Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Jaki vpn polecacie na raspberry pi ?
avatar
DARMOSZKA: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. i kod na premium na 3 dni: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. KTO PIERWSZY TEN LEPSZY kod wpisać bez http:// i bez .pl
avatar
@airmaxnike u mnie zapina się na 300Mb i jest jakieś 10m od routera, w dodatku za telewizorem. Dla porównania GTmini-A wynegocjował tylko 260 i nie był schowany za telewizorem.
avatar
@xalvan u mnie dobrze sprawował się sharavoz, a jak chcesz oglądać mecze to coś takiego znalazłem By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
@xalvan KKZ to Rapid czyli najlepszy dostawca. U mnie sprawdza się dobrze teleelevidenie
avatar
wp. pilot
avatar
Wtyczki z polską tv darmową
avatar
Jakieś wtyczki z polską tv darmową
avatar
@mjw biorę za każdym razem testy ale zawsze na testach jest OK, a później są różne kwiatki. Obecnie kupiłem KKZ i jest różnie, no i tak różnie u mnie jest z każdym dostawcą, którego testowałem. Może potraficie podać najpewniejsze źródła dla odbioru w Polsce?
avatar
@xalvan używamy i to nie zależy tylko od prędkości ale także od routingu dostawcy. Najlepiej brać darmowe testy i sprawdzić, które IPTV działa u Ciebie najlepiej.
avatar
Z Fanfilm dajcie jeszcze troszkę czasu - nie mogę znaleźć wszystkich kluczy które są potrzebne, będzie je trzeba utworzyć i potestować. Będzie możliwość dla zaawansowanych użytkowników żeby sami je sobie zmieniali nie czekając na ewentualne aktualizacje.
avatar
Hej, używacie IPTV? jak tak to jakiego ? Bo cięzko mi znaleźć odpowiednie dla mnie bo każde przycina... A neta mam bardzo dobrego. Chyba że znacie co powinienem poprawić, odblokować żeby uporać się z problemem?
avatar
Zajebiste ma wifi. Mój mibox stoi metr od routera i nie mam jednej kreski zasięgu
avatar
Jako jedyny box to dobry wybór ale jeśli ktoś ma MiBoxa lub inny z którego jest zadowolony to moim zdaniem nie warto zmieniać, rewolucji nie będzie Wink
avatar
MiBox zamula po uśpieniu, jeśli się go nie usypia działa normalnie, odrobinę wolniej co prawda niż S905x2 ale w niczym to nie przeszkadza. Wifi ma za to lepsze Smile Mam NAS więc porty USB są mi zbędne a do Coreelec mam S905 który na tą chwilę działa chyba lepiej niż na S905x2 Smile
avatar
Cześć, działa wam wtyczka eleven sport ?
avatar
Według mnie szybkość działania jest nieporównywalnie większa niż w miboxie, do tego LAN, porty USB oraz możliwość odpalenia CE bije na głowę Xiaomi. Jednak wszystko zależy od potrzeb. Smile
avatar
@mjw Szału nie ma, na plus moim zdaniem tylko LAN i to że faktycznie to wersja mini, malutkie cacuszko można schować w kieszeń włącznie z ładowarką Smile Oprócz LANu MiBox niczym nie odstaje więc on zostaje na stałe Smile
avatar
Już rozdane, a miałem do tego samego co od Ciebie miałem. Smile
avatar
Do jakiego trackera może byłbym zainteresowany jeśli jeszcze wolne masz.