Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki.
Repo z polskimi platformami - Wersja do druku

+- Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki. (https://forum.kodiwpigulce.pl)
+-- Dział: Pomoc z Kodi (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Poszukuję wtyczki (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Wątek: Repo z polskimi platformami (/showthread.php?tid=2341)



Repo z polskimi platformami - muzior - 16-12-2019

Koledzy gdzie znajdę repo z polskimi platformami: Ipla, Player, TVP VOD i innymi pod Coreelec. Szukam też wtyczek z filmami. Generalnie to co jest dostępne w Cherry od PolishTeam. Ktoś coś ?


RE: Repo z polskimi platformami - Łonogrzmot - 16-12-2019

(16-12-2019, 05:22 PM)muzior napisał(a): Ktoś coś ?

Jest "awaria" głównej strony kodiwpigulce?  [Obrazek: d030.gif]


Repo z polskimi platformami - Tomek - 16-12-2019

Na coreelec możesz zainstalować dokładnie to samo co na kodi pod androidem.


RE: Repo z polskimi platformami - muzior - 16-12-2019

(16-12-2019, 05:43 PM)Tomek napisał(a): Na coreelec możesz zainstalować dokładnie to samo co na kodi pod androidem.

Rozumiem, ale do tej pory instalowałem w tym celu Cherry i tam było wszystko. Na Coreelec z uwagi na to że Cherry jest dosyć kobylaste i może mulić wolałbym zainstalować tylko kilka potrzebnych repo by nie przeciążać systemu który mam na karcie. Pomożesz wskazać gdzie znajdę te repozytoria ?


RE: Repo z polskimi platformami - Łonogrzmot - 16-12-2019

(16-12-2019, 06:14 PM)muzior napisał(a):  gdzie znajdę te repozytoria ?

Na stronie głównej kodiwpigulce, na przykład w zakładkach WTYCZKI/PORADNIKI, gdzie po zapoznaniu, samodzielnie wybierzesz do instalacji stosowne, będące w zainteresowaniu "materiały" [Obrazek: r010.gif]


Repo z polskimi platformami - Tomek - 16-12-2019

Instalowałem cherry na android jak i na coreelec. I wierz mi - na coreelec śmiga jak rakieta w porównaniu do andka. Natomiast i tak najlepsze jest ręczne i samodzielne skonfigurowanie.


RE: Repo z polskimi platformami - muzior - 16-12-2019

(16-12-2019, 08:15 PM)Tomek napisał(a): Instalowałem cherry na android jak i na coreelec. I wierz mi - na coreelec śmiga jak rakieta w porównaniu do andka. Natomiast i tak najlepsze jest ręczne i samodzielne skonfigurowanie.

Jaką wersję Cherry na CE instalowałeś ? Może miałeś CE na pamięci wewnętrznej a nie na karcie ? Właśnie staram się ręcznie to skonfigurować. Na razie znalazłem repo Telewizji Polskiej SD-XBMC (ipla, player itd) ale szukam jeszcze wtyczek z Cherry do filmów. Czy oprócz wtyczki FanFilm jeszcze jest coś godnego polecenia ?


Repo z polskimi platformami - Tomek - 17-12-2019

Zawsze instaluję najnowsze cherry blue. Działa na pamięci wewnętrznej już od dawna. Zero problemów, teść daje radę.
Co do wtyczek sam musisz zdecydować co chcesz używać. Ja używam Fanfilm, Netflix i CDA, reszta sporadycznie. Do polskiego contentu najlepsze wtyczki ma kolega mbebe. Natomiast wszystko znajdziesz na stronie głównej. Masz tam opisane wszystkie najlepsze wtyczki.


RE: Repo z polskimi platformami - muzior - 17-12-2019

(17-12-2019, 04:43 AM)Tomek napisał(a): Zawsze instaluję najnowsze cherry blue. Działa na pamięci wewnętrznej już od dawna. Zero problemów, teść daje radę.
Co do wtyczek sam musisz zdecydować co chcesz używać. Ja używam Fanfilm, Netflix i CDA, reszta sporadycznie. Do polskiego contentu najlepsze wtyczki ma kolega mbebe. Natomiast wszystko znajdziesz na stronie głównej. Masz tam opisane wszystkie najlepsze wtyczki.

Dzięki! będę więc szukał  Wink