Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki.
TVP VOD - Wersja do druku

+- Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki. (https://forum.kodiwpigulce.pl)
+-- Dział: Android/AndroidTV (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=46)
+--- Dział: Pomoc & Poradniki (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=48)
+--- Wątek: TVP VOD (/showthread.php?tid=2432)

Strony: 1 2 3


TVP VOD - tomusfl - 15-01-2020

Kodi - TVP.pl dodatek
Wydaje mi sie, ze jakies zmiany na stronie sie pojawily, jesli proboje obejrzec cokolwiek na ich stronie, to max rozdzielczosc jest okolo 480 dpi, jeszcze kilka dni temu moglem ogladac w HD, probowalem zmieniac ustawienia ale i tak max to 480 (nie wazne co ustawie 1080, 720, czy manualnie - nawet nie pyta)
Probowalem rozne programy Voice kids, Sanatorium milosci i ciagle to samo.

Sprobowalem apke na androida TVP vod czy jakos tak, owszem mozna wybrac HD ale to tez nie zmienia jakosci obrazu (choc tam w zasadzie nie mozna spradzic jaka obecnie jest rozdzielczosc).

Czy wy tez tak macie?


RE: TVP VOD - jon1022 - 15-01-2020

Melduję że tak Nie mam Big Grin 
(Wszystko co sprawdzam działa 720p/1080)

Raspberry pi 3b+ OSMC kodi 18.5 wersja wtyczki 2.2.42 z repo mbebe

sprawdź może masz jakąś starą wersje wtyczki?


RE: TVP VOD - mjw - 15-01-2020

W ustawieniach wtyczki daj jakość jako najlepsza.


RE: TVP VOD - tomusfl - 15-01-2020

(15-01-2020, 05:35 PM)mjw napisał(a): W ustawieniach wtyczki daj jakość jako najlepsza.

Tak to mialem Najalepsza od razu ustawione

Poprobuje popatrzec na wersje juz nie pamietam moze w Cherry bild cos napieprzyli mam 2.0.4 a wczesniej mialem 2.0.3, moze wystarczy przeinstalowac wtyczke. Dzieki za sprawdzenie, wyglada, ze to raczej po mojej stronie.


RE: TVP VOD - mjw - 15-01-2020

Aktualna wersja wtyczki to ta którą podał @jon1022 czyli 2.2.42 z repo mbebe.


RE: TVP VOD - tomusfl - 15-01-2020

Tak popatrze na wersje, a swoja draga to na github otworzyli problem dla tvp.pl tez problem przy polaczeniu z VPN jak u mnie. Moze VPN jest tu kluczem do jakosci, bo tam cos tez pisza o problemach z wyborem jakosci. Wyglada ze prace trwaja ...


RE: TVP VOD - Tedz - 21-01-2020

(15-01-2020, 07:00 PM)mjw napisał(a): Aktualna wersja wtyczki to ta którą podał @jon1022  czyli 2.2.42 z repo mbebe.

Mam zainstalowaną i nie potrafi się zalogować. 
Z komputera bez problemu uwierzytelnia się na stronie TVP/VOD.
Jestem nowy jeśli chodzi o KODI - może coś źle robię, ale konfigurowałem tak samo jak WP PILOT, a tam normalnie mi wszystko trybi!

Proszę o wskazówki - pozdrawiam Tadeusz


RE: TVP VOD - Łonogrzmot - 21-01-2020

(21-01-2020, 06:46 AM)Tedz napisał(a): Mam zainstalowaną i nie potrafi się zalogować
Proszę o wskazówki 

A po co?
Nigdy tego nie robiłem, wtyczka działa świetnie, bez żadnego logowania [Obrazek: r010.gif]


RE: TVP VOD - mjw - 21-01-2020

@Tedz sprawdź wtyczkę z tego samego repo o nazwie TVP strefa abo. Tam można się zalogować.


RE: TVP VOD - Tedz - 27-01-2020

(21-01-2020, 07:36 AM)Łonogrzmot napisał(a):
(21-01-2020, 06:46 AM)Tedz napisał(a): Mam zainstalowaną i nie potrafi się zalogować
Proszę o wskazówki 

A po co?
Nigdy tego nie robiłem, wtyczka działa świetnie, bez żadnego logowania [Obrazek: r010.gif]

Działa bez logowania, to prawda, ale nie do końca. Niektóre opcje dostępne są dla zalogowanych i tutaj wtyczka nie chce się zalogować na konto, które posiadam. Na PC konto działa bez zarzutów i mogękorzystać z tych opcji.