Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.

Użytkownik
  

Hasło
  





Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

Statystyki
» Użytkownicy: 40,457
» Najnowszy użytkownik: docgeorge89
» Wątków na forum: 4,813
» Postów na forum: 44,313

Pełne statystyki

Użytkownicy online
Aktualnie jest 135 użytkowników online.
» 10 Użytkownik(ów) | 122 Gość(i)
Applebot, Bing, Google, AFC-1, docgeorge89[?], evip, Krzyk, Ktosi, Loozak12, moski81, onkel

Ostatnie wątki
Film
Forum: Filmy
Ostatni post: redhunter
4 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 313
» Wyświetleń: 58,443
FanFilm - temat zbiorczy ...
Forum: Problemy z wtyczkami
Ostatni post: z.sproski
9 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 715
» Wyświetleń: 64,887
konto Plusx
Forum: Sprzedam / Kupię / Zamienię
Ostatni post: Sierak2012
Wczoraj, 07:15 PM
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 1,044
Kodi na webos LG
Forum: Oprogramowanie / Firmware
Ostatni post: jon1022
Wczoraj, 06:45 AM
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 126
Przesyłanie wideo ze stro...
Forum: Kodi dla początkujących
Ostatni post: Łonogrzmot
26-03-2024, 01:09 PM
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 198
Wtyczka tv live
Forum: Poszukuję wtyczki
Ostatni post: Piramida
24-03-2024, 09:56 PM
» Odpowiedzi: 10
» Wyświetleń: 570
Problem z wtyczką pobiera...
Forum: Problemy z wtyczkami
Ostatni post: Outlander
24-03-2024, 03:49 PM
» Odpowiedzi: 25
» Wyświetleń: 8,905
Arctic: Zephyr 2 - Resurr...
Forum: Skórki
Ostatni post: arkady1964
24-03-2024, 07:42 AM
» Odpowiedzi: 211
» Wyświetleń: 35,761
Co teraz słuchasz?
Forum: Off topic
Ostatni post: bigdamian
23-03-2024, 09:54 PM
» Odpowiedzi: 180
» Wyświetleń: 33,071
Nokia 8000 czy Strong SRT...
Forum: Dyskusja ogólna
Ostatni post: Łonogrzmot
23-03-2024, 07:55 PM
» Odpowiedzi: 16
» Wyświetleń: 408

 
  sony bravia android tv problrm zauktalizacja kodi 17.6 na 18
Napisane przez: lukas01231 - 09-08-2018, 07:28 PM - Forum: Kodi dla początkujących - Odpowiedzi (4)

nie moge z zaktualizowac na sony bravia kodi 17.6 na 18 nie podswietla mi i ikonki intlaluj tylko ikonke
anuluj prosze o pomoc

Wydrukuj tę wiadomość

  VOD PL
Napisane przez: DenDy - 09-08-2018, 08:53 AM - Forum: Poszukuję wtyczki - Odpowiedzi (3)

Tak jak w temacie, poszukuję wtyczki do VOD.pl
Kiedyś sd-xbmc to obsługiwało ale od bardzo dawna już nie działa.

Wydrukuj tę wiadomość

  Youtube
Napisane przez: pytaniekodi - 07-08-2018, 12:40 PM - Forum: Poszukuję wtyczki - Odpowiedzi (3)

Witam, szukam działającej wtyczki Youtube dla Kodi 12.3
Pomoże ktoś? Która wersja może działać? Zainstalowałem wtyczkę, ale nie może niczego wyszukać i nie odpala żadnych transmisji na żywo, anie nie pokazuje popularnych kanałów. Inna wersja po włączeniu pokazuje błąd lib.

Wydrukuj tę wiadomość

Sad Problem z Wizja.tv we wtyczkach MTV G i kodiver - nieprawidłowe dane logowania
Napisane przez: funkyman - 07-08-2018, 08:29 AM - Forum: Problemy z wtyczkami - Odpowiedzi (3)

Witam serdecznie społeczność,

Od blisko roku używam kodi z h96 pro+ i do tej pory miałem zero problemów z serwisem wizja.tv. Niestety od kilku dni wszystko padło, konkretnie- zarówno wtyczka MTV guide jak i kodiver zgłaszają mi że podaję "nieprawidłowe dane logowania wizja.tv" i pusta lista kanałów. Próbowałem już wszystkiego- restart routera, reinstalacja kodi, przywracanie boxa do stanu fabrycznego, w końcu założyłem nowe konto na wizji i testowo wykupiłem premium na 7 dni - nic do nie dało.

Dodam, że wszystko w kodi jak i w boxie działa elegancko- wszystkie inne wtyczki itd. Tylko ta cholerna wizja na której najbardziej mi zależy :/

Za wszelką pomoc z góry wielkie dzięki.

Wydrukuj tę wiadomość

  Problem z TV Shows>>Most Popular FanFilm Lite
Napisane przez: dabroviec - 05-08-2018, 06:49 PM - Forum: Problemy z wtyczkami - Brak odpowiedzi

Siema, używam Kodi 17.6 na PC i dzisiaj coś się popsuło i nie mogę się dostać do kategorii Most popular w zakładce TV Shows, w Movies da się normalnie.
Nie działa jeszcze zakładka People watching, chociaż jej nie używam.
Zepsuło mi się to jak wzięło internet, bo wchodziłem akurat na seriale, te najpopularniejsze, a tam taka krótka lista, zacząłem się zastanawiać i zobaczyłem że nie ma internetu. Po ponownym połączeniu już nie mogłem wejść w tą kategorie. Próbowałem czyścić cache wtyczki z jej poziomu.

Wydrukuj tę wiadomość

  NETFLIX: BŁĄD NW-6-404
Napisane przez: mjw - 04-08-2018, 08:43 AM - Forum: Pomoc & Poradniki - Odpowiedzi (15)

NETFLIX: BŁĄD NW-6-404 - Wygląda na to, że Netflix zablokował korzystania z chińskich urządzeń bez w pełni legalnej certyfikacji DRM Widevine L1.
W związku z tym urządzenia takie jak Mecool M8S PRO PLUS podczas uruchomienia aplikacji wyrzuca informacje: "Wystąpił błąd usługi Netflix. Ponowna próba za 40 s.
Kod: NW-6-404".
Tymczasowym rozwiązanie jest skorzystanie ze zmodyfikowanej wersji aplikacji z tabletowej wersji Netlix - jednak do jej obsługi raczej trzeba wykorzystać myszkę lub touch pada.
Zmodyfikowaną wersję aplikacji możecie pobrać tutaj: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Nie jesteśmy autorami tej modyfikacji i nie bierzemy odpowiedzialności za użytkowanie tej aplikacji. 

Jednak producent MECOOL M8S PRO L szybko zareagował i wypuścił aplikację, która naprawia błąd z Netflix: 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Działa tylko z MECOOL M8S PRO L.


Jest duża szansa, że wyjdzie aplikacja na inne urządzenia MECOOL, która naprawi ten błąd. 
Pobrany plik BurnKeyTools-V1.021.apk instalujemy na naszym tv boxie, uruchamiamy aplikację i klikamy burn.
Po chwili otrzymamy komunikat, że wszystko się udało i możemy znów korzystać z Netfliksa.

Wydrukuj tę wiadomość

  mecool m8s pro w
Napisane przez: Nowyben - 01-08-2018, 03:46 PM - Forum: Dyskusja ogólna - Odpowiedzi (2)

Witam,
jestem nowy na forum, chcę zakupić mecool m8s pro w.
Zależy mi na wyszukiwaniu głosowym. Czy ktoś używa tego boxa?
Jak działa wyszukiwanie głosowe w tym modelu?
Czy jest zainstalowany androit TV czy sam muszę instalować?
Czy aplikacje takie jak Kodi działają stabilnie?

Wydrukuj tę wiadomość

  test sprzetu?
Napisane przez: Qrdziel - 01-08-2018, 08:38 AM - Forum: Dyskusja ogólna - Brak odpowiedzi

witam.
jak najprosciej sprawdzic, czy sprzęt podoła kodi??
kupuję np laptop
1 instaluję kodi
2 przełączam na najlżejszą skórkę - jaką??
3 instaluję plugin video - który na pewno będzie miał źródła i będzie coś wyświetlał - jaki??
4 puszczam materiał w HD i dxwiękiem 5.1
sprawdzam, czy nic nie przycina i czy dźwięk jest zsynchronizowany z obrazem - pracuje tak załóżmy przez godzinę i sprawdzam temperature
wtedy jestem pewny, że sprzęt jest sprawny

zmieniam plugin, skórkę - w przypadku gdy zaczyna się rozłączać lub "chaczyć" - to wina neta lub pluginu lub ustawień


czy macie jakiś sprawdzony sposób na taki test ??

Wydrukuj tę wiadomość

  Netflix Mecool nie dziala
Napisane przez: Lampardzino - 31-07-2018, 04:26 PM - Forum: Pomoc & Poradniki - Odpowiedzi (2)

Witam wszystko było ok , netflix śmigał na mecool pro + bez problemu dziś próbuje odpalić a tu cały czas błąd NW-6-404 niby błąd z inernetem z tego co czytalem ale sprawdzałem tez na necie udosepnionym z telefonu i rownież nie działa nawet zresetowałem boxa do ustawień fabrycznych i nadal to samo , i chciałbym się dowiedzieć czy to tylko u mnie lub jak to naprawić

Wydrukuj tę wiadomość

Video Problem z wtyczką Ekstraklasa
Napisane przez: lubie_piwo - 30-07-2018, 07:09 PM - Forum: Pomoc & Poradniki - Brak odpowiedzi

Witam używam KODI na swoim Mi Boxie. Oglądam dzięki aplikacji mecze oraz skróty niestety te drugie nie działają. Bez względu na ligę i datę skrótów to nie odpalaja

Wydrukuj tę wiadomość