Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki.
Połączenie telefonu z tv - Wersja do druku

+- Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki. (https://forum.kodiwpigulce.pl)
+-- Dział: Pomoc z Kodi (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Kodi dla początkujących (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Wątek: Połączenie telefonu z tv (/showthread.php?tid=2469)



Połączenie telefonu z tv - fantomek - 25-01-2020

Witam wszystkich chcialbym polaczyc telefon huawei p8 lite z tv ktory nie ma wifi. Posiadam zewnetrzego android boxa jednakze jest stary nie nie mozna zaktualizowac go do wyższefo androida aby postawic kodi. Cel jest taki że chcialbym ogladac filmy na tv popezed kodi ktore mam zainstalowane na telefonie. Telefon posiada wifi direct. Prośba o pomoc czy da radę i w jaki sposób to spiąc?


RE: Połączenie telefonu z tv - Łonogrzmot - 25-01-2020

(25-01-2020, 05:48 PM)fantomek napisał(a): Posiadam zewnetrzego android boxa
chcialbym ogladac filmy na tv poprzez kodi ktore mam zainstalowane na telefonie
Telefon posiada wifi direct. czy da radę i w jaki sposób to spiąc?

Na BOX-ie, jeżeli to tylko będzie możliwe, zainstalować ze sklepu Google Play aplikację WiFi Direct+...włączyć w telefonie opcję WiFi Direct, za pośrednictwem tej funkcji sparować obydwa urządzenia, może zadziała? [Obrazek: g075.gif]


RE: Połączenie telefonu z tv - fantomek - 25-01-2020

Mam juz połączone i sparowane aplikacja na boxie "wifi display" ale w jaki spsob przerzucic obraz na tv teraz?


RE: Połączenie telefonu z tv - Łonogrzmot - 26-01-2020

(25-01-2020, 09:20 PM)fantomek napisał(a): w jaki sposob przerzucic obraz na tv teraz?

Może za pośrednictwem kabla HDMI [Obrazek: n010.gif]


RE: Połączenie telefonu z tv - fantomek - 26-01-2020

Dzieki kolego za próby pomocy ale wydaje mi sie ze masz w tym temacie doświadczenia. Sa ogolnie trzy mozliwosci: 1. Poprzez mhl ale tutaj,telefon nie jest kompatybilny poprzez minecrast ale tutaj myśle,ze bedzie malo stabilne i trzecie o ktorym wspominasz ale nie do konca masz doswiadczenie


RE: Połączenie telefonu z tv - Łonogrzmot - 26-01-2020

(26-01-2020, 08:59 AM)fantomek napisał(a): nie do konca masz doswiadczenie

Moje doświadczenie, podpowiada mi na koniec proste, sensowne rozwiązanie...przestań wreszcie "dziadować ", kup za sto złotych z groszami  przyzwoitego BOX-a, po czym żyj długo i szczęśliwie [Obrazek: g045.gif]


RE: Połączenie telefonu z tv - fantomek - 26-01-2020

Jakiego?

Wiesz wszystko,sie zmienia szybko mam minix x5 mini i d...bo nie mozna androida zaktualizowac


RE: Połączenie telefonu z tv - Łonogrzmot - 26-01-2020

(26-01-2020, 09:56 AM)fantomek napisał(a): wszystko,sie zmienia szybko mam minix x5 mini 

W tym konkretnym przypadku słowo "szybko" należy potraktować metaforycznie, od 2013 roku kiedy wskazane urządzonko weszło na rynek, zmiany musiały nastąpić, to przepaść czasowa [Obrazek: k045.gif]

Okay, wystarczy tego OT [Obrazek: c036.gif]


RE: Połączenie telefonu z tv - fantomek - 26-01-2020

Taki jestes kolego obeznany proponowales zakup nowego boxa i nie potrafisz odpowiedziec jaki? -)))


RE: Połączenie telefonu z tv - mjw - 26-01-2020

Do wyboru boxa są odpowiednie tematy. Wydaje mi się, że temat wyczerpany więc zamykam.