Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki.
wp pilot zdechlo - Wersja do druku

+- Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki. (https://forum.kodiwpigulce.pl)
+-- Dział: Pomoc z Kodi (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Problemy z wtyczkami (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: wp pilot zdechlo (/showthread.php?tid=3090)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: wp pilot zdechlo - coni - 18-11-2020

Na Xboxach sie nie znam. Ale mozesz sprobowac z kodi managerem skopiowac Twoj plik na pamiec zewnetrzna.
(Pendrive) an nastepnie edytowac na innym urzadzeniu (PC) a potem spowrotem skopiowac zmodyfikowany Plik
przez Kodi managera. Trzeba pamietac, zeby recznie wprowadzic miejsce foldera ".kodi" poniewaz jest on niewidoczny dla managera.


RE: wp pilot zdechlo - coctam9 - 18-11-2020

Dzięki, poszło w ten sposób :-)


RE: wp pilot zdechlo - wojtalisk - 21-11-2020

(11-11-2020, 07:59 PM)rudi napisał(a):
(09-11-2020, 05:34 PM)wojtalisk napisał(a): Hej,
Raspbery PI 4, Kodi 18.1, wtyczka 0.1.1. Próbowalem ze zdalnym ciasteczkiem. Dostaje liste programów (wczesniej nie otwierala sie wtyczka - tylko blad logowania), wiec ciasteczko raczej dziala. Po próbie otwarcia stremu blad. W logach dostaje cos takiego:

ERROR: EXCEPTION Thrown (PythonToCppException) : -->Python callback/script returned the following error<--
                                            - NOTE: IGNORING THIS CAN LEAD TO MEMORY LEAKS!
                                            Error Type: <type 'exceptions.TypeError'>
                                            Error Contents: 'NoneType' object has no attribute '__getitem__'
                                            Traceback (most recent call last):
                                              File "/home/pi/.kodi/addons/plugin.video.pilot.wp/addon.py", line 248, in <module>
                                                route()
                                              File "/home/pi/.kodi/addons/plugin.video.pilot.wp/addon.py", line 244, in route
                                                play(id)
                                              File "/home/pi/.kodi/addons/plugin.video.pilot.wp/addon.py", line 162, in play
                                                manifest = stream_url(id)
                                              File "/home/pi/.kodi/addons/plugin.video.pilot.wp/addon.py", line 136, in stream_url
                                                if 'hls' in response[u'data'][u'stream_channel'][u'streams'][0][u'type']:
                                            TypeError: 'NoneType' object has no attribute '__getitem__'
                                            -->End of Python script error report<--
2020-11-09 17:24:05.685 T:2972777568  ERROR: Playlist Player: skipping unplayable item: 0, path [plugin://plugin.video.pilot.wp/?sessionid=...]

Komus udalo sie odpalic stream uzywajac tej tymczasowej metody na Raspberry?

mam tak samo na 18.9  window 10

Taki maly udate - udalo mi sie uruchomic na RasPi4 + 18.9. Postepowalem zgodnie z instrukcja (PasteBin). Jeden nowy element - update i upgrade wszystkiego w RasPi (sudo apt-get update, sudo apt-get upgrade). Dodatkowo upewnilem sie ze WSZYSTKIE sesje mojego konta sa zakonczone, zalogowalem sie raz z przegladarki wyciagnalem wartosci z cookies, zamknalem okno przegladarki (bez wylogowywania) i poszlo. Na Windows 10 (tutaj standardowe Kodi 18.9) jak i na RasPi. Moze komus to pomoze.


RE: wp pilot zdechlo - fufus - 04-12-2020

Jak to jest teraz z tą wtyczką działa?
Zainstalowałem wczoraj najnowszą wersję i nie mogłem się zalogować. zbiłem więc do starszej wersji i dałem link do pliku z danymi z ciasteczka, ruszyło. Ale niestety po 3-4h przestało działać. Zaktualizowałem wtyczkę, zmieniłem config ale lipa.
W tej starszej wersji trzeba ciasteczko odświeżać co jakiś czas czy jak?

Edit:
I teraz samo z siebie ruszyło... Ehh xD


RE: wp pilot zdechlo - jon1022 - 05-12-2020

chcę zalogować się do maliny po ssh z pc i edytując plik wkleić ciasteczka ale...

Czy ktoś orientuje się w nazwie i lokalizacji odpowiedniego pliku?


RE: wp pilot zdechlo - Amcio - 07-12-2020

(18-11-2020, 09:35 AM)Amcio napisał(a): sessionid = 1 zadziała tylko wtedy jesli wtyczka ma juz zapisane ciasteczka w kodim. Na linuxie plik znajduje sie w ~/.kodi/userdata/addon_data/plugin.video.pilot.wp/cache.db
Mozna otworzyc dowolnym programem do czytania SQLite

Oszukujemy wtyczke ze nie trzeba sie logowac. Jesli nie ma zapisanych ciasteczek, wtyczka nie dziala.

@jon1022 Jesli nie zmodyfikujesz tej bazy (mozesz ja pobrac na PC za pomoca SFTP, dane sa takie same jak do SSH) to musisz uzywac zmodyfikowanego pliku wtyczki (~/.kodi/addons/plugin.video.pilot.wp/addon.py), mam taki ale nie wiem czy zasady forum pozwalaja na jego udostepnienie (licencja sie zgadza)


RE: wp pilot zdechlo - jon1022 - 13-12-2020

Panie @mjw A może by tak podmienić wtyczkę do wppilot w Repo na tą działającą wersję 0.1.1?
Bo w tej chwili ciągle upomina się o aktualizację do bezużytecznej wersji 0.1.3...


RE: wp pilot zdechlo - mjw - 13-12-2020

Ok, podmienię w wolnej chwili Smile


RE: wp pilot zdechlo - Pacias - 22-12-2020

Jest jakaś szansa, żeby ta wtyczka działa bez kombinacji od razu w Kodi?


wp pilot zdechlo - Tomek - 22-12-2020

Na chwilę obecną nie.