Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki.
x96 max+ - Wersja do druku

+- Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki. (https://forum.kodiwpigulce.pl)
+-- Dział: Android/AndroidTV (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=46)
+--- Dział: Pomoc & Poradniki (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=48)
+--- Wątek: x96 max+ (/showthread.php?tid=2655)

Strony: 1 2 3


x96 max+ - riko - 07-04-2020

mam taki problem na tym boxie. na chrome nie odtwarza mi filmów z facebooka i z hejo tv. na operze to samo w ustawieniach przeglądarek jest ok co z tym zrobić. ytube z chrome działa inne serwisy które próbowałem też filmiki chodzą


RE: x96 max+ - Łonogrzmot - 07-04-2020

(07-04-2020, 05:10 PM)riko napisał(a): na chrome
na operze
w ustawieniach przeglądarek jest ok 

To tylko twoja "autorska" opinia?
W pomocy Google, szukałeś podpowiedzi?


RE: x96 max+ - riko - 07-04-2020

(07-04-2020, 07:08 PM)Łonogrzmot napisał(a):
(07-04-2020, 05:10 PM)riko napisał(a): na chrome
na operze
w ustawieniach przeglądarek jest ok

zrobiłem wszystko co w centrum pomocy google  i dalej to samo


RE: x96 max+ - dwksc1906 - 18-04-2020

Mam ten sam problem
Chrome beta pomogła


RE: x96 max+ - adrt8v - 07-12-2020

Podpinam się pod temat dotyczący boxa x96 max plus.

Pierwsza sprawa jest taka, że po próbie podłączenia się do wifi i wpisaniu PRAWIDŁOWO hasła pokazuje się okno z napisem - couldn't find "nazwa sieci".

Druga sprawa mam pilot MX3-L. W jaki sposób zaprogramować jeden z czterech przycisków do włączania i wyłączania boxa, żeby oryginalnego pilota nie potrzebować? [Obrazek: rq95TQHl.jpg]


RE: x96 max+ - Łonogrzmot - 07-12-2020

(07-12-2020, 03:45 PM)adrt8v napisał(a): Pierwsza sprawa jest taka, że po próbie podłączenia się do wifi i wpisaniu PRAWIDŁOWO hasła pokazuje się okno z napisem - couldn't find "nazwa sieci".

BOX w Ustawieniach => Sieć i internet => Dostępne sieci => nie ma liście nazwy twojej sieci Wi-Fi, gdzie po kliknięciu na tą nazwę, następnie wpisujesz hasło, zawsze z tego co jeszcze kojarzę przyjmował hasło i łączył bez najmniejszego problemu...


RE: x96 max+ - adrt8v - 07-12-2020

Moje sieci są widocznie właśnie.


RE: x96 max+ - Łonogrzmot - 07-12-2020

(07-12-2020, 04:02 PM)adrt8v napisał(a): widocznie właśnie.

Nawet nie śmiem "dopytać", czy przygodę z tym przesympatycznym sprzęcikiem, rozpocząłeś od podstawowej podstawy?

[Obrazek: q3zlJFnl.jpg]


Sieć bezprzewodowa musi i działa świetnie, oczywiście w zasięgu dobrego sygnału z przyzwoitego łącza, z sensownego routera...


RE: x96 max+ - adrt8v - 07-12-2020

Już trafione. Kiedy mam internet na LAN nie mogę jednocześnie mieć aktywnego wifi. Po wyjęciu Ethernet połączyło błyskawicznie. Na poprzednim boxie miałem i lan i wifi na boxie otwarte i myślałem, że tak samo tu zrobię.

Problemu z pilotem już też nie ma. Dzięki.


RE: x96 max+ - adrt8v - 08-12-2020

Mam kilka dodatkowych pytań.
Miał ktoś problem ze sparowaniem bluetooth telefonu z x96? Z innymi urządzeniami telefon łączy się bez problemu.

Inny sposób na przesyłanie plików - mogę się połączyć programem andftp z kodi na androidzie? Jeśli tak to proszę o wskazówki.