Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki.
Nowy system - problem z Kodi - Wersja do druku

+- Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki. (https://forum.kodiwpigulce.pl)
+-- Dział: Pomoc z Kodi (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Problem z Kodi (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=15)
+--- Wątek: Nowy system - problem z Kodi (/showthread.php?tid=2299)

Strony: 1 2 3


Nowy system - problem z Kodi - Eldarrald - 30-11-2019

Dzień dobry, 
zmieniłem całą skrzynkę w tym system. Stary dysk z zainstalowanym i ustawionym Kodi poszedł w zapomnienie, natomiast na nowym mam cały czas ten sam problem - instaluję Kodi, wgrywam FanFilm, odpalam i cały czas mam ładowanie. Bez względu na to czy zostawię komputer w spokoju na 5 minut, czy na pięć godzin. Posiadam czystą wersję Kodi 18.5, do tego tylko doinstalowany dodatek FanFilm. Czy moglibyście pomóc mi jakoś rozwiązać ten problem? 
Z góry dziękuję
Eldarrald


Nowy system - problem z Kodi - Tomek - 30-11-2019

Podaj wersję Fanfilm


RE: Nowy system - problem z Kodi - Eldarrald - 30-11-2019

(30-11-2019, 12:45 PM)Tomek napisał(a): Podaj wersję Fanfilm

Wersja 2019.11.29.1


Nowy system - problem z Kodi - Tomek - 30-11-2019

Wszystko na niej działa. Sprawdź czy zapora sieciowa czegoś nie blokuje.
Zarzuć też logami kodi po próbie uruchomienia fanfilm.


RE: Nowy system - problem z Kodi - Eldarrald - 30-11-2019

(30-11-2019, 12:52 PM)Tomek napisał(a): Wszystko na niej działa. Sprawdź czy zapora sieciowa czegoś nie blokuje.
Zarzuć też logami kodi po próbie uruchomienia fanfilm.

Zapora nie blokuje. Pobrałem dodatek do odczytywania logów, ale nie bardzo rozumiem jak z niego korzystać :c


RE: Nowy system - problem z Kodi - Tomek - 30-11-2019

Zainstaluj wtyczkę Kodi Log Uploader z oficjalnego repo, spróbuj zainstalować któryś z tych dodatków.
Uruchom ponownie kodi, spróbuj odpalić FanFilm. Wyjdź esc lub anulu. Potem wejdź we wtyczkę od logów i kliknij tam upload i podaj link, który się wyświetli to zobaczymy co jest nie tak.


RE: Nowy system - problem z Kodi - Eldarrald - 30-11-2019

(30-11-2019, 01:27 PM)Tomek napisał(a): Zainstaluj wtyczkę Kodi Log Uploader z oficjalnego repo, spróbuj zainstalować któryś z tych dodatków.
Uruchom ponownie kodi, spróbuj odpalić FanFilm. Wyjdź esc lub anulu. Potem wejdź we wtyczkę od logów i kliknij tam upload i podaj link, który się wyświetli to zobaczymy co jest nie tak.

A widzisz, może coś mam z Kodi w takim razie - próbuję uruchomić którąkolwiek z aplikacji z logami, ale się nie da. Klikam w ikonki i nic się nie dzieje, wchodzę bezpośrednio w dodatek, daję "uruchom" i tak samo.


RE: Nowy system - problem z Kodi - Tomek - 30-11-2019

Na czym to masz? Na windows?
Pobrane ze sklepu czy ze strony kodi.tv - ta druga opcja oczywiście lepsza.
Polskich znaków w nazwie użytkownika nie masz? Wiele programów, w tym kodi nie działa prawidłowo jeśli w ścieżce są polskie znaki.


RE: Nowy system - problem z Kodi - Eldarrald - 30-11-2019

(30-11-2019, 01:57 PM)Tomek napisał(a): Na czym to masz? Na windows?
Pobrane ze sklepu czy ze strony kodi.tv - ta druga opcja oczywiście lepsza.
Polskich znaków w nazwie użytkownika nie masz? Wiele programów, w tym kodi nie działa prawidłowo jeśli w ścieżce są polskie znaki.

Tak jest, windows 10. Program ściągałem ze strony, tylko zainstalowałem, nie wgrywałem innych dodatków. Z ustawień zmieniłem tylko język i zezwoliłem na zewnętrzne źródła.


Nowy system - problem z Kodi - Tomek - 30-11-2019

A nazwa profilu/użytkownika Windows?