Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Potrzebuje stara wersje filmweb... Wie ktos gdzie takową dostane? Chodzi mi o to z kwietnia....
avatar
Dzięki Smile Szacun za tak szybką odpowiedż. Wieczorem może coś pokombinuje ;p
avatar
@Rupert próbuj na tym swoim boxie LibreELEC może coś ruszy: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
@Tomek czy ty używasz Super Favourites? Jeśli tak to czy z oficjalnego repo? Bo mi coś błędami sypie :<
avatar
Mam 5 kodów do By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. na 3 dni. Kto pierwszy napisze wiadomość prywatną ten lepszy Smile
avatar
@Rupert wszystko zależy czego oczekujesz od boxa, napisz tutaj By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. co potrzebujesz, jakie masz wymagania, budżet to coś doradzimy. Smile
avatar
Witam. Planuje zakupic tvboxa i prosilbym o pomoc Smile . Czy warto doplacać do Beelink GT-King wersja Pro czy nie ma sensu?
avatar
a fanfilm śmiga aż miło. w połączeniu z tb7 jeszcze lepiej
avatar
@airmaxnike - ale wiesz że nie musisz reinstalować całego kodi, czasem wystarczy zrobić aktualizację wtyczki. Scrubs pewnie nie będzie teraz aktualizowany, bo gość który zawinął scrapery i podrzucił je do scrubs już wrzucił Fanfilm do swojego śmietnika...
avatar
Sprawdź najnowszą wersję FanFilm, multum polskich źródeł. Smile I nie bluźnij proszę Smile
avatar
To scrubs to o kant chuja potłuc. 0 polskich źródeł albo przeskakuje. Cyrk. Reinstalować całego kodi co tydzień żeby coś wyszukali.
avatar
Fajnie jakby zrobili żeby materiały chronione DRM też działały. Smile
avatar
są jakieś ruchy na forum sd-xbmc Michał "miszka" pisze że poprawi playera to może jest szansa Smile
avatar
@Esim nie uda sie chyba bo bedziesz mial komunikat, ze urzadzenie nie jest kompatybilne
avatar
Mjw a jak bym dał instalacje przeglądarki z kompa w sklepie Play na mi box s to tez da rade to zrobić ??
avatar
@dareksnapi to zgłoś reklamacje na stronie savio jest napisane że gwarancja jest na 24miechy
avatar
Gdzieś 1,5 roku
avatar
@dareksnapi skontaktuj się z serwisem savio e-mail: serwis@savio.net.pl
avatar
@dareksnapi kiedy kupywałeś tego boxa?
avatar
Poszukuje softa do savio tb-p01