Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Poszukuje softa do savio tb-p01
avatar
TvBox SAVIO niediała świeci się tylko czerwona lampka
avatar
Instalujesz sobie np x-plore jako menedżer plików, do tego instalujesz sideload launcher - oba ze sklepu google. Później pobierasz sobie chrome czy opere z apkmirror i wgrywasz na pendrive na komputerze i podlaczasz do miboxa i instalujesz.
avatar
Chcę mieć przeglądarkę na mi box chrome lub operę widziałem filmiki jak to zrobić tylko potrzebuje menadżera plików i coś jeszcze żeby zrobić skrót na ekranie co polecacie chyba że jest jakiś nowy poradnik??
avatar
Poza tym istnieje możliwość ukrycia źródłowego ip serwera i danych właściciela przed takimi zagrożeniami chociażby przez Clourider.
avatar
@sky02 każeli sobie płacić niewiadomo ile a jakość ich usług była koszmarna pod względem jakości i szybkości. Pewne jest to że w sieci będzie mniej darmowych źródeł do streamów sportowych itp.
avatar
@zm1c4l - co nieco na ten temat wiem Wink Też mam nadzieję że osoba/osoby zajmujące się fanfilmem będą w miarę regularnie wypuszczać aktualizacje...
avatar
@Tomek cherry tylko trzymało aby było oni głównie od robienia paczek na oddzielnym github zakładam że osoba zajmująca się fanfilmem będzie miała oko na stan rzeczy.
avatar
avatar
@zm1c4l - repo było przez długo na githubie cherry - to obecne powiedzmy że jest nowe.
avatar
Repo do fanfilm już dawno powinno było być żeby wiadomo gdzie ewentaulnie zgłaszać bugi. Dzięki za update.
avatar
@mjw - super! W końcu coś drgnęło Wink
avatar
Na stronie głównej poradnik do najnowszej wersji FanFilm. Smile
avatar
Szukam dawcy m3u priv dzidek27@wp.pl
avatar
Posiadam teleelevidenie i oglądam za pomocą aplikacji w TV "SS IPTV". Często na kanałach sportowych (bo głównie te oglądam) zacina się obraz. Czy u was też tak jest? Serwer mam wybrany Cloud4 Polska
avatar
No to tak jak napisał mjw, trzeba czekać na ich reakcję która zazwyczaj jest bardzooo wolna.
avatar
Panowie, sprawdziłem : na normalnym Player wszystko działa. Testowałem też różne wersje Kodi na różnych platformach z wtyczką SD-XBMC i tu niestety przy najnowszych serialach, wstawkach wywala błąd API.
avatar
U nich na forum są jakieś zgłoszenia tego problemu
avatar
Nie zostaje nam nic innego jak zgłosić to u autorów na forum tylko nie wiem jak u nich z ochota aktualizacji.
avatar
W aplikacji i na stronie działają normalnie. Moja druga połówka właśnie mi oznajmiła że też jak chce obejrzeć coś nowego to wywala błąd API