Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki.
WP-Pilot - Wersja do druku

+- Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki. (https://forum.kodiwpigulce.pl)
+-- Dział: Pomoc z Kodi (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Problemy z wtyczkami (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: WP-Pilot (/showthread.php?tid=2990)



WP-Pilot - reszkettle - 10-09-2020

Hej zainstalowałem wszystko jak z poradnika, wpisalem email i haslo, jednakże nadal gdy próbuje kliknąć w którykolwiek w program, żeby obejrzeć to otrzymuję komunikat Błąd WP-Pilot itd.

Wtyczka nie działa? Czy może coś robię źle? 
KODI ma zainstalowaną nakładkę PolishTeam i używam go na AndroidBoxie.

problem rozwiązany zamykam


RE: WP-Pilot - jon1022 - 11-09-2020

To może napisz chociaż co to był za problem i jak go rozwiązałeś?
Bo tak to mamy tylko wpis o tajemniczym problemie którego już nie ma Big Grin


RE: WP-Pilot - Kasio - 06-10-2020

Podepnę się pod temat WP Pilot. Jest wersja spaczowana tej wtyczki żeby można było korzystać bez logowania, bo po zalogowaniu dostaje po kilkadziesiąt maili o logowaniu urzadzenia, a mam WP Pilot na 3 urządzeniach z Kodi. Masakra, to już podpada pod spam.


RE: WP-Pilot - Łonogrzmot - 06-10-2020

(06-10-2020, 07:04 PM)Kasio napisał(a): bo po zalogowaniu dostaje po kilkadziesiąt maili o logowaniu urzadzenia

Bez przesady [Obrazek: e045.gif]

Kasio napisał(a):mam WP Pilot na 3 urządzeniach z Kodi

Nie histeryzuj, tylko w ustawieniach swojego profilu na WP Pilot, wyczyść/usuń całą widoczną listę urządzeń, po czym raz a stabilnie zaloguj się na te swoje trzy...nie otrzymasz żadnego powiadomienia.

WP Pilot napisał(a):Do Twojego konta może być przypisanych maksymalnie 5 urządzeń (przeglądarek).
Po przekroczeniu tego limitu, urządzenie którego data ostatniego korzystania jest najstarsza zostanie automatycznie wylogowane.
Zostaniesz o tym poinformowany wiadomością e-mail
.
Poniżej znajdziesz listę wszystkich urządzeń aktualnie przypisanych do Twojego konta.



RE: WP-Pilot - mjw - 06-10-2020

Dodaj ich maila do spamu i z głowy.


RE: WP-Pilot - Kasio - 07-10-2020

Nie przesadzam, ani nie histeryzuje. Każde włączenie kodi na danym  urzadzeniu  generuje 3 logowania  Aplikacja Android foster_e, łatwo można sobie policzyć ilość maili na dobę Big Grin, a wtyczka wp pilot z Kodi nie jest rozpoznawana jako urządzenie, tylko logowanie w aplikacji na androida WP Pilot lub przez www,trzeba będzie wrzucić maile do spamu. Smile

[Obrazek: 4cnh7ac_d.webp?maxwidth=640&shape=thumb&fidelity=medium]


RE: WP-Pilot - Łonogrzmot - 07-10-2020

(07-10-2020, 06:46 AM)Kasio napisał(a): Każde włączenie kodi na danym  urzadzeniu  generuje 3 logowania 

Raczej każde uruchomienie wtyczki WP Pilot, w Kodi na danym urządzeniu generuje nowe logowanie, samo uruchomienie Kodi, bez ręcznego uruchomienia wtyczki u mnie nie skutkuje żadną informacją o nowym logowaniu/usunięciu poprzedniego...także siła spokoju, ale dla hurtowo namiętnych, aktywnych pasjonatów tej wtyczki na kilku urządzeniach z Kodi, faktycznie liczby maili mogą nie kłamać [Obrazek: k045.gif]


RE: WP-Pilot - Kasio - 07-10-2020

Sprawdziłem o co chodzi, pierwsze logowanie po włączeniu kodi i importowaniu przewodnika z wp pilota, każde odpalenie kanalu tv też generuje logowanie,będziesz skakał po kanałach to sobie nabijesz spamu na poczcie Big Grin Big Grin Big Grin  każda operacja z tv też generuje  logowanie, winowajcą chyba będzie skin cherry tv. Wrzuciłem do spamu i finito.