Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.

Użytkownik
  

Hasło
  





Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

Statystyki
» Użytkownicy: 40,785
» Najnowszy użytkownik: teodora1.
» Wątków na forum: 4,829
» Postów na forum: 44,485

Pełne statystyki

Użytkownicy online
Aktualnie jest 249 użytkowników online.
» 8 Użytkownik(ów) | 237 Gość(i)
Applebot, Bing, Google, Yandex, arek.lukanus1, Gracy72, Lukaszmisiak, mapoltv, moski81, onkel, Sk_uter

Ostatnie wątki
android box x96 wyszukiwa...
Forum: Pomoc & Poradniki
Ostatni post: tele
6 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 5,663
Amazon Fire TV Stick
Forum: Dyskusja ogólna
Ostatni post: Tomek
9 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 217
» Wyświetleń: 49,044
Arctic: Zephyr 2 - Resurr...
Forum: Skórki
Ostatni post: arkady1964
Wczoraj, 06:14 PM
» Odpowiedzi: 246
» Wyświetleń: 37,662
Titan MOD vs. Titan Vanil...
Forum: Skórki
Ostatni post: arkady1964
Wczoraj, 03:56 AM
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 908
Jambox na kodi
Forum: Off topic
Ostatni post: betweenlure
Wczoraj, 02:14 AM
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 6,981
Kodi
Forum: Problemy z wtyczkami
Ostatni post: mtr81
18-04-2024, 10:34 PM
» Odpowiedzi: 16
» Wyświetleń: 315
Kodi i Shield Tv
Forum: Android
Ostatni post: lesio
18-04-2024, 09:23 PM
» Odpowiedzi: 3
» Wyświetleń: 69
strims.top / transmisje
Forum: Poszukuję wtyczki
Ostatni post: adrt8v
18-04-2024, 07:11 PM
» Odpowiedzi: 13
» Wyświetleń: 8,767
FanFilm - temat zbiorczy ...
Forum: Problemy z wtyczkami
Ostatni post: Jmno
18-04-2024, 02:25 PM
» Odpowiedzi: 757
» Wyświetleń: 70,057
Świat seriali (pozaNetfli...
Forum: Seriale
Ostatni post: artpaw
18-04-2024, 01:50 PM
» Odpowiedzi: 181
» Wyświetleń: 65,393

 
  fanfilm
Napisane przez: Slawomir2020 - 25-11-2020, 05:11 PM - Forum: LibreELEC - Odpowiedzi (2)

na fanfilm jest serial król, ale to nie jest ten serial z hbo, po pobraniu ukazuje się inny film...jak mozemy to zgłosić,aby 
mozna bylo ogladac ten serial z hbo? a moze ktos wie, na jakiej innej wtyczce moge go obejrzec?

Wydrukuj tę wiadomość

  android TV i tel nie widzą biblioteki z PC
Napisane przez: Corso - 25-11-2020, 05:51 AM - Forum: Android - Odpowiedzi (6)

Cześć!
Jestem dość nowy w Kodi (zacząłem zabawę chwilęprzed zakupem MiBoxa4s). Mam do Kolegów i Koleżanek temat:
Na kompie z Win10 mam większość filmów i odkryłem, że może on działać jak serwer multimedialny dla innych urządzeń.
Po dodaniu biblioteki filmów na Win10 filmy ładnie się skatalogowały, dodały się okładki itd.
Natomiast na MiBoxie i telefonie dodając lokalizacje sieciowe Windy przez UPnP dalej nie widzę na Androidach tej bibliotek co mam na Windzie. Mogę co prawda odtwarzać pliki bo foldery się dodają przez lokalizację sieciową ale biblioteka jest pusta. Jak temu zaradzić?

[Obrazek: yO81Jx7l.jpg]

[Obrazek: c79BaTul.jpg]

Wydrukuj tę wiadomość

  Funkcja Live
Napisane przez: banny_2006 - 24-11-2020, 08:22 PM - Forum: Aktualizacje i zmiany - Odpowiedzi (7)

1.Czy ta się dodać do epg ikonę, funkcje LIVE jak program, mecz jest nadawany na żywo czy wogole jest taka możliwość
2. Nie tak dawno w opisie była ocena filmu i gatunek teraz widzę od jakiegoś czasu że to zniknęło, dlaczego i czy powróci bardzo przydatny opis...


Wysłane z mojego POT-LX1 przy użyciu Tapatalka

Wydrukuj tę wiadomość

  Kodi przyspieszenie x2
Napisane przez: biceps - 24-11-2020, 04:52 PM - Forum: Problem z Kodi - Odpowiedzi (5)

Jak w Kodi przyspieszyć odtwarzanie filmów x2? Są tylko opcje ustawienia przeskakiwania np. o 10sek.

Wydrukuj tę wiadomość

  IPTV z catch-up
Napisane przez: Michas14 - 24-11-2020, 12:15 PM - Forum: Aplikacje - Odpowiedzi (3)

Cześć, 
Szukam IPTV z catch-up dla polskich programów.
Możecie coś polecić?

Wydrukuj tę wiadomość

  Format EPG
Napisane przez: penteor - 24-11-2020, 08:39 AM - Forum: Problemy - Odpowiedzi (2)

Witam,
Czy mogę prosić o format listy EPG kanałów z przewodnika. Chodzi o to, że nie wiem jak zmienić nazwy kanałów i przedrostów w liście aby epg rozpoznawało odpowiednie kanały.
Obecnie mam przedrostek PLN| i  pewnie dlatego mam problem.
dziekuję

Wydrukuj tę wiadomość

  X96 max plus 4/64 a coreelec
Napisane przez: adrt8v - 23-11-2020, 03:25 PM - Forum: CoreELEC - Odpowiedzi (67)

Posiadacze x96 max plus - jest sens bawić się w coreelec czy android działa tak dobrze, że nie warto bawić się w zmianę systemu?

Wydrukuj tę wiadomość

  Programowanie pilota od CP
Napisane przez: pytam32 - 23-11-2020, 11:25 AM - Forum: CoreELEC - Brak odpowiedzi

Cześć, czy jest możliwość zaprogramowania pilota od cyfrowego polsatu do tv boxa na którym jest coreELEC? Przy próbie programowania według poradnika coreELEC za pomoca komendy nie wykrywa żadnego przycisku.

ir-keytable -p NEC,RC-5,RC-6,JVC,SONY -t


Ale gdy użyje tej komendy to konsola reaguje i odczytuje:
ir-keytable -u

Nie wiem tylko czy mógłbym użyć tych scan kodów do configu, ponieważ są "dłuższe".

Wydrukuj tę wiadomość

  Kodi 18.9 na Zgemma H9s
Napisane przez: Maydok - 22-11-2020, 08:01 PM - Forum: Kodi dla początkujących - Odpowiedzi (9)

Poszukuje wtyczki która jest podobna do:
Dream Player goscia By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Mam ta apke w tel na adroidzie i dziala poprawnie wpisuje IP dekodera +porty i ogladam to co na tunerku leci.

Potrzebuje połączyć sie jednym tunerem w Kodi podając dane drugiego tunera aby po streamingu przesyłał mi obraz.

Myślałem ze zainstaluje pvr iptvsimple ale zniknął w ogole z repozytorium.

Wydrukuj tę wiadomość

  Dziwny komunikat.
Napisane przez: zborus - 22-11-2020, 07:37 PM - Forum: Kodi dla początkujących - Odpowiedzi (1)

Witam, 
Przy podczas włączania we wtyczce fanfilm odcinka serialu. Dokładnie po kliknięciu odtwarzaniu danego źródła wyskakuje mi taką prośbą o autoryzację.. nie wiem skąd i po co. 
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Wydrukuj tę wiadomość