Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
@ralph522 nie dziala bo zostala na stronie wprowadzona captcha google, raczej juz nie ma szans na reaktywacje wtyczki.
avatar
Witam serdecznie Smile Mam pytanko, bo jakoś nie mogę znaleźć odpowiedzi w necie; czy jest jakaś wtyczka umożliwiająca wyszukiwanie głosem ? Mam Miboxa z pilotem w którym mikrofon aż się prosi o wykorzystanie ale nie bardzo mogę znaleźć odpowiedź. Da się jakoś sterować Kodi z Cherry Tv głosem czy nie ma takiej opcji?
avatar
wp pilot znowu nie bangla?
avatar
Jaki pilot sparować?
avatar
Pilot do tego beelinka to pilot G10 Air Mouse... Ale widocznie się zepsuł bo nie działa na żadnym urządzeniu....
avatar
Beelink GT1 MINI wie ktoś czy idzie sparować oryginalny pilot z urządzeniem?( po prostu przestał działać)
avatar
@farben to jest chyba do bibliotek twoich folderów z filmami ,mi nie pokazuje np. FanFilm informacje o filmie i jest okladka opis blbabla bla i dopiero po otwarciu dodatkowych informacji są aktorzy, kurde musi byc jaiś myk ,można to zrobić wymysić np. z ftp ale to gra nie warta świeczki każdego aktora dodawac z osobna,zapytam jeszcze na gicie pewnie jest jakiś container()
avatar
@mbebe w CP go każdy kanał działa mi kilka - kilkanaście sekund i zatrzymuje się gdy czas na pasku będzie 03:05:05, przerwa trwa różnie bo nawet około 3 minut, potem kanał znowu rusza, ale występują przeskoki w losowych momentach
avatar
@Jaca a pobieranie zdjęć aktorów w ustawieniach biblioteki zdaje się masz włączone? Domyślnie chyba jest włączone ale ja np wyłączam w celu oszczędzenia miejsca na miboxie Smile
avatar
@mbebe mądrego to i dobrze posłuchać, dzięki działa takim stary a takim durny nie wpadłem na to Smile
avatar
avatar
A zapomniałem jeszcze jest Studio Icons- White taka kamerka hehe
avatar
@sky02 nie idzie w informacji extend info wszystko jest ale w 1 oknie informacje o filmie nie wyświetlają się dodałem ftp dla sprawdzenia i czyta ale ze scriptów nie, By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
O Witaj Mbebe Smile
avatar
@p3t3n3t musisz miec przynajmniej 1 miejsce wolne na urzadzenie. sprawdz w icok. jesli masz wszystkie zajete, to usun jedno i wtedy sprawdz.
avatar
A potem wypełnia ExtendedInfo Script
avatar
@Jaca The Movie Database
avatar
siamano, nie chce zakładac nowego tematu bo pewnie już gdzieś jest coś na ten temat,mianowicie co odpowiada w kodi za pobieranie zdjec aktorów,ale nie po kliknięcou w ikonke w informacjach o video tylko właśnie w tym kliku By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
Działa bez problemu
avatar
Teleele padło? Od rana nie działa żaden kanał. Próbowałem łaczyć się normalnie i przez vpn. Chyba pora się przeprosić z rapidem bo wszyscy ci tani dostawcy mają wiecznie jakieś problemy.