Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki.
Dodatki wideo nie działają. - Wersja do druku

+- Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki. (https://forum.kodiwpigulce.pl)
+-- Dział: Pomoc z Kodi (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Problemy z wtyczkami (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: Dodatki wideo nie działają. (/showthread.php?tid=2267)

Strony: 1 2


Dodatki wideo nie działają. - Hexxxa - 17-11-2019

Witam. Żadne wtyczki wideo nie działają. Fanfilm ładuje bez końca już na wstępie kiedy chce go uruchomić, z ulubionych seriale nie ruszają. Scrubs v2, YouTube nie ruszają. Co mogę zrobić? Tylko proszę krok po kroku, bo jestem tutaj nowa. Pozdrawiam.


RE: Dodatki wideo nie działają. - godzina1522 - 17-11-2019

Napisz proszę na początek:
1. Na jakim urządzeniu korzystasz z kodi? (komputer, tv box, telefon - jaki system itp.) (Z opisu w profilu wynika, że Rasbery na linuxie)
2. Skąd kodi masz zainstalowaną (jakiś "gotowiec z wtyczkami czy czysta wersja)?
3. Wtyczki skąd (z jakich źródeł) masz zainstalowane?


PS. Fanfilm może mieć problemy z serialami - "awaria" niezależna od wtyczki.


RE: Dodatki wideo nie działają. - Hexxxa - 17-11-2019

(17-11-2019, 09:23 PM)godzina1522 napisał(a): Napisz proszę na początek:
1. Na jakim urządzeniu korzystasz z kodi? (komputer, tv box, telefon - jaki system itp.) (Z opisu w profilu wynika, że Rasbery na linuxie)
2. Skąd kodi masz zainstalowaną (jakiś "gotowiec z wtyczkami czy czysta wersja)?
3. Wtyczki skąd (z jakich źródeł) masz zainstalowane?


PS. Fanfilm może mieć problemy z serialami - "awaria" niezależna od wtyczki.
Dziękuję za cierpliwość. 

1. Raspberry Pi, System OSMC najnowsza wersja
2.Z Kodi korzystam już dosyć długo, więc mogły się pojawić jakieś śmieci, ale zainstalowany był bez niczego, pusty 
3. Wtyczka Fanfilm, YouTube, Scrubs v2, wszystko z poradnika Kodi w pigułce, także chyba źródła w porządku. 

Scrubs I Youtube też nie działa, to chyba nie chodzi o seriale w Fanfilm.


RE: Dodatki wideo nie działają. - lazaj007 - 17-11-2019

(17-11-2019, 09:30 PM)Hexxxa napisał(a):
(17-11-2019, 09:23 PM)godzina1522 napisał(a): Napisz proszę na początek:
1. Na jakim urządzeniu korzystasz z kodi? (komputer, tv box, telefon - jaki system itp.) (Z opisu w profilu wynika, że Rasbery na linuxie)
2. Skąd kodi masz zainstalowaną (jakiś "gotowiec z wtyczkami czy czysta wersja)?
3. Wtyczki skąd (z jakich źródeł) masz zainstalowane?


PS. Fanfilm może mieć problemy z serialami - "awaria" niezależna od wtyczki.
Dziękuję za cierpliwość. 

1. Raspberry Pi, System OSMC najnowsza wersja
2.Z Kodi korzystam już dosyć długo, więc mogły się pojawić jakieś śmieci, ale zainstalowany był bez niczego, pusty 
3. Wtyczka Fanfilm, YouTube, Scrubs v2, wszystko z poradnika Kodi w pigułce, także chyba źródła w porządku. 

Scrubs I Youtube też nie działa, to chyba nie chodzi o seriale w Fanfilm.

u mnie na androidbox z kodi 18.4 tez sie posypalo


Dodatki wideo nie działają. - Tomek - 18-11-2019

Scrubs, fanfilm działają na tych samych zasadach. Jest awaria API TVDB i informacje o serialach nie są prawidłowo pobierane. To niezależne od wtyczki. Jest szansa na naprawę po stronie wtyczki, ale nie działa to idealnie. Trzeba czekać aż naprawią to po stronie TVDB


RE: Dodatki wideo nie działają. - beken - 18-11-2019

Jak wyczyscic cache w kodi?


RE: Dodatki wideo nie działają. - Tomek - 19-11-2019

Po co czyścić?
Jeśli już - to np. kcleaner z repo By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.


RE: Dodatki wideo nie działają. - Hexxxa - 19-11-2019




RE: Dodatki wideo nie działają. - mjw - 19-11-2019

Zaktualizuj FanFilm do najnowszej wersji bo już lepiej działa.


RE: Dodatki wideo nie działają. - Tomek - 19-11-2019

Nie napisałem że nic nie pomaga. Tylko że nie wiem po co czyścić. Dostałaś linka do repo gdzie jest programik do czyszczenia cache w kodi.