Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.

Użytkownik
  

Hasło
  





Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

Statystyki
» Użytkownicy: 40,769
» Najnowszy użytkownik: rehousingindia
» Wątków na forum: 4,829
» Postów na forum: 44,480

Pełne statystyki

Użytkownicy online
Aktualnie jest 198 użytkowników online.
» 11 Użytkownik(ów) | 184 Gość(i)
Applebot, Bing, Google, chinasky70, Lazior, marcins29, ricco, sipexcom, xavery

Ostatnie wątki
Titan MOD vs. Titan Vanil...
Forum: Skórki
Ostatni post: arkady1964
6 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 855
Jambox na kodi
Forum: Off topic
Ostatni post: betweenlure
8 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 6,962
Kodi
Forum: Problemy z wtyczkami
Ostatni post: mtr81
Wczoraj, 10:34 PM
» Odpowiedzi: 16
» Wyświetleń: 295
Kodi i Shield Tv
Forum: Android
Ostatni post: lesio
Wczoraj, 09:23 PM
» Odpowiedzi: 3
» Wyświetleń: 58
strims.top / transmisje
Forum: Poszukuję wtyczki
Ostatni post: adrt8v
Wczoraj, 07:11 PM
» Odpowiedzi: 13
» Wyświetleń: 8,739
FanFilm - temat zbiorczy ...
Forum: Problemy z wtyczkami
Ostatni post: Jmno
Wczoraj, 02:25 PM
» Odpowiedzi: 757
» Wyświetleń: 69,921
Świat seriali (pozaNetfli...
Forum: Seriale
Ostatni post: artpaw
Wczoraj, 01:50 PM
» Odpowiedzi: 181
» Wyświetleń: 65,342
Arctic: Zephyr 2 - Resurr...
Forum: Skórki
Ostatni post: arkady1964
17-04-2024, 04:52 PM
» Odpowiedzi: 245
» Wyświetleń: 37,555
EPG
Forum: Główny dział z EPG
Ostatni post: Internauta87
16-04-2024, 08:47 PM
» Odpowiedzi: 434
» Wyświetleń: 63,985
[patched] Player.pl
Forum: Aplikacje
Ostatni post: miesku
16-04-2024, 05:57 PM
» Odpowiedzi: 253
» Wyświetleń: 214,858

 
Question EPG informacje niedostepne...
Napisane przez: wlprzemek - 02-01-2021, 03:09 PM - Forum: Problemy - Odpowiedzi (10)

Witam.
Zaczynam przygodę z KODI i natknąłem się na problem z EPG, który nie czyta mojej listy programów (Azja)

[Obrazek: QCkOw47l.jpg]
Oprogramowanie jakie posiadam jest w sygnaturze a EPG załączam z By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Czy to związane z tym iż moja lista ma inne nazwy?

Wydrukuj tę wiadomość

  Kodi error
Napisane przez: Dynamics - 01-01-2021, 08:18 PM - Forum: Pomoc & Poradniki - Odpowiedzi (1)

Witam mam problem.
"Please check the log file" cały czas cokolwiek odpalam.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Wydrukuj tę wiadomość

  Świat seriali (pozaNetflixowy)
Napisane przez: redhunter - 01-01-2021, 08:00 PM - Forum: Seriale - Odpowiedzi (181)

Jako, że jest już temat z serialami platformy Netflix to może porozmawiamy także o tych z innych części świata serialowego?

Dzisiaj jest premiera oby dobrego serialu Pokonani.
Jest nadzieja, że będzie dobry bo to dzieło twórców wybitnego serialu Most nad Sundem.
Wybitne role tam mają główni bohaterowie Sofia Helin jako Saga Noren i Kim Bodnia jako Martin Rhode.
Jak ktoś jest tak jak ja miłośnikiem m.in. skandynawskiej kinematografii to jest to pozycja obowiązkowa.
Oby ten nowy serial Pokonani był jeszcze lepszy.
[url=https://www.filmweb.pl/person/Sofia+Helin-171220][/url]

Wydrukuj tę wiadomość

  HBOgo przestała nagle działać
Napisane przez: ogniemi - 01-01-2021, 02:11 PM - Forum: Problemy z wtyczkami - Odpowiedzi (2)

witam, używam tej wtyczki od wielu miesięcy, dzisiaj przestała działać, nie pomogła reinstalacja wtyczki strumieniowej i wtyczki HBO go...
W logu widać takie błędy:

2021-01-01 13:50:07.402 T:3542365056  NOTICE: Creating InputStream      
          
2021-01-01 13:50:07.418 T:3542365056  ERROR: GetDirectory - Error getting /usr/lib/kodi/addons/inputstream.adaptive/                                                
2021-01-01 13:50:07.846 T:3542365056  ERROR: AddOnLog: InputStream Adaptive: Unable to load widevine shared library (/storage/.kodi/cdm/libwidevinecdm.so)          
2021-01-01 13:50:07.846 T:3542365056  ERROR: AddOnLog: InputStream Adaptive: OpenDRMSystem failed                                                                    
2021-01-01 13:50:07.847 T:3542365056  ERROR: CVideoPlayer::OpenInputStream - error


LibreELEC:~/.kodi # md5sum  
/storage/.kodi/cdm/libwidevinecdm.so 
                  9263ff4d0e74c096c9da9603d53ed696  /storage/.kodi/cdm/libwidevinecdm.so


LibreELEC:~/.kodi # ls -al 
/storage/.kodi/cdm/libwidevinecdm.so                    -rwxr--r--    2 root     root       9331116 Jan  1 13:17 /storage/.kodi/cdm/libwidevinecdm.so

                 



hbo go działa w bez problemu w telefonie czy z przeglądarki z tymi samymi credentialami które mam w .kodi/userdata/addon_data/plugin.video.hbogopl/settings.xml

Wydrukuj tę wiadomość

  Fanfilm zalukaj.vip
Napisane przez: Jumpil - 31-12-2020, 01:22 PM - Forum: Kodi dla początkujących - Odpowiedzi (6)

Można jakoś do wtyczki fanfilm dodać konto z zalukaj.vip?

Wydrukuj tę wiadomość

  Oglądanie filmów
Napisane przez: patrykos - 31-12-2020, 11:53 AM - Forum: Kodi dla początkujących - Odpowiedzi (6)

Witam, jestem tutaj nowy, zainstlowałem sobie kodi na android tv, chciałbym zasięgnąć pomocy jakie wtyczki zainstalowac do ogladania filmow polskich i zagranicznych z lektorem i napisami. Czy moze ktos mnie wprowadzic w ten "swiat" zeby sobie z tym poradzic? zainstalowalem sobie mb filmy i fanfilm, ale to chyba nie wszystko?

Wydrukuj tę wiadomość

  Lista kanałów do transkodowania
Napisane przez: Soltys83 - 30-12-2020, 06:47 PM - Forum: Kodi dla początkujących - Odpowiedzi (6)

Witam. Czy ktoś może mi powiedzieć jak powinna wyglądać lista kanałów transcoding? Dowiedziałem się że na zgemmie h9 w openwebif klikam na ikonę telewizorka i mam całą listę kanałów do strumieniowania. A jeśli kliknę na ikonę komórki to mam tylko pojedynczy kanał do transkodowania. Ludzie piszą że w notatniku mam użyć opcji wyszukaj i zmień ale nie wiem co na co, może źle szukam. Podobno trzeba dopisać "?bitrate=500000?width=720?height=480?vcodec=h265?aspectratio=2?interlaced=0" ale czy w każdej linijce i w którym miejscu. Jeśli ktoś może zamieścić screena z zamazanym IP będę wdzięczny.

Wydrukuj tę wiadomość

  Problem z synchronizacją danych pod bazą
Napisane przez: azizi - 30-12-2020, 09:00 AM - Forum: CoreELEC - Odpowiedzi (9)

Mam stworzoną nową bazę danych (MariaDB 10) na użytek KODI. Dodałem nowego użytkownika bazy i po uruchomieniu wszystkiego na moim głównym boxie (X96 Max Plus z CE 9.2.5) działa to bardzo dobrze. Baza się stworzyła, po przeskanowaniu biblioteki są wpisy, czyli wszystko tak jak powinno być.

Skopiowałem pliki konfiguracyjne w tym advancedsettings.xml na drugiego boxa (MiniM8S z CE 9.2.5). Pliki wrzucone do katalogu domowego. Po restarcie CE nie chce skanować biblioteki - funkcja aktualizacji nie działa. Jak naciskam ten przycisk to nie reaguje.

Próbowałem:
- usunięcie pliki advancedsettings.xml - skanowanie działa (ale lokalnie)
- reset CE do ustawień fabrycznych i podgranie advancedsettings.xml - skanowanie nie działa
- kopie CE z X96 na MiniM8S - skanowanie nie działa

Ostatecznie zainstalowałem kodi na pc i po wrzuceniu advancedsettings.xml bez problemu czyta bazę i można skanować bibliotekę. Problem musi leżeć w CE 9.2.5 na MiniM8S. Jedyna różnica między CE na obu boxach to inne kernele. Oba boxy mają ostatnie stabilne wydanie CE. MiniM8S widzi źródła sieciowe i odtwarza pliki. Plik advancedsettings.xml jest dobry bo działa na innych urządzeniach - poniżej jego zawartość:

<advancedsettings>
  <videodatabase>
    <type>mysql</type>
    <host>10.0.0.6</host>
    <port>3307</port>
    <user>KODI</user>
    <pass>KODI</pass>
  </videodatabase> 
  <videolibrary>
    <importwatchedstate>true</importwatchedstate>
    <importresumepoint>true</importresumepoint>
  </videolibrary>
</advancedsettings>

Będę chciał przetestować MiniM8S z nocnym wydaniem CE ale tam z tego co rozumiem są częste aktualizacje, a to mi do końca nie pasuje.

Ma ktoś może jeszcze jakieś pomysły co można zrobić?

Wydrukuj tę wiadomość

  przeglądarka EPG na komputerze?
Napisane przez: precel - 29-12-2020, 01:49 PM - Forum: Główny dział z EPG - Odpowiedzi (7)

Możecie polecić jakiś program, który pozwala przeglądać epg ściągnięte z epg.ovh na komputerze?

Jest taki tvbrowser.org i byłby super
(np. można nim przeszukiwać, filtrować, ustawiać alarmy, itp),
gdy nie to że nie da się nim tak po prostu otworzyć np. By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
(albo nie wiem jak to zrobić...)

Wydrukuj tę wiadomość

  IPTVplayer E2iPlayer
Napisane przez: Robak - 28-12-2020, 09:03 PM - Forum: Kodi dla początkujących - Odpowiedzi (4)

Cześć.
Chciałbym zainstalować wtyczkę wspomnianą w tytule pod KODI. Niestety nie mogę znaleźć ani samej wtyczki, ani sposobu instalacji tej z Enigmy2 (NBox). Wtyczka napisana w Pythonie. Aktualna wersja dla E2 jest tu: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

W tym wątku By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. jest screen z działającą wtyczką, więc jakoś się da. Tongue 
Niestety autor wątku nie odpowiada.

Proszę o pomoc i pozdrawiam.

Wydrukuj tę wiadomość