Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.

Użytkownik
  

Hasło
  





Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

Statystyki
» Użytkownicy: 40,857
» Najnowszy użytkownik: Okatawo
» Wątków na forum: 4,832
» Postów na forum: 44,493

Pełne statystyki

Użytkownicy online
Aktualnie jest 175 użytkowników online.
» 8 Użytkownik(ów) | 163 Gość(i)
Applebot, Bing, Google, Yandex, adrt8v, awular, Gracy72, malarz, motomouse, rysio5407, Waldeusz

Ostatnie wątki
Xiaomi TV Box S 2nd Gen -...
Forum: Dyskusja ogólna
Ostatni post: shados
57 minut(y) temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 9
Titan MOD vs. Titan Vanil...
Forum: Skórki
Ostatni post: arkady1964
3 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 990
Kodi i Shield Tv
Forum: Android
Ostatni post: Tomek
Wczoraj, 07:01 PM
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 120
Extrakcja linkow do szuka...
Forum: Kodi dla początkujących
Ostatni post: AndrzejNos
23-04-2024, 06:56 PM
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 186
Kodi
Forum: Problemy z wtyczkami
Ostatni post: lolo99
23-04-2024, 03:55 PM
» Odpowiedzi: 18
» Wyświetleń: 403
Szukasz telewizji IPTV?
Forum: Aktualności
Ostatni post: peterek
23-04-2024, 11:42 AM
» Odpowiedzi: 10
» Wyświetleń: 5,119
Świat seriali (pozaNetfli...
Forum: Seriale
Ostatni post: redhunter
23-04-2024, 08:25 AM
» Odpowiedzi: 182
» Wyświetleń: 65,658
Play Now TV BOX v4
Forum: Dyskusja ogólna
Ostatni post: r0siu
22-04-2024, 03:55 PM
» Odpowiedzi: 29
» Wyświetleń: 2,957
Film
Forum: Filmy
Ostatni post: redhunter
22-04-2024, 06:33 AM
» Odpowiedzi: 317
» Wyświetleń: 60,594
TVC SUPER
Forum: Aktualizacje i zmiany
Ostatni post: PLDzerghh0
20-04-2024, 08:10 PM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 98

 
Smile Problem z instalacja z repozytorium
Napisane przez: barczer - 25-02-2019, 10:43 PM - Forum: Problemy z wtyczkami - Odpowiedzi (3)

Cześć,

kilka dni temu kolega polecił mi aplikacje Kodi. Z racji tego, że nie miłosiernie się denerwuje przy wyłączaniu reklam na takich stronach jak Fili, efilmy czy ekino, perspektywa aplikacji dzięki której ominie mnie to klikanie bardzo mnie zainteresowała. Przeszedłem przez kilka poradników jak dodać wtyczkę wideo. Zacząłem robić na androidzie. Pierw na telefonie potem na tablecie. Wtyczka nie chciała się zainstalować. Na komputerze zadziałało za pierwszym razem. 

Problem rodzi się w momencie kiedy wybieram wtyczkę np Fili.cc klikam zainstaluj i pokazuje się komunikat "Zależności od script.module.resolveurl w wersji 5.0.21b nie moge..." dalej nie wiem co jest napisane bo znika. Czy to jest wina systemu który coś blokuje? 

Z góry dziękuje za pomoc Smile

Wydrukuj tę wiadomość

  Eclipse Kodi Addon
Napisane przez: Salty - 24-02-2019, 08:16 PM - Forum: Poszukuję wtyczki - Odpowiedzi (4)

Witam serdecznie wszystkich. Jako,że jest to mój pierwszy post proszę o wyrozumiałość ?
Mianowicie czy ktoś ma jakieś doświadczenia z Eclipse kodi Addon?
Próbuje zainstalować ten addon, cały proces instalacji przebiega sprawnie tj(pisząc skrótowo).
Dodaje "source"  
Wpisuje URL
Instaluje "from zip", później
Instaluje "from repository",
Dochodzę do momentu  "video add-ons" gdzie powinienem kliknąć na ikonke "eclipse" lecz tam jej nie ma. Robię wszystko tak jak jest w instrukcjach na anglojęzycznychzycznych stronach lecz przed samym końcem instalacji brakuje ww pliku. 
Czy ktoś może pomóc?
Widziałem ten addon u kumpla i jest naprawde mega fajny. 
Z góry dzięki .
Pozdrawiam wszystkich?

Wydrukuj tę wiadomość

  Android box a hdmi
Napisane przez: adrt8v - 24-02-2019, 01:16 PM - Forum: Kodi dla początkujących - Odpowiedzi (1)

Czy zwracacie uwagę na kabel hdmi jakim łączcie boxa z telewizorem czy jest to rzecz dużo mniej ważna niż odpowiednie łączę i ustawienia samego kodi? Czy przewód hdmi ma wpływ na to czy telewizja i filmy na wtyczkach mają lepszy obraz?

Wydrukuj tę wiadomość

  pomocy kodi linux crash
Napisane przez: adi21 - 23-02-2019, 08:02 PM - Forum: Linux - Odpowiedzi (3)

Witam wszystkich to jest moj pierwszy raz na tym forum wiec korzystam z okazji i pozdrawiam wszystkich zarazem prosze o wyrozumialosc nie jestem obcykany z tematem kodi
Mam problem z moim boxem po 5 latach bezproblemowej pracy dzisiaj boz padl ,przy probie uruchomienia pokazuje sie logo linuxa (jak zawsze) potem przechodzi do screenu xbmc loading i nic wiecej stoi tak i nie chce sie uruchomic
czy nastapila smierc boxa?
jezeli tak to prosze podsunac pomysl jakiego boxa powinnienem kupic ,uzywam go do strony weeb tv oraz do IPTv wiec fajnie gdyby byla mozliwosc uruchomienia tych dwoch app na nim
z gory dziekuje

Wydrukuj tę wiadomość

  Whose line is it anyway
Napisane przez: majkel - 21-02-2019, 07:21 PM - Forum: Poszukuję wtyczki - Brak odpowiedzi

Witam, czy istnieje wtyczka na której można oglądać Whose line is it anyway? Chodzi mi o wersję amerykańską. Pozdrawiam.

Wydrukuj tę wiadomość

  Player MAG410 i Ministra TV platform
Napisane przez: zboina - 21-02-2019, 12:39 PM - Forum: Off topic - Brak odpowiedzi

Witam!

Czy może ktoś wie coś więcej (np. testował) platformę  Ministra TV platform?
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Jest ona dostępna np. na urządzeniach MAG...
Zastanawiam się nad kupnem MAG410 (jako urządzenia z AndroidTV)
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Wydrukuj tę wiadomość

  Wrzucanie plików z windows 10 na box android za pomocą sieci domowej
Napisane przez: ssooqq - 20-02-2019, 07:45 PM - Forum: Pomoc & Poradniki - Odpowiedzi (2)

Dobry wieczór Smile

Czy istnieje jakaś komenda, aby dostać się na dysk wewnętrzny boxa na androidzie z poziomu windows, tak jak się to ma w przypadku windows->coreelec za pomocą komendy w adresie "\\coreelec"?

Mam aplikacje / repozytoria i za każdym razem nie chce mi się latać z pendrive Wink

Wydrukuj tę wiadomość

  Nowa platforma telewizyjna od Play
Napisane przez: Łonogrzmot - 20-02-2019, 07:35 AM - Forum: Off topic - Odpowiedzi (26)

ps napisał(a):Play wiosną uruchomi platformę Play Now TV. Ceny od 20 do 35 zł miesięcznie Play rozpoczął testy platformy telewizyjnej Play Now TV z własnym urządzeniem o nazwie TV Box, w których mają uczestniczyć użytkownicy. W ramach prób z oferty można korzystać przez pół roku za darmo, później ceny mają wynosić od 20 do 35 zł miesięcznie. - Przewidujemy, że oficjalny start Play Now TV nastąpi wiosną 2019 roku, choć wiele zależy od testów. Zmianie mogą ulec także ceny usługi - zapowiada w rozmowie z Wirtualnemedia.pl Honorata Zachwatowicz, kierownik działu rozwoju tv i video w Play.

[Obrazek: play-tv1(1).jpg]

Czytaj więcej: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Wydrukuj tę wiadomość

  Jaki tv box
Napisane przez: adriantech - 19-02-2019, 07:22 PM - Forum: Pomoc & Poradniki - Odpowiedzi (13)

Witam tak jak w tytule. Proszę o pomoc w doborze przystawki box tv, nie wiem czy to dobry dział więc proszę o wyrozumiałość. Uprzedze pytanie, szukałem na szukajce ale co rusz coś nowego wychodzi np. xiaomi mi box s całkiem niedawno chodź z tego co poczytałem jest chyba ok 
Zakładałem już jeden wątek i dzięki wam nie kupiłem TV box bez netflixa mowa tu o A5max plus. Od tamtej pory pogłębiam temat (mam 40 lat) ale to czarna magia. Budżet ok 300 zł głównie do Netflix, HBO go i kodi. Aktualnie jadę na tablecie shield podpinam do tv i Netflix działa, problem mam z kodi co chwilkę mi buforuje  
Proszę doradzcie coś ciekawego i co to jest ten mecool?????
 i czy ta przystawka shield od NVIDIA jest dobra bo wszystko ja wychwalają

Wydrukuj tę wiadomość

  Unity dla Kodi 18
Napisane przez: Qrdziel - 19-02-2019, 11:51 AM - Forum: Skórki - Odpowiedzi (4)

witam

w starszej wersji kodi korzystałem ze skórki unity
polubiłem ją za prostotę konfiguracji i przyzwyczaiłem się
wygląd też był prosty
nawet moja żona nie miała problemów z korzystania 
przejrzałem wszystkie dostępne skorki dla 18, ale są dziwne - ciężko się przyzwyczaić
mają zbyt dużo wodotrysków
np co mi się podobało
ustawiłem tylko opcje
tv,video i muzyka
np. klikając na tv przechodzi sie do epg
ale gdy da się kursor w dół - rozwija się dodatkowe menu gdzie jest tvp i bbc player
gdy wybiera się video - otwiera sie covenant
kursor w doł - rozwija się lista wtyczek - które sam zaakceptowałem (nie wszystkie)
Może ktoś wie jak zainstalować Unity na kodi 18 lub zna jakiś odpowiednik?

Wydrukuj tę wiadomość