Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
@Lethe Zakładka wideo
avatar
Witam, mam pewien problem. Dla Was pewnie to banalna sprawa ale nie wiem jak odpalic przez kodi film z dysku podpietego pod tv. Szukam, szukam i wziac nie wiem jak. Jest to moj pierwszy kontakt z Kodi i poki co nie moge sie w tym odnalezc ;f
avatar
jesli was interesuje to po maratonie z ligą angielską w przyszły weekend dam znać jak się spisuje ten dostawca
avatar
Zmieniłem serwer na Holenderski i wyeliminowałem lekkie ścinki ;p
avatar
@xalvan Metodą "prób i błędów" dasz radę samodzielnie Wink
avatar
Właśnie dzisiaj kupiłem za 3 $ żeby potestować. W panelu użytkownika są różne opcji wyboru serwerów itp stąd chciałem skonsultować co tam przeklikać dla Polski.
avatar
@xalvan Nie, a Ty?
avatar
Używa ktoś sharavoz.tv?
avatar
Urlopy, ciekawe skąd mają na to pieniążki.. Smile Miłego urlopu! A po powrocie tutorial proszę Smile
avatar
Nie ma ale mogę Ci pomóc, nic trudnego. Z tym, że chwilowo nie mam dostępu do tvheadend - urlop Smile
avatar
Jest jakiś dobry tutorial jak uruchomić serwer tvheadend z listą m3u, taki od a do z?
avatar
Jak VPN to od MyDevil ?
avatar
Idzie do player na android TV ominąć sprawdzenie lokalizacj?
avatar
Jaki vpn polecacie na raspberry pi ?
avatar
DARMOSZKA: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. i kod na premium na 3 dni: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. KTO PIERWSZY TEN LEPSZY kod wpisać bez http:// i bez .pl
avatar
@airmaxnike u mnie zapina się na 300Mb i jest jakieś 10m od routera, w dodatku za telewizorem. Dla porównania GTmini-A wynegocjował tylko 260 i nie był schowany za telewizorem.
avatar
@xalvan u mnie dobrze sprawował się sharavoz, a jak chcesz oglądać mecze to coś takiego znalazłem By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
@xalvan KKZ to Rapid czyli najlepszy dostawca. U mnie sprawdza się dobrze teleelevidenie
avatar
wp. pilot
avatar
Wtyczki z polską tv darmową