Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.

Użytkownik
  

Hasło
  





Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

Statystyki
» Użytkownicy: 40,836
» Najnowszy użytkownik: rekinosdw
» Wątków na forum: 4,831
» Postów na forum: 44,490

Pełne statystyki

Użytkownicy online
Aktualnie jest 82 użytkowników online.
» 1 Użytkownik(ów) | 79 Gość(i)
Bing, Google, RebA

Ostatnie wątki
Extrakcja linkow do szuka...
Forum: Kodi dla początkujących
Ostatni post: AndrzejNos
5 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 171
Kodi
Forum: Problemy z wtyczkami
Ostatni post: lolo99
8 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 18
» Wyświetleń: 378
Szukasz telewizji IPTV?
Forum: Aktualności
Ostatni post: peterek
Wczoraj, 11:42 AM
» Odpowiedzi: 10
» Wyświetleń: 5,070
Świat seriali (pozaNetfli...
Forum: Seriale
Ostatni post: redhunter
Wczoraj, 08:25 AM
» Odpowiedzi: 182
» Wyświetleń: 65,581
Play Now TV BOX v4
Forum: Dyskusja ogólna
Ostatni post: r0siu
22-04-2024, 03:55 PM
» Odpowiedzi: 29
» Wyświetleń: 2,902
Film
Forum: Filmy
Ostatni post: redhunter
22-04-2024, 06:33 AM
» Odpowiedzi: 317
» Wyświetleń: 60,490
TVC SUPER
Forum: Aktualizacje i zmiany
Ostatni post: PLDzerghh0
20-04-2024, 08:10 PM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 87
android box x96 wyszukiwa...
Forum: Pomoc & Poradniki
Ostatni post: tele
20-04-2024, 06:53 AM
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 5,681
Amazon Fire TV Stick
Forum: Dyskusja ogólna
Ostatni post: Tomek
20-04-2024, 04:14 AM
» Odpowiedzi: 217
» Wyświetleń: 49,228
Arctic: Zephyr 2 - Resurr...
Forum: Skórki
Ostatni post: arkady1964
19-04-2024, 06:14 PM
» Odpowiedzi: 246
» Wyświetleń: 37,807

 
  playermb problem
Napisane przez: krychap - 31-08-2020, 06:43 PM - Forum: Problemy z wtyczkami - Odpowiedzi (21)

Witam
Po zalogowaniu się na swoje konto nie załącza programu ani serialu .

Wydrukuj tę wiadomość

  Problem z wtyczką IPLA od mbebe
Napisane przez: kamilo0 - 30-08-2020, 05:21 PM - Forum: Problemy z wtyczkami - Odpowiedzi (18)

Cześć,
W zawiązku z tym, że wtyczka IPLA od sd-xbmc przestała poprawnie wczytywać listę seriali, zainstalowałem sobie iplę od mbebe.
Ta wtyczka niestety nie posiada ręcznej zmiany jakości obrazu. Można jednak tego dokonać poprzez zmianę ustawień wtyczki insputstream adaptive.
Problem polega na tym, że niższe niż 720p rozdzielczości odtwarzane są z blędami obrazu (artefakty). Jedynie 720p i 1080p działają poprawnie na tej wtyczce. Na sd-xbmc nie było tego problemu. Czy jest jakiś sposób aby temu zaradzić? Zależy mi na niższych rozdzielczościach, ponieważ zdarza mi się oglądać na internecie mobilnym, gdzie prędkość połączenia bywa dość niska.

Wydrukuj tę wiadomość

  problem z obrazem win 7
Napisane przez: dissu - 30-08-2020, 07:00 AM - Forum: Windows - Odpowiedzi (17)

Witam

mam najnowsza wersje kodi.

Zainstalowana jest na bardzo starym laptopie toshiba satelite.
Mam do dzis na niej... XMBC Smile.

XBMC dziala swietnie ale wtyczki juz nie wiec z musu jestem tam na kodi.

Mam wtyczke ipli i gdy odpalam cokolwiek wyglada to tak jak na screenie (tylko dzwiek dziala)
[Obrazek: uvjP6ZOl.png]

Odswiezylem stery do karty graficznej ( o zgrozo byla tam wersja z 2008 i  teraz jest najnowsza jakas.
Jest to karta zintegrowana intela wiec potwor wydajnosci to to nie jest.
Czy da sie cos ustawic w opcjach kodi? skoro xbmc dziala myslalem, ze tu tez ...

Wydrukuj tę wiadomość

Wink Gale sportowe na Android TV
Napisane przez: Warson - 28-08-2020, 10:27 AM - Forum: Pomoc & Poradniki - Odpowiedzi (9)

Witam, mam pytanie apropo android TV w Telewizorze. Bardzo dużo jest ostatnio sportowych gal typu Fame MMA, Gromda itp. Wszystko w PPV ale przez przeglądarki internetowe, niestety problem taki ze nie działa to na Telewizorach z android TV, czy komuś udało się cokolwiek zrobić jakoś obejść to wszystko innymi aplikacjami aby takie gale można było oglądać w TV???

Wydrukuj tę wiadomość

  Możecie polecić jakiegoś boxa
Napisane przez: fantomek - 27-08-2020, 09:50 AM - Forum: Dyskusja ogólna - Odpowiedzi (1)

Który spełnia wasze oczekiwania i jest na topie obecnie

Wydrukuj tę wiadomość

  IPTV RECORDER
Napisane przez: leonsiem - 26-08-2020, 10:50 AM - Forum: Problemy z wtyczkami - Odpowiedzi (6)

Mam mały problem z nagrywaniem programów, gdy wchodzę w dodatki potem iptv recorder / all chanel, to mam listę kanałów ale jak wybiorę jakiś program to mam ikonę folderu z 3 kropkami a nie mam listy epg i w prawym rogu wyskakuje napis program not find.
Czy jeżeli mam listę kanałów w pliku w iptv simple client a nie jako adres, to czy to moze byc problem? Konvertowalem listę z adresu do pliku bym mógł go otworzyc w notpadzie w celu edycji i teraz mam tylko plik nie adres

Czy to moze byc problem ze mi nie nagrywa
probuje na pc windows 10 i na androidzie telefon, gdy mialem liste jako adres w telefonie to poszlo nagrywanie , prawdopodobnie odkad mam plik to nie idzie nagrywac

Da sie z pliku przekonwertowac na adres

Wydrukuj tę wiadomość

  Uporzadkowanie kanalów
Napisane przez: leonsiem - 24-08-2020, 05:23 PM - Forum: Pomoc & Poradniki - Odpowiedzi (3)

Witam mam pytanie, czy mozna uporzadkowac liste kanalow jakims programem poza aplikacja? czy np notepad zaznaczajac dany program wycinajac i kopiujac w innym miejscu na liscie, czyli przsunac kolejnosc w notepad. 

Drugie pytanie czy z mojego linku m3u moge zrobic EPG w formaci xml, bym mogl go uzyc w kodi jako EPG
Nie dostalem od chinczyka EPG mam tylko m3u

Wydrukuj tę wiadomość

  Vero 4k+
Napisane przez: jon1022 - 24-08-2020, 05:34 AM - Forum: Dyskusja ogólna - Odpowiedzi (7)

Promocja w polskim sklepie - 476zł  nawet taniej niż ze strony producenta:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Może ktoś się pokusi o zakup i podzieli wrażeniami - podobno najlepsze urządzenie z Kodim na rynku Smile

Wydrukuj tę wiadomość

  Problem z Kodi w trybie pełnoekranowym
Napisane przez: edwin71 - 23-08-2020, 10:20 PM - Forum: Windows - Brak odpowiedzi

Witam.
Mam problem z Kodi 18.8. Podczas uruchamiania w trybie pełnoekranowym (Windows 10) pojawiają się czarne artefakty, jakby problem z synchronizacją poziomom. Problem występuje podczas odtwarzania tv jak i przeglądania samego menu. Myślałem, że to problem skórki - miałem Amber. Powrót do standardowej jak i ponowna instalacja na czysto nic nie dało. Ktoś ma jakieś pomysły ?

Wydrukuj tę wiadomość

  Pasek sterowania podczas odtwarzania filmu
Napisane przez: Theo1313 - 23-08-2020, 11:00 AM - Forum: Android - Odpowiedzi (1)

Chcę by pasek sam zanikał po paru sekundach. Teraz muszę specjalnie klikać strzałkę (wstecz) na pilocie, inaczej nie zniknie.. Mam skórkę Estuary MOD v2.

Wydrukuj tę wiadomość