Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
@mckaczka - trochę więcej szczegółów, jaki sprzęt, jakie kodi, jakie konkretnie wtyczki i skąd instalowane (a najlepiej log)
avatar
nie moge przez to podpiac RD do serena
avatar
gdy wchodze w konfiguracji wtyczki mam pusto,pisze"brak dostepnych kategori" jest tak w kazdej wtyczce ,jak to napawic?jakies pomysly
avatar
Szkoda, bo ta ich androidowa apka jest słaba. Tnie się i wiesza. No nic. Pozdrawiam Smile
avatar
Nie ma i raczej sie na takową nie zapowiada Smile
avatar
Hej Smile Jest już może wtyczka cyfrowy polsat go na kodi czy jeszcze nie? Smile
avatar
No ja przy swojej aurze zostaję - jest dla mnie idealna.. przywykłem do menu na górze... resztę sobie dopasowuję krok po kroku...
avatar
A to akurat mi nie przeszkadza. Teraz muszę na jakiegoś skina z multi widgetami się przerzucić. Niestety eminence mod tego nie ma. Do aury jakoś nie mogę się przekonać, zostaje arctic zephyr ^^
avatar
@DenDy - śmiga dużo lepiej, ale muszę w końcu spolszczyć...
avatar
Za darmo dziala to sobie jak chce, lepiej poczytaj o iptv.
avatar
korzysta ktos z telewizji za darmo na tv box,dziala to?
avatar
@Tomek dzięki, simple śmiga dużo lepiej Smile
avatar
@elemoisa już działa Tongue
avatar
Czy po prostu zwyczajnie musze czekac aż link się naprawi? Smile
avatar
Bry Smile Mam pytanie odnośnie wtyczki SD-XBMC, próbowałam teraz pobrać ją z Waszej strony, niestety link do niej kompletnie nie działa, jest mozliwość pobrania jej z jakiegoś innego miejsca?
avatar
@Rupert - wtyczki Filmweb nie ma w ogóle - jest filmwebbooster - w repo mbebe
avatar
filmwebboster się wyłożył - trzeba czekać na aktualizację - a najlepiej zgłosić co nie działa u autora
avatar
@DenDy - nie - używam Simple Favorites - super favorites to jakaś pomyłka dla resoraków...
avatar
no szukalem tez filmwebbooster ale nie umie znalesc
avatar
chodzi mi o filmweb, bo po aktualizacji nie pokazuje mi filmow zadnych wogole....