Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki.
Obejrzane w FanFilm - Wersja do druku

+- Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki. (https://forum.kodiwpigulce.pl)
+-- Dział: Pomoc z Kodi (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Problemy z wtyczkami (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: Obejrzane w FanFilm (/showthread.php?tid=2210)

Strony: 1 2


Obejrzane w FanFilm - DaroEXE - 28-10-2019

Szanowni,
Zwracam się do Was z prośbą o wskazanie miejsca gdzie wtyczka FanFilm zapisuje informacje o obejrzanych. Jeśli jest to jakiś plik, to proszę o podanie nazwy i lokalizacji, gdzie się można go spodziewać.

Z góry dziękuję


RE: Obejrzane w FanFilm - Tomek - 28-10-2019

Wtyczka nie zapisuje tego nigdzie - stan obejrzenia jest zapisywany przez kodi a nie przez wtyczkę. Plik ten znajduje się w katalogu profilu kodi, w podkatalogu Database i ma nazwę: MyVideosXXX.db (xxx - inne dla różnych wersji kodi)


RE: Obejrzane w FanFilm - DaroEXE - 28-10-2019

(28-10-2019, 01:41 PM)Tomek napisał(a): Wtyczka nie zapisuje tego nigdzie - stan obejrzenia jest zapisywany przez kodi a nie przez wtyczkę. Plik ten znajduje się w katalogu profilu kodi, w podkatalogu Database i ma nazwę: MyVideosXXX.db (xxx - inne dla różnych wersji kodi)

A możliwe jest to, by wtyczka pomijała dodatkowe ustawienia Kodi w tej kwestii?
Tak się składa, że mam plik advancedsettings.xml, w którym mam wyłączoną opcję zaznaczania jako obejrzane i wszędzie to działa bardzo dobrze oprócz wtyczki FanFilm, która pomimo mojego ustawienia dalej oznacza jako obejrzane stąd moje zdziwienie i pytanie.


RE: Obejrzane w FanFilm - Tomek - 28-10-2019

A nie masz synchronizacji z trakt włączonej? Jeśli obejrzałeś, to przy synchronizacji z trakt zaznaczy się jako obejrzane.


RE: Obejrzane w FanFilm - DaroEXE - 28-10-2019

(28-10-2019, 02:05 PM)Tomek napisał(a): A nie masz synchronizacji z trakt włączonej? Jeśli obejrzałeś, to przy synchronizacji z trakt zaznaczy się jako obejrzane.

Jeśli chodzi o: "Automatyczną synchronizacje biblioteki trakt" w karcie Ogólne, to mam ją wyłączoną.


Obejrzane w FanFilm - Tomek - 28-10-2019

A wtyczkę trakt masz aktywną? Ona też synchronizuje obejrzane pozycję z dodatków.


RE: Obejrzane w FanFilm - DaroEXE - 28-10-2019

(28-10-2019, 02:49 PM)Tomek napisał(a): A wtyczkę trakt masz aktywną? Ona też synchronizuje obejrzane pozycję z dodatków.

A gdzie to mogę sprawdzić, gdyż nigdzie jej nie widzę?

PS: Dla ułatwienia korzystam obecnie z trzech wtyczek: YouTube, Phantom oraz FanFilm.


RE: Obejrzane w FanFilm - Tomek - 29-10-2019

W Fanfilm robiłeś autoryzację trakt? Nie chodzi o synchonizację biblioteki, tylko o samą autoryzację trakt - wtedy Fanfilm zaciąga stan obejrzenia z konta trakt.


RE: Obejrzane w FanFilm - DaroEXE - 30-10-2019

(29-10-2019, 06:52 AM)Tomek napisał(a): W Fanfilm robiłeś autoryzację trakt? Nie chodzi o synchonizację biblioteki, tylko o samą autoryzację trakt - wtedy Fanfilm zaciąga stan obejrzenia z konta trakt.

Nie robiłem autoryzacji i nie mam tam konta


RE: Obejrzane w FanFilm - Jaca - 30-10-2019

w kodi to wygląda prawie tak : mam dom (ale kibla nie mam) (nawet mojej własnej publicznej)