Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
avatar
@zm1c4l - repo było przez długo na githubie cherry - to obecne powiedzmy że jest nowe.
avatar
Repo do fanfilm już dawno powinno było być żeby wiadomo gdzie ewentaulnie zgłaszać bugi. Dzięki za update.
avatar
@mjw - super! W końcu coś drgnęło Wink
avatar
Na stronie głównej poradnik do najnowszej wersji FanFilm. Smile
avatar
Szukam dawcy m3u priv dzidek27@wp.pl
avatar
Posiadam teleelevidenie i oglądam za pomocą aplikacji w TV "SS IPTV". Często na kanałach sportowych (bo głównie te oglądam) zacina się obraz. Czy u was też tak jest? Serwer mam wybrany Cloud4 Polska
avatar
No to tak jak napisał mjw, trzeba czekać na ich reakcję która zazwyczaj jest bardzooo wolna.
avatar
Panowie, sprawdziłem : na normalnym Player wszystko działa. Testowałem też różne wersje Kodi na różnych platformach z wtyczką SD-XBMC i tu niestety przy najnowszych serialach, wstawkach wywala błąd API.
avatar
U nich na forum są jakieś zgłoszenia tego problemu
avatar
Nie zostaje nam nic innego jak zgłosić to u autorów na forum tylko nie wiem jak u nich z ochota aktualizacji.
avatar
W aplikacji i na stronie działają normalnie. Moja druga połówka właśnie mi oznajmiła że też jak chce obejrzeć coś nowego to wywala błąd API
avatar
A czy te same odcinki dzialaja na stronie player lub w aplikacji?
avatar
Nowy odcinek Master szef takze.
avatar
chociażby najnowszy odcinek serialu "Na Wspólnej czy nowy 12 sezon "Warsaw Shor"
avatar
@jp44 co dokładnie ci nie działa? Bo u mnie póki co błąd nie wyskakuje. Podaj serial/program na którym to wyskakuje.
avatar
Inni mają podobnie ? Ktoś wie co z tym zrobić ?
avatar
Starsze - owszem, przy nowym wywala komunikat - BŁĄD API.
avatar
Niestety nie działa - nie działają najnowsze wstawki.
avatar
@jp44 na API Panasonic działa bez problemu