Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki.
Wtyczka Live Polisch Tv nie instaluje się. - Wersja do druku

+- Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki. (https://forum.kodiwpigulce.pl)
+-- Dział: Pomoc z Kodi (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Problemy z wtyczkami (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: Wtyczka Live Polisch Tv nie instaluje się. (/showthread.php?tid=2296)



Wtyczka Live Polisch Tv nie instaluje się. - slawomir10024 - 29-11-2019

Witam Wszystkich Forumowiczów Smile . Jestem użytkownikiem oprogramowania Kodi dawniejszego XBMC już od bardzo dawna, ale teraz mam kłopot z jedną wtyczką i dlatego postanowiłem założyć ten wątek, a mianowicie wtyczka Live Polisch Tv nie chce się zainstalować. Huh Resztę sprawy pokażę na załączonym zdjęciu.


Wtyczka Live Polisch Tv nie instaluje się. - Tomek - 29-11-2019

Ta wtyczka prawie 2 lat jest martwa, tak samo jak repozytorium z którego pochodziła. Nie radzę nawet próbować jej instalować, bo zawierała kod mogący uszkodzić system operacyjny.


RE: Wtyczka Live Polisch Tv nie instaluje się. - DenDy - 29-11-2019

Ło panie ale stary kotlet.
Jako zastępstwo użyj darmowaTV ale cudów nie oczekuj Tongue

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.


Wtyczka Live Polisch Tv nie instaluje się. - Tomek - 29-11-2019

No. Odgrzał kotleta... To był jakoś marzec 2018 jak się zatrzęsło...


RE: Wtyczka Live Polisch Tv nie instaluje się. - slawomir10024 - 29-11-2019

Rozumiem dzięki serdeczne Tomku, a mam krótkie pytanie ponieważ wtyczka TVP VOD nie chce mi się załadować podczas próby jej uruchomienia Huh Czy jest jakieś inne repozytorium ogólne do oglądania Telewizji Polskiej? Smile. Wszystko niby jest w porządku tylko jak chcę odtworzyć strumień pojawia się komunikat:


RE: Wtyczka Live Polisch Tv nie instaluje się. - DenDy - 29-11-2019

@slawomir10024 w repozytorium mbebe znajdziesz wiele wtyczek, również TVP VOD.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Poza tym odwiedź ten temat, może ci się przydać
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.


RE: Wtyczka Live Polisch Tv nie instaluje się. - slawomir10024 - 29-11-2019

Ok dzięki


RE: Wtyczka Live Polisch Tv nie instaluje się. - Tomek - 29-11-2019

1. wywal kompletnie repozytorium ramic - nie działa, ale jeśli masz jakieś pozostałości to może być skrajnie niebezpieczne. Usuń repozytorium ramic zgodnie z tą instrukcją:
- Odinstalowujemy wszystkie dodatki które mamy od ramicspa.
- Usuwamy repozytorium ramicspa: wchodzimy w dodatki -> moje dodatki -> repozytorium dodatków. Teraz wchodzimy w Ramic Kodi Add-ons Repository i klikamy odinstaluj.
- Usuwamy moduł ramica - wchodzimy w ustawienia -> na dole znajdujemy ikonkę zebątki i zmieniamy tryb ze standardowego na zaawansowany -> zostajemy w ustawienia i wchodzimy w dodatki -> Zarządzaj zależnościami -> i tu szukamy repository.ramic -> wchodzimy i dajemy opcję Odinstaluj. Jeśli są jeszcze jakieś dodatki od ramicspa zainstalowane, pojawi się komunikat że nie można usunąć tego dodatku ze względu na zależności. Wtedy wracamy do punktu 1

2. By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. - tu masz spis aktualnych wtyczek.

@DenDy - teraz dopiero zauważyłem - też jesteś moderatorem Smile


RE: Wtyczka Live Polisch Tv nie instaluje się. - slawomir10024 - 29-11-2019

Tomeczku Twoja Rada była złota dzięki serdeczneSmile. Poskutkowało wtyka odpaliła chodzi o wtykę TVP VOD.


RE: Wtyczka Live Polisch Tv nie instaluje się. - slawomir10024 - 30-11-2019

Spytam się jeszcze wtyczka Darmowa Tv po aktualizacji nie chce mi się załadować co może być problemem?Sad Wyskakuje błąd zajrzyj do pliku dziennika czy coś takiego.