Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.

Użytkownik
  

Hasło
  





Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

Statystyki
» Użytkownicy: 40,455
» Najnowszy użytkownik: Kamolus
» Wątków na forum: 4,813
» Postów na forum: 44,313

Pełne statystyki

Użytkownicy online
Aktualnie jest 299 użytkowników online.
» 13 Użytkownik(ów) | 283 Gość(i)
Applebot, Bing, Google, afero, agaton111, aslpg, danstr33@wp.pl, djlosiu, INTseed, Iptv-owiec, mtr81, tomeklm, Trissot[?], us3r@wp.pl

Ostatnie wątki
Film
Forum: Filmy
Ostatni post: redhunter
2 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 313
» Wyświetleń: 58,441
FanFilm - temat zbiorczy ...
Forum: Problemy z wtyczkami
Ostatni post: z.sproski
7 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 715
» Wyświetleń: 64,871
konto Plusx
Forum: Sprzedam / Kupię / Zamienię
Ostatni post: Sierak2012
Wczoraj, 07:15 PM
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 1,043
Kodi na webos LG
Forum: Oprogramowanie / Firmware
Ostatni post: jon1022
Wczoraj, 06:45 AM
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 126
Przesyłanie wideo ze stro...
Forum: Kodi dla początkujących
Ostatni post: Łonogrzmot
26-03-2024, 01:09 PM
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 198
Wtyczka tv live
Forum: Poszukuję wtyczki
Ostatni post: Piramida
24-03-2024, 09:56 PM
» Odpowiedzi: 10
» Wyświetleń: 568
Problem z wtyczką pobiera...
Forum: Problemy z wtyczkami
Ostatni post: Outlander
24-03-2024, 03:49 PM
» Odpowiedzi: 25
» Wyświetleń: 8,905
Arctic: Zephyr 2 - Resurr...
Forum: Skórki
Ostatni post: arkady1964
24-03-2024, 07:42 AM
» Odpowiedzi: 211
» Wyświetleń: 35,745
Co teraz słuchasz?
Forum: Off topic
Ostatni post: bigdamian
23-03-2024, 09:54 PM
» Odpowiedzi: 180
» Wyświetleń: 33,069
Nokia 8000 czy Strong SRT...
Forum: Dyskusja ogólna
Ostatni post: Łonogrzmot
23-03-2024, 07:55 PM
» Odpowiedzi: 16
» Wyświetleń: 408

 
  źródła w 1080p
Napisane przez: tatran - 17-02-2018, 05:59 PM - Forum: Pomoc & Poradniki - Odpowiedzi (1)

Witam,
Panowie kiedyś gdzieś był opis jak dodać dodatkowe źródła w rodzielczości 1080p do wyszukiwarki np.w exodus czy convenant.
Proszę o pomoc.

Wydrukuj tę wiadomość

  MECOOL M8S i problemy z Netflix
Napisane przez: warminc - 17-02-2018, 03:45 PM - Forum: Dyskusja ogólna - Odpowiedzi (42)

Od około miesiąca posiadam MECOOL M8S. Z początku nie było problemu z odtwarzaniem netflixa, jednaj od jakiegoś tygodnia ciągle wyskakują błędy i nie można nic oglądać. Po załączaniu jakiegoś odcinka serialu wyskakują błędy o numerach 114 lub 115 ( brak połączania z serwisem netflix, spróbuj ponownie) Wgrałem do niego android TV i dalej to samo. Konto netflix na komputerze działa normalnie. Jest jakiś sposób żeby to naprawić?

Wydrukuj tę wiadomość

  Tani box z bluetooth
Napisane przez: mmxxl - 16-02-2018, 06:04 PM - Forum: Dyskusja ogólna - Brak odpowiedzi

Witam poszukuję taniego boxa do kodiego/youtube, żeby odtwarzał bez problemu 1080p (stary telewizor) i posiadał bluetooth, ponieważ zależy mi na słuchawkach bezprzewodowych. Myślałem nad mecool m8s pro l, ale są różne opinię na temat s912 i sam już nie wiem Big Grin

Wydrukuj tę wiadomość

  nazwy filmów w bibliotce
Napisane przez: chmielu - 16-02-2018, 11:43 AM - Forum: Poradniki z kodiwpigulce.pl - Odpowiedzi (2)

Hej,

Mam filmy na dysku sieciowym. Dodałem zasób do biblioteki i większość filmów ma zmienione nazwy. Część dodatkowo jest grupowana seriami. Np mam katalogi Muminki 1, Muminki 2 to w bibliotece wyświetla sie "Seria Muminki" a w środku są dopiero filmy. Jak ustawić aby było tak jak na dysku. 

Dodatkowo większość filmów nie ma pobranej okładki a ma np tylko opis

Wydrukuj tę wiadomość

  M8S pro+ zła jakość obrazu na Androidzie
Napisane przez: Arkadiusz_Rucki - 16-02-2018, 07:29 AM - Forum: Dyskusja ogólna - Brak odpowiedzi

Dlaczego jakość video we wszystkich apkach na Androidzie jest dużo gorsza niż na openelec gdzie iptv wygląda jakby natywnie szła z satelity? Na Androidzie czy to w kodi czy Perfect player Smart iptv obraz jest przeostrzony krawędzie czcionek postrzępione a dynamiczne sceny często nie są płynne tylko skokowe. To samo mam na boxie ale też w androidzie na telefonie i tablecie. Czy android nie nadaje się do komfortowego oglądania video i jestem skazany na openelec?

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Wydrukuj tę wiadomość

  Android TV i Dongle USB Bluetooth dla klawiatury
Napisane przez: achter - 15-02-2018, 09:55 PM - Forum: Dyskusja ogólna - Odpowiedzi (1)

Czy Android TV np. na polecanym Mecool M8S PRO PLUS rozpozna dongla Bluetooth na USB?

Niestety klawiatury jakie mnie interesują - normalne klawisze + touchpad + podświetlenie są tylko na bluetooth.
np. IPazzPort KP-810-35BTT
[Obrazek: tTKJPN0.png]

Wydrukuj tę wiadomość

  przenoszenie na HDD
Napisane przez: xianixTJE - 15-02-2018, 07:32 PM - Forum: Pomoc & Poradniki - Brak odpowiedzi

Czy można nagrywać treści z Kodi na dysk? 
Jeśli tak to proszę o pomoc jak to zrobić...
dziękuję.

Wydrukuj tę wiadomość

  Aktualizacja biblioteki
Napisane przez: SZ3JK3R - 14-02-2018, 10:20 AM - Forum: Pomoc & Poradniki - Odpowiedzi (6)

Witam

Wiecie może jak zaktualizować listę np filmów ?? korzystam z miesiąc już z kodi na android tv i cały czas te same filmy widnieją na liście żadnych nowości. W sieci jest mnóstwo filmów do pobrania nowych już a na kodim nic nowego jak to ogarnąć ?? Czy w ogóle się da?? Czy to może twórca wtyczki robi? Pozdrawiam

Wydrukuj tę wiadomość

  Jaki box do kodi i netflix
Napisane przez: misiopysio - 13-02-2018, 05:09 PM - Forum: Dyskusja ogólna - Odpowiedzi (3)

Hej, od jakiegoś czasu wtajemniczam się w temat boxów, to będzie mój pierwszy. Po wstępnej weryfikacji zastanawiam się nad paroma od mecool i tu proszę o poradę, który wybrać, box ma służyć głównie do kodi i netflixa (aktualny telewizor nie obsługuje 4k):

Mecool Mini m8s Pro 2/16 lub 3/32
Mecool m8s Pro+ 2/16
Mecool m8s Pro L 3/32 - ponoć się grzeje i zdaje się, że miała być recenzja na forum ale jeszcze nie widziałem,

Dzięki za pomoc

Wydrukuj tę wiadomość

  Automatyczne czyszczenie biblioteki Kodi - da się?
Napisane przez: past3rz - 13-02-2018, 12:22 PM - Forum: Kodi dla początkujących - Odpowiedzi (5)

Witam serdecznie,
Czy jest możliwość włączenia automatycznego czyszczenie biblioteki Kodi? Wiem, że da się to zrobić ręcznie w opcjach, ale czy istnieje możliwość automatycznie czyścić bibliotekę Kodi tak samo jak aktualizować ją przy uruchomieniu programu?
Znalazłem taki artykuł: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. który jest z 2012 roku, a skryptu do pobrania już nie ma na serwerze.
Ktoś co?
Pozdrawiam,
Szymon.

Wydrukuj tę wiadomość