc to żadna alternatywa... Dokładnie to samo w innej oprawie i bez języka PL w interfejsie...
avatar
O, właśnie. @farben dzieki
avatar
ScrubsV2
avatar
Cześć, Jak nazywa się ta nowa alternatywa do FanFilm z polskimi źródłami?
avatar
@Tomek czat był zawsze na dole i jakiś czas temu przeniosłem na gorę bo wrzucałem kody premium i nikt ich nie brał Big Grin
avatar
Aktualizacja do FF się pojawi może jeszcze w tym tygodniu. Trzeba ją jeszcze troszkę dopieścić.
avatar
o... my tu czat mamy...
avatar
Seren ma tylko zagraniczne źródła, do polskich źródeł niebawem będzie aktualizacja do FanFilm Smile