Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki.
Hejo.tv - Wersja do druku

+- Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki. (https://forum.kodiwpigulce.pl)
+-- Dział: Pomoc z Kodi (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Problemy z wtyczkami (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: Hejo.tv (/showthread.php?tid=1725)

Strony: 1 2


Hejo.tv - RafBre29 - 20-03-2019

Witam, wtyczka Hejo.tv odmówiła posłuszeństwa. Czy to problem który zostanie rozwiązany?


RE: Hejo.tv - Tomek - 20-03-2019

Tak. Zostanie rozwiązany.
(zgodnie z zasadą - jakie pytanie, taka odpowiedź)


RE: Hejo.tv - RafBre29 - 20-03-2019

Ok, skoro ustaliliśmy, że zostanie rozwiązany to dalsza część: Kiedy może to nastąpić? Bo o ile się orientuję jest chyba tylko jedna wtyczka do Hejo.tv. Chyba, że się mylę, to proszę o jakieś wskazówki na jej temat. Aktualnie korzystam z tej od Mbebe.


RE: Hejo.tv - Jaca - 20-03-2019

Uśmiałem się........................


RE: Hejo.tv - RafBre29 - 20-03-2019

Bardzo się cieszę, że masz dobry humor, ale nie pisałem tam żadnego żartu.


Hejo.tv - Tomek - 21-03-2019

Skoro wiesz że to wtyczka od mbebe to dlaczego piszesz tutaj? Nie jesteśmy autorami tej wtyczki. Nie mamy z nią nic wspólnego. Nie wiemy kiedy będzie naprawiona.
Podejrzewam że naprawiona będzie gdy ją mbebe naprawi a aktualizacja wyjdzie jak będzie naprawiona. Nie wcześniej.


RE: Hejo.tv - RafBre29 - 21-03-2019

(21-03-2019, 04:55 AM)Tomek napisał(a): Skoro wiesz że to wtyczka od mbebe to dlaczego piszesz tutaj? Nie jesteśmy autorami tej wtyczki. Nie mamy z nią nic wspólnego. Nie wiemy kiedy będzie naprawiona.
Podejrzewam że naprawiona będzie gdy ją mbebe naprawi a aktualizacja wyjdzie jak będzie naprawiona. Nie wcześniej.
To w takim razie po co jest to forum? I po co jest dział problemy z wtyczkami? Większych pajaców niż na tym forum to nigdzie nie spotkałem. Nie pozdrawiam.


RE: Hejo.tv - gzenio22 - 21-03-2019

Ban dla tego pana Xd


RE: Hejo.tv - RafBre29 - 21-03-2019

(21-03-2019, 08:14 AM)gzenio22 napisał(a): Ban dla tego pana Xd

O tym właśnie piszę. Jeden uśmiał się nie wiadomo z czego, drugi na dość proste pytania odpowiada jak cham, a trzeci nie ma nic do napisania, więc jak to Polak musi swoje napisać. Serdecznie dziękuję za pomoc w rozwiązaniu problemu. Będę polecał to forum wszystkim użytkownikom Kodi!

(21-03-2019, 08:14 AM)gzenio22 napisał(a): Ban dla tego pana Xd

O tym właśnie piszę. Jeden uśmiał się nie wiadomo z czego, drugi na dość proste pytania odpowiada jak cham, a trzeci nie ma nic do napisania, więc jak to Polak musi swoje napisać. Serdecznie dziękuję za pomoc w rozwiązaniu problemu. Będę polecał to forum wszystkim użytkownikom Kodi!

Ok, skoro ustaliliśmy, że zostanie rozwiązany to dalsza część: Kiedy może to nastąpić? Bo o ile się orientuję jest chyba tylko jedna wtyczka do Hejo.tv. Chyba, że się mylę, to proszę o jakieś wskazówki na jej temat. Aktualnie korzystam z tej od Mbebe.


RE: Hejo.tv - Tomek - 21-03-2019

(21-03-2019, 06:48 AM)RafBre29 napisał(a): To w takim razie po co jest to forum? I po co jest dział problemy z wtyczkami? Większych pajaców niż na tym forum to nigdzie nie spotkałem. Nie pozdrawiam.
Problemy z wtyczkami - jak sama nazwa wskazuje dotyczy problemów z wtyczkami. Twoim problemem jest to że nie działa. Ale nie zadałeś sobie trudu żeby opisać co nie działa, czy są jakieś błędy, czy są jakieś komunikaty. Nie wiemy nic, poza tym, że ci nie działa. Nie działa wchodzenie w katalogi? Wyszukiwanie? Znajdowanie źródeł? Pokazywanie grafik? Odtwarzanie?
Zgaduj zgadula.
Stąd na pytanie " Czy to problem który zostanie rozwiązany? " padła jedyna możliwa odpowiedź - TAK. Drugie pytanie było równie precyzyjne - "Kiedy może to nastąpić?" Mogliśmy odpowiedzieć że 24.03.2019 - ale tego nikt nie wie, bo nie jesteśmy autorami tej wtyczki. Gdybyśmy wiedzieli co ci nie działa, moglibyśmy podać jakiegoś fixa na szybko... Ale że nie wiemy - to wyzwałeś mnie od pajaca, za co serdecznie dziękuję. Jeśli zaś tekst "drugi na dość proste pytania odpowiada jak cham" jest do mnie, to chyba troszkę rozminąłeś się z powołaniem. Sejm jest gdzie indziej.