Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Cześć, jak dodać temat do do wybranego działu?
avatar
@xalvan Ile razy będziesz jeszcze o to pytał? Masz na forum, ku temu stosowne tematy...
avatar
Jakich dostawców używacie do oglądania telewizji na kodi? IPTV czy przeglądarkowe? (głównie interesują mnie płynnie działajace kanały sportowe)
avatar
@mjw możesz już dać recenzję GTmini-A, sprzedany Smile
avatar
O kurde. Niezły pomysł na domene xd
avatar
Przeczytaj tego linka bo to jest ukryte jako adres dla niezarejestrowanych
avatar
ten link nie dziala u mnie
avatar
heja
avatar
avatar
No siema!
avatar
Dzień dobry wszystkim Smile
avatar
czy Wam też nie wchodzą źródła w Funfilm?\
avatar
No i już tak na przyszłość jak kogoś to interesuje, tym sposobem można też dodać odcinki Big Brother'a które we wtyczce nie są widoczne (kiedyś ktoś o to pytał na forum).
avatar
@Cneek7 dodaj sobie ten link w favourites.xml a bedziesz miał w ulubionych : <favourite name="Gogglebox. Przed telewizorem" thumb="http://r-scale-a3.dcs.redcdn.pl/scale/o2/tvn/web-content/m/p24/i/07a4e20a7bbeeb7a736682b26b16ebe8/849d73a0-e3f6-485a-a350-441124a8b972.jpg?quality=85&amp;dstw=870&amp;dsth=560&amp;type=1">ActivateWindow(10025,&quot;plugin://plugin.video.polishtv.live/?category=series&amp;id=2777&amp;service=tvn&quot;,return)</favourite>
avatar
@DenDy Dobra, przeleciałem wszystkie programy i musiałem to jakos ominac. Dziekuje bardzo!
avatar
W sensie Player > Programy > Gogglebox
avatar
avatar
@DenDy Jeszcze jedno pytanie.. Gdzie w sd-xbmc znalazles Gogglebox? Nigdzie nie moge tego znalezc
avatar
Hehe to dziwne bo u mnie akurat kuchennych rewolucji nie wyświetla Big Grin
avatar
@DenDy Uratowałes moje zapotrzebowanie na Magde Gessler!!! Dziekuje Ci dobry czlowieku, nie wiedzialem o istnieniu SD-XBMC