Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
@Jaca a pobieranie zdjęć aktorów w ustawieniach biblioteki zdaje się masz włączone? Domyślnie chyba jest włączone ale ja np wyłączam w celu oszczędzenia miejsca na miboxie Smile
avatar
@mbebe mądrego to i dobrze posłuchać, dzięki działa takim stary a takim durny nie wpadłem na to Smile
avatar
avatar
A zapomniałem jeszcze jest Studio Icons- White taka kamerka hehe
avatar
@sky02 nie idzie w informacji extend info wszystko jest ale w 1 oknie informacje o filmie nie wyświetlają się dodałem ftp dla sprawdzenia i czyta ale ze scriptów nie, By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
O Witaj Mbebe Smile
avatar
@p3t3n3t musisz miec przynajmniej 1 miejsce wolne na urzadzenie. sprawdz w icok. jesli masz wszystkie zajete, to usun jedno i wtedy sprawdz.
avatar
A potem wypełnia ExtendedInfo Script
avatar
@Jaca The Movie Database
avatar
siamano, nie chce zakładac nowego tematu bo pewnie już gdzieś jest coś na ten temat,mianowicie co odpowiada w kodi za pobieranie zdjec aktorów,ale nie po kliknięcou w ikonke w informacjach o video tylko właśnie w tym kliku By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
Działa bez problemu
avatar
Teleele padło? Od rana nie działa żaden kanał. Próbowałem łaczyć się normalnie i przez vpn. Chyba pora się przeprosić z rapidem bo wszyscy ci tani dostawcy mają wiecznie jakieś problemy.
avatar
Ja dopiero mogę sprawdzić za kilka godzin
avatar
w repozytorium "mbebe" pojawiła się wtyczka Cyfrowy Polsat Go tylko że jakoś u mnie nie działa, czy ktoś testował może ?
avatar
Włączanie/wyłączeni jest po IR pewnie dlatego działa
avatar
z androida zrobilem ale niec nie dalo
avatar
na poczatku wszystko ok, najpierw internet po kablu przestal dzialac
avatar
tylko wlaczanie i wylaczanie
avatar
tzn przyszedl z chin juz pilot przestal dzialac
avatar
Z recovery czy z androida?