Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
a fanfilm śmiga aż miło. w połączeniu z tb7 jeszcze lepiej
avatar
@airmaxnike - ale wiesz że nie musisz reinstalować całego kodi, czasem wystarczy zrobić aktualizację wtyczki. Scrubs pewnie nie będzie teraz aktualizowany, bo gość który zawinął scrapery i podrzucił je do scrubs już wrzucił Fanfilm do swojego śmietnika...
avatar
Sprawdź najnowszą wersję FanFilm, multum polskich źródeł. Smile I nie bluźnij proszę Smile
avatar
To scrubs to o kant chuja potłuc. 0 polskich źródeł albo przeskakuje. Cyrk. Reinstalować całego kodi co tydzień żeby coś wyszukali.
avatar
Fajnie jakby zrobili żeby materiały chronione DRM też działały. Smile
avatar
są jakieś ruchy na forum sd-xbmc Michał "miszka" pisze że poprawi playera to może jest szansa Smile
avatar
@Esim nie uda sie chyba bo bedziesz mial komunikat, ze urzadzenie nie jest kompatybilne
avatar
Mjw a jak bym dał instalacje przeglądarki z kompa w sklepie Play na mi box s to tez da rade to zrobić ??
avatar
@dareksnapi to zgłoś reklamacje na stronie savio jest napisane że gwarancja jest na 24miechy
avatar
Gdzieś 1,5 roku
avatar
@dareksnapi skontaktuj się z serwisem savio e-mail: serwis@savio.net.pl
avatar
@dareksnapi kiedy kupywałeś tego boxa?
avatar
Poszukuje softa do savio tb-p01
avatar
TvBox SAVIO niediała świeci się tylko czerwona lampka
avatar
Instalujesz sobie np x-plore jako menedżer plików, do tego instalujesz sideload launcher - oba ze sklepu google. Później pobierasz sobie chrome czy opere z apkmirror i wgrywasz na pendrive na komputerze i podlaczasz do miboxa i instalujesz.
avatar
Chcę mieć przeglądarkę na mi box chrome lub operę widziałem filmiki jak to zrobić tylko potrzebuje menadżera plików i coś jeszcze żeby zrobić skrót na ekranie co polecacie chyba że jest jakiś nowy poradnik??
avatar
Poza tym istnieje możliwość ukrycia źródłowego ip serwera i danych właściciela przed takimi zagrożeniami chociażby przez Clourider.
avatar
@sky02 każeli sobie płacić niewiadomo ile a jakość ich usług była koszmarna pod względem jakości i szybkości. Pewne jest to że w sieci będzie mniej darmowych źródeł do streamów sportowych itp.
avatar
@zm1c4l - co nieco na ten temat wiem Wink Też mam nadzieję że osoba/osoby zajmujące się fanfilmem będą w miarę regularnie wypuszczać aktualizacje...
avatar
@Tomek cherry tylko trzymało aby było oni głównie od robienia paczek na oddzielnym github zakładam że osoba zajmująca się fanfilmem będzie miała oko na stan rzeczy.