Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki.
CANAL+ BOX 4K - Wersja do druku

+- Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki. (https://forum.kodiwpigulce.pl)
+-- Dział: TV BOXy i inne urządzenia (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=69)
+--- Dział: Testy, recenzje, opinie. (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=57)
+--- Wątek: CANAL+ BOX 4K (/showthread.php?tid=3676)



RE: CANAL+ BOX 4K - Ktosi - 18-07-2022

Sama się zrobiła, zaznaczyłem aplikację do wyboru w Wolfie.
Żadnych aplikacja nie instalowałem nigdy. Konta Canal+ też nie podłączałem  nigdy, wystarczy mi że mam z satelity  na boxie odbieram streami  z tunera SAT w aplikacji deramPlayerTV albo Live Channels .
Po prostu stream z aplikacji IPTV Canal+ jest paskudny i miernej jakości pod względem jakości jaką mam z tunera.

[Obrazek: VOeselbl.png]


Oczywiście wcześniej były załączone aplikacje bo jest wyłączona domyślnie przy woflie. 


Najpierw to ją załącz by widzieć i dodać. Potem to tylko konfiguracja przycinków np. MENU i przypisać do aplikacj Wolfa i Canal+, gotowe , możesz się przełączać pomiędzy lancherami bez kombinowania.

[Obrazek: iYzAVEgl.png]


RE: CANAL+ BOX 4K - dabroviec - 19-07-2022

Czyli jeśli teraz przełączysz się na launcher Canal+ to widzisz ekran parowania (ten z czerwonym kodem), to samo po odpaleniu apki Canal+ z widgetu? Jeśli nie łączyłeś boxa z kontem Canal+ to tak to powinno wyglądać.

Aktualnie sprawdziłem apkę Canal+ spoza sklepu Google i tam jest ok, pyta o e-mail i hasło. Nie wiem jak to działa w przypadku tego Box'a, apka Canal+ jest jakoś zintegrowana z launcherem i ukryta w sklepie Google dla tego urządzenia?


RE: CANAL+ BOX 4K - Ktosi - 19-07-2022

Pyta tylko raz po restarcie tunera ,potem już normalnie można się przełączać pomiedzy Wolfem i c+..
Apki w sumie nie używam teraz to normalnie ja wyłączam skoro nie korzystam z aplikacji. Załączyłem tylko by pokazać ze działa kiedy tuner był używany z obydwoma lancherami.
Jak ciągle przynudza o logowanie to zrób konto, zaloguj się i nie powinno już pytać. Abonamentu przecież nie musisz się brać.


RE: CANAL+ BOX 4K - dabroviec - 19-07-2022

(19-07-2022, 01:03 PM)Ktosi napisał(a): Pyta tylko raz po restarcie tunera ,potem już normalnie można się przełączać pomiedzy Wolfem i c+..
Masz na myśli factory reset?
Chodzi mi o to, że dopóki nie powiążesz konta Canal+ z boxem to oryginalny launcher nie przepuści Cię dalej niż ekran z kodem parowania, który należy wpisać w przeglądarce na stronie Canal+. Jeśli powiążesz konto to będzie działać tak jak mówisz, np. patent z Button mapperem, ale dla oglądających naziemną pojawi się ograniczenie +18.
Wychodzi na to, że najlepszym wyjściem jest instalacja APK i zalogowanie się za pomocą e-mail. Jesteś pewien że nie instalowałeś apki?


RE: CANAL+ BOX 4K - Ktosi - 20-07-2022

Alez przepuści po faktory reset używa się pilota i komend głosowych, możesz wejść wszędzie.
Pisałem o restarcie tunera, zwykle całkiem go wyłączałem ale po przestawieniu w tryb uśpienia nie ma restartu tunera czyli potrzeby potwierdzania konta.

Nigdy nie instalowałem aplikacji c+, nawet co jakiś czas przeprowadzam uaktualnienia by zobaczyć jak działa i o się zmieniło . Tunera nie używam aktualnie w Polsce to i nie mam żadnego problemu z blokadami, których też nie miałem w Polsce co mnie trochę zdziwiło jak zaczęły się problemy z blokowaniem kanalow. Tak samo nie używam aplikacji c+ do TV tylko Live Channel.

Po prostu używam tunera w inny sposób niż inni, nie korzystam na nim z aplikacji C+ poza aplikacją Premiery by czasami coś przeglądnąć. Mam pełen pakiet z tunera sat w domu mogę w dowolnym miejscu podpiąć boxa i oglądać bez VPN który jest wymagany poza Unią do odbioru. Poza tym nie używając konta mniej się jest szpiegowanym przez operatora.

Dla mnie to wszystko jedno czy jest Wolf czy c+,z tunera korzystają dzieci a w Wolfie jest prostrze interfejs do obsługi.


RE: CANAL+ BOX 4K - dabroviec - 20-07-2022

(20-07-2022, 05:43 AM)Ktosi napisał(a): Alez przepuści po faktory reset używa się pilota i komend głosowych, możesz wejść wszędzie.

Tak, wiem, miałem na myśli poruszanie się tylko w obrębie oryginalnego launchera. Bez sparowania nie da rady. Tylko jak u Ciebie to działa to ja nie wiem  Confused

(20-07-2022, 05:43 AM)Ktosi napisał(a): Pisałem o restarcie tunera, zwykle całkiem go wyłączałem ale po przestawieniu w tryb uśpienia nie ma restartu tunera czyli potrzeby potwierdzania konta.

Jak wygląda to potwierdzanie konta? Nigdy nie miałem połączonego boxa z kontem Canal+ a to o czym mówisz wydaje się uciążliwe, dlatego myślałem że omyłkowo użyłeś słowa restart.


RE: CANAL+ BOX 4K - Ktosi - 20-07-2022

Przez ostatnie dwa dni ani razu nie bo pytania o logowanie do konta c+, oczywiscie poza restartem tunera i od razu wybrałem ostatnią opcje.

Planuje zrobić reset bo już śmieci się nazbierało co nie używam od ponad roku, po ostatniej aktualizacji systemu nie robiłem bo wszystko przeszło bez problemu na dwuch boxach c+.


RE: CANAL+ BOX 4K - dabroviec - 20-07-2022

A czy ktoś z was korzysta z dźwięku przestrzennego wykorzystując wyjście SPDIF? U mnie leci tylko STEREO, sprawdzałem w sumie tylko na Kodi (tak, w ustawieniach Kodi zmieniałem opcje wyjścia dźwięku). Jak u was?


RE: CANAL+ BOX 4K - marys261 - 23-07-2022

Teraz tak zmieniam urządzenie na takie Gviart dual os e2+ android 9.0 combo dvb-s2x+dvb-t2/c nie chce się już [beep] debilizmem [beep] z C+ ,mam tylko nadzieje że jakiś cep to czyta i problemy które są przekaże dalej??!! Pytanko ile [beep]ów z C+ jest tu moderatorami? Jak szybko będę zablpkowany? czy co gorsza post będzie usunięty??

post napisany na satkurierze Wink


RE: CANAL+ BOX 4K - fazaprzemek - 29-07-2022

Czy ktoś zna już jakiś sposób na to by zmusić box do współpracy ze słuchawkami Bluetooth w aplikacji Disney+ i HBO MAX?