Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki.
Wybór tv boxa - Wersja do druku

+- Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki. (https://forum.kodiwpigulce.pl)
+-- Dział: TV BOXy i inne urządzenia (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=69)
+--- Dział: Dyskusja ogólna (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Wątek: Wybór tv boxa (/showthread.php?tid=3109)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


RE: Wybór tv boxa - mjw - 27-03-2022

Fire TV Stick 4K Max sprosta twoim oczekiwaniom, a resztę pieniędzy z budżetu możesz przekazać na głodne pieski Smile


RE: Wybór tv boxa - Łonogrzmot - 27-03-2022

(26-03-2022, 10:02 PM)Joe Cox napisał(a): Maksymalna prostota obsługi, instalacja aplikacji

mjw napisał(a):Fire TV Stick 4K Max

Nie, zdecydowaniem najbardziej przyjaznym dla użytkownika jest Xiaomi TV Stick 4K, po pierwszej konfiguracji/instalacji/automatyzacji procesów aktualizacji, dalej urządzenie praktycznie komfortowo bezobsługowe...
Do kupienia w Polsce za 205/210 złotych.


[Obrazek: 4aaAQ0ll.jpg]


RE: Wybór tv boxa - mjw - 27-03-2022

Mój Fire Stick działa równie dobrze, główną zaletą dla mnie jest wifi6. Nie widzę problemu w instalacji aplikacji przez downloader, no chyba, że to jest tak duży problem w prostocie obsługi dla Joe. Smile


RE: Wybór tv boxa - Joe Cox - 27-03-2022

Dziękuję za odpowiedź Panowie. :-)
Odnośnie prostoty użytkowania i instalowania aplikacji. Zależy mi na tym, aby pobierać pożądane przeze mnie aplikacje w sposób jak najwygodniejszy, dla przykładu Sklep Play/App Store/etc. Jeśli ograniczałoby się to do wrzucenia na urządzenie i uruchomienia pliku .apk (czy każdy inny dowolny format), to nie ma problemu!
Przyznam się bez bicia, że rozleniwiłem się po migracji na sprzęt od Apple i nie mam już ochoty na znaczne przeróbki urządzenia po stronie software (typu rootowanie, następnie wgrywanie innego OS i zaciąganie aplikacji z niezaufanych źródeł). ;-P


RE: Wybór tv boxa - adrt8v - 27-03-2022

Podepnę się do tematu. Jeśli chce rozszerzyć o box swój projektor to jeśli wpinam do niego takiego sticka dowolnej firmy to jeśli wpinam kabel internetowy do projektora w gniazdo Ethernet ten fire bądź xiaomi stick widzi to, jedynie odtwarza swoje oprogramowanie tak?
Jednak mimo, że na projektorze jest android 9, zainstalowałem kodi i inne aplikacje to widzę, że jednak nie jest to sprzęt tak wydajny do obsługi filmów w dobrej jakości jak chodźby średniej jakości box, który jest jednak do tego przeznaczony.
Skłaniałem się ku nowemu canal + box bo obsługuje 4k, ale cena tak poszybowała ze narazie poczekam.


RE: Wybór tv boxa - sky02 - 27-03-2022

@adrt8v  Czekaj czekaj. Bo albo znikną, albo cena spadnie lawinowo i będzie dostępny tylko tydzień. Czytałeś?
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Nie straszę Wink


RE: Wybór tv boxa - adrt8v - 27-03-2022

Czyli nie warto pchać się w c+ box dziś. Co zatemdo projektora?


RE: Wybór tv boxa - sky02 - 27-03-2022

Tego nie wiem czy warto. Wiem że teraz trzeba poczekać. Będzie panika i wychwycić moment. Bo box canal+ jest naprawdę ok zwłaszcza z jego lukami. A co przyniesie przyszłość nie wiem jest szansa że naprawią to programowo HbbTV
. A projektora zupełnie nie czaje. Tu są mądrzejsi od mnie. By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. Trochę bzdura bo nvidia nie ma tunera.
Pytaj @marys261  jak On to widzi.
I tak wolę tego boxa niż te paluchy. Wiem że się nie usmaży  Big Grin


RE: Wybór tv boxa - Łonogrzmot - 27-03-2022

(27-03-2022, 04:25 PM)sky02 napisał(a): Wiem że się nie usmaży  Big Grin

Co miało by się usmażyć? [Obrazek: k045.gif]

adrt8v napisał(a):cena tak poszybowała ze narazie poczekam

Tanio to już było, coś się tak "zaparł" na Canal+ Box 4K, potrzebne DVBT-2?

O takiej cenie, już nie masz co nawet marzyć [Obrazek: k045.gif]

[Obrazek: zbbLjf8l.jpg]


RE: Wybór tv boxa - adrt8v - 27-03-2022

(27-03-2022, 04:25 PM)sky02 napisał(a): I tak wolę tego boxa niż te paluchy. Wiem że się nie usmaży  :Big Grin
 Też bardziej czekam na jakiegoś boxa w dobrej cenie. Jak to mówisz - patyka bym kupił, ale jakoś specjalnie chętny nie jestem. Mam już x96 max + pod telewizorem, ale dodatkowe urządzenie mile widziane. Da się coś oglądać na projektorze, jednak gdy źródłem jest lepszej jakości film zaczyna przycinać, mimo iż jest podłączony kablem internetowym, czyli bebechy projektora jednak nie do końca są w stanie odpowiednio przetworzyć dane.