Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Ktoś coś wie na temat wtyczki SD-XBMC chodzi o Player - w ostatnim czasie sprawia problemy - błąd API. Czy ta wtyczka będzie jeszcze aktualizowana ? Z tego co widzę od dawna nie jest i chyba dlatego zaczynają dziać się niefajne rzeczy.
avatar
@Bundzaj obie wtyczki to przeszłość, zerknij na scrubs, fanfilm, wako, Seren
avatar
@Esim pobierz sobie z apkmirror Chrome i wrzuć na pendrive i z niego zainstaluj na mi box
avatar
BrySmile Trochę mnie nie było i takie pytanie szybkie czy Covenant lub Incrusion dalej są aktywne czy już dali sobie z nimi spokój ? Smile
avatar
Jestem nowy więc się witam, jest jaki sposób na przeglądarkę internetową na mi box s
avatar
Jak postępują prace nad aktualizacją FanFilm?? Smile
avatar
avatar
pewnie jakiś firmware update trzeba
avatar
na androidzie
avatar
@teletombola a na androidzie czy na kodi ?
avatar
nie mogę zainstalować aplikacji youtube na mecool m8s pro
avatar
Witam
avatar
@Neo124 te discoverowe seriale raczej tylko na torrentach polskich bo z warezów szybko usuwają...
avatar
ok, udało mi się zrobić aktualizację do 9.2, ale kurcze teraz mi coś wifi zrywa :/
avatar
Część Pany. Orientuje się się może na jakiej wtyczce obejrzę serial Złomowisko PL?
avatar
Zrób backup i ręcznie pobierz aktualizację i wrzuć do folderu update.
avatar
Mam coreelec 9.0.3 i nie mam aktualizacji do 9.2. wcześniej aktualizacje dane się pobierały
avatar
@pioro-pio Każdy kiedyś był, a tak ogólnie to o co się rozchodzi? Wink Smile
avatar
witam wszystkich jestem nowy na forum.
avatar
Musisz mieć zweryfikowane konto, powinieneś dostać link do weryfikacji na adres email podany przy rejestracji.