Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.

Użytkownik
  

Hasło
  





Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

Statystyki
» Użytkownicy: 40,859
» Najnowszy użytkownik: ujuvomag
» Wątków na forum: 4,832
» Postów na forum: 44,493

Pełne statystyki

Użytkownicy online
Aktualnie jest 312 użytkowników online.
» 9 Użytkownik(ów) | 300 Gość(i)
Applebot, Bing, Google, artpaw, Bond69, Gracy72, nixs, piotrekf, sansil1234[?], ujuvomag, wally79, z.sproski

Ostatnie wątki
Xiaomi TV Box S 2nd Gen -...
Forum: Dyskusja ogólna
Ostatni post: shados
3 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 18
Titan MOD vs. Titan Vanil...
Forum: Skórki
Ostatni post: arkady1964
6 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 993
Kodi i Shield Tv
Forum: Android
Ostatni post: Tomek
Wczoraj, 07:01 PM
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 124
Extrakcja linkow do szuka...
Forum: Kodi dla początkujących
Ostatni post: AndrzejNos
23-04-2024, 06:56 PM
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 186
Kodi
Forum: Problemy z wtyczkami
Ostatni post: lolo99
23-04-2024, 03:55 PM
» Odpowiedzi: 18
» Wyświetleń: 404
Szukasz telewizji IPTV?
Forum: Aktualności
Ostatni post: peterek
23-04-2024, 11:42 AM
» Odpowiedzi: 10
» Wyświetleń: 5,120
Świat seriali (pozaNetfli...
Forum: Seriale
Ostatni post: redhunter
23-04-2024, 08:25 AM
» Odpowiedzi: 182
» Wyświetleń: 65,659
Play Now TV BOX v4
Forum: Dyskusja ogólna
Ostatni post: r0siu
22-04-2024, 03:55 PM
» Odpowiedzi: 29
» Wyświetleń: 2,975
Film
Forum: Filmy
Ostatni post: redhunter
22-04-2024, 06:33 AM
» Odpowiedzi: 317
» Wyświetleń: 60,612
TVC SUPER
Forum: Aktualizacje i zmiany
Ostatni post: PLDzerghh0
20-04-2024, 08:10 PM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 99

 
  kodi 1.8 problem z instalacja
Napisane przez: bartek15619 - 23-12-2018, 03:12 PM - Forum: Android - Odpowiedzi (1)

Witam wszystkich.  Od razu chcialem zaznaczyc ze jestem swiezy takze prosze o wyrozumialosc
Smile
Sciagnelem z sklepu play Kodi 1.7 zainstalowalem wlanczm ekran startowy sie odpala ale u dolu caly czas pisze 
 "waiting for external storage"
Wiec poszukalem w internecie czy ktos mial podobny problem i z tego co sie zorientowalem nalezy wyczyscic pamiec podreczna i ja tez tak zrobilem z tym ze u mnie to nic nie pomoglo.
Sprobowalem jeszcze pobrac wersje 1.8 testowa z mysle za moze tak odpali. jedank nic to niedalo 
zmienil sie tylko ekran startowy dolaczam foto i bede wdzieczny jesli ktos pomoze


By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Mam tv philips ambilight 55/PUS/6561 i nie tak dawno zaktualizowalem do androida 8.0

Wydrukuj tę wiadomość

  Kodi powoduje reset m8s pro w
Napisane przez: look - 23-12-2018, 01:13 PM - Forum: Pomoc & Poradniki - Odpowiedzi (1)

Witam, od pewnego czasu mam problem z kodi, a dokladnie z zamrozeniem obrazu, resetowaniem calego urzadzenia podczas ogladania/korzystania z wtyczek. Wszystkie dodatki sa zainstalowane z tej strony: fanfilm, alltube, phantom, darmowa tv. Zainstalowalem EZ Maintenance jednak nic nie pomaga. Na urzadzeniu m8s pro w odinstalowalem, wylaczylem zbedne programy, nic niedziala w tle. Wersja kodi 17.6, system aktualny od producenta.

Wydrukuj tę wiadomość

Thumbs Down Mecool problemy z Netflix - przedświąteczne przemyślenia ;)
Napisane przez: Danio - 23-12-2018, 12:04 AM - Forum: Dyskusja ogólna - Odpowiedzi (9)

Witajcie. 

Z tego co czytam w sieci min. na forach anglojęzycznych oraz rosyjskich i przy okazji sam obserwuje sytuację... 
Wnioskuję, że Mecool sam sobie (i przy okazji nam) zrobił bubu. Podpadł swoimi odważnymi jak na tę branżę ruchami przede wszystkim marce Google, Nvidia, Xiaomi i reszcie firm produkujących licencjonowany sprzęt audio video.

- Po pierwsze, udostępnił Androida w wersji 8.1 na swoich sprzętach (nowszą niż np. na Shieldzie czy MiBoxie).
- Po drugie, zamieścił na swoich boxach kopię launcher-a ATV (wygląd i obsługa identyczna jak w certyfikowanych sprzętach).
- Po trzecie, skopiował pilota od Xiaomi MiBox i przy okazji dokładając obsługę voice control.
- Po czwarte, oferuje specyfikację techniczną dużo lepszą i wydajniejszą niż konkurencja (CPU - GPU, RAM, ROM, złącza).
- Po piąte, w jakiś sprytny sposób obszedł zabezpieczenie Google-a dot. certyfikatów DRM Widevine.
- Po szóste, domyślnie zaimplementował w swoim systemie aplikację Aptoide. A to już gruboooo, w końcu daje to użytkownikom dużo większe możliwości dostępu do nieoficjalnego nie zawsze legalnego oprogramowania.

A wszystko to za śmiesznie niską cenę Smile

Zrobili się trochę bezczelni w oczach "dużych", więc ci stwierdzili wspólnie, że trzeba ich jakoś powstrzymać.
Gdyby Mecool był firmą amerykańską czy europejską, było by Google dużo łatwiej. Zniszczyli by ich już dawno. A, że firma jest chińska to jest praktycznie nietykalna i to drażni "władców" jeszcze bardziej. Chinom Mecool nie przeszkadza, wręcz przeciwnie. Zatrudniają ludzi płacą podatki. Im więcej sprzedadzą swojego sprzętu na świecie tym więcej zarobi chiński skarb państwa, proste.

Zauważcie, że inne chińskie firmy produkujące TV Boxy, nie próbują sprzedawać swojego sprzętu z obsługą certyfikatu DRM Widevine L1. Nie mają w swoim firmware launcher-a imitujacego org. ATV od Google. A przecież dla nich byłby to żaden problem taki wygodny launcher dołożyć. Nie dają do swoich boxów kopii pilota na bluetooth od Xiaomi. Wolą dać inne piloty z dongle-m na wireless. Itd. Itp. Przypadek? Nie sądzę. Myślę, że wolą mieć spokój i nie wychylać się za bardzo Smile

W takiej sytuacji śmiem twierdzić, że to nie wina Netflixa, a Google i firm produkujących TV Boxy jak również nowoczesne telewizory Smart TV. Na bank to one wymuszają na Google takie właśnie ruchy. W końcu po co wymieniać sprawny działający TV na nowy, skoro za +-200 PLN mamy wszystko to co oferuje nowoczesna platforma na smart telewizorze, ba DUUUUŻO więcej Wink
To samo dotyczy ew. zakupu TV Boxa, za takie same pieniądze co za "markowe" Xiaomi MiBox mamy sprzęt pod każdym względem lepszy i bardziej przyszłościowy. Natomiast nie licząc możliwości Nvidii Shield TV pod względem streamingu gier Geforce Now również dostajemy więcej i to za 1/4 ceny....

To musiało ich wszystkich mocno zaboleć i wqurwić.
W końcu sprzedaż nowych Smart TV nie wzarasta. Natomiast certyfikowanych Boxów od marek takich jak: Xiaomi, Nvidia, Google, Amazon, Roku mocno spada. Nie mówiąc już o gównianych sprzętach typu Player box (od TVN /NC+).
Więc uważam, że Netflix nie jest tu prowodyrem zaistniałej sytuacji. On przecież im bardziej będzie dostępny (na większej liczbie urządzeń) tym więcej będzie miał klientów i więcej zarobi na abonamencie ze swojej oferty.
To Google wymusza na Netflixie pewne ruchy i każe mu ze sobą współpracować. W innym przypadku (braku subordynacji) aplikacja Netflix wyleci ze Sklepu Play i softu dużych koncernów produkujących elektronikę... Co za tym by poszło, mogli by się zawijać.

Czyli jest jak zawsze... Korpo rządzi, korpo radzi, korpo nigdy nas nie zdradzi.... Sad
A Klient ma za wszystko płacić i to podwójnie! Zapłać za abonament, dostęp do oferty programowej. Zapłać w cenie produktu-sprzętu za dodatkowe certyfikaty (wstępnie musi to zrobić producent, zapłacić dla Google) później my Sad
I biznes pazernym się kręci !!!!!!!


Na szczęście mamy KODI i nasze forum Smile 
Jakoś damy radę. Przeczekamy to, i wygramy. Wygramy to naszymi portfelami. Powiedzmy stanowcze NIE pazerności wielkich koncernów !!! 

Wydrukuj tę wiadomość

  Kodi 18 na xiaomi tv box?
Napisane przez: Taumas - 21-12-2018, 07:56 AM - Forum: Aplikacje - Odpowiedzi (4)

Witam, skąd mogę pobrać kodi 18 na xiaomi tv box i czy jest to stabilna wersja czy warto już instalować mam obecnie 17.6  Pozdrawiam

Wydrukuj tę wiadomość

  Android 4.4.4.- wtyczka do filmów i seriali
Napisane przez: Austenityczny - 21-12-2018, 12:00 AM - Forum: Poszukuję wtyczki - Odpowiedzi (3)

Cześć.

Posiadam tablet z androidem 4.4.4 i poszukuję wtyczki do oglądania seriali i filmów w języku polskim - coś na wzór Incursion. Chciałbym pominąć rootowanie (sprzęt ma gwarancji).
Kodi nie jest kompatybilne z tą wersją androida, więc zainstalowałem SPMC. Wygrałem następujące repo: CherryTV, Exodus, Incursion, Podpis. Niestety żadne wtyczki wideo w nich zawarte nie są kompatybilne i nie mogę ich zainstalować. 
Czy jest jakaś inna działająca wtyczka w dawnych warunkach lub jakies inne rozwiązanie?

Pozdrawiam

Wydrukuj tę wiadomość

  Problem z aktualizacją MeCool M8S Pro+
Napisane przez: remekb - 20-12-2018, 10:25 PM - Forum: Dyskusja ogólna - Odpowiedzi (8)

Kilka dni temu zamówiłem na aliexpress boxa mecool m8s pro+
Ma on już wgrany ATV, jednak chciałbym usunąć wersję wgraną przez producenta i zainstalować w miarę czysty port Nexusa. Po ściągnięciu odpowiedniego ROMu i wrzuceniu go na sdhc, a następnie odpaleniu Local Update ukazuje mi się błąd aktualizacji, który załączam na zdjęciu.
Proszę o pomoc. Czy robię coś źle? Czy może to box jest uszkodzony. Dodam tylko, że podczas odtwarzania filmów przez Kodi za pomocą wtyczki FanFilm box lubi się losowo zawiesić lub zresetować. Musiałem też podłączyć go do sieci za pomocą przewodu, bo prędkość po WiFi była dramatycznie niska.

Po chwili udało mi się dojść do (wydaje mi się) sedna problemu.
Mianowicie, w pliku /system/build.prop znajduje się błędny wpis w postaci:

ro.product.device=M8S_PRO_W

zamiast:

ro.product.device=M8S_PRO_PLUS
Pytanie - jak to zmienić i czy to właśnie przez ten błąd wywala aktualizację?


By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Wydrukuj tę wiadomość

  Flix TV Box sam się włącza
Napisane przez: kisiel95 - 20-12-2018, 08:30 PM - Forum: Pomoc & Poradniki - Odpowiedzi (7)

Witajcie,
zakupiłem niedawno boxa do TV.
Wszystko byłoby ok, gdyby nie to, że się sam włącza.
Mieliście już taki problem? Jak tak, to jak sobie z tym poradziliście?

Wydrukuj tę wiadomość

  DŹWIĘK W KODI 17.6
Napisane przez: ter58 - 20-12-2018, 02:13 AM - Forum: Windows - Brak odpowiedzi

Przy odtwarzaniu video w KODI, mam wrażenie, że "pulsuje dźwięk". Testowałem różne ustawienia i nic. Może ktoś zna rozwiązanie tego problemu ?
Dźwięk jest odtwarzany z komputera z kartą sound blaster, analogowy

Sent from my SM-N920P using Tapatalk

Wydrukuj tę wiadomość

  Język w wtyczce HBO GO
Napisane przez: mman - 19-12-2018, 07:40 PM - Forum: Problemy z wtyczkami - Odpowiedzi (1)

Czesc,

Mam problem z moja wtyczka HBO GO, mianowicie po zainstalowaniu wszystko dziala dobrze ale wszystkie filmy a przede wszystkim bajki odtwarzaja sie po angielsku i nie ma wyboru jezyka nigdzie, a przynajmniej ja nie moglem sie doszukac. Czy ktos wie co zrobic zeby filmy odtwarzaly sie po polsku (oczywiscie te ktore maja dubbing). Sprawdzilem na tablecie i bajki leca z dubbingiem polskim a te same na kodi po angielsku.

Dzieki
Marcin

Wydrukuj tę wiadomość

  Problem z oficjalnym repo
Napisane przez: rebeliant - 19-12-2018, 12:02 AM - Forum: Problemy z wtyczkami - Odpowiedzi (1)

Witam, mam problem z oficjalnym repo a mianowicie podczas aktualizacji wyskakuje błąd:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

macie pomysł jak to obejść?
Chciałem zainstalować wtyczkę klienta IPTV ale niestety na liście nie mam żadnego klienta..

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Wydrukuj tę wiadomość