Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki.
CANAL+ BOX 4K - Wersja do druku

+- Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki. (https://forum.kodiwpigulce.pl)
+-- Dział: TV BOXy i inne urządzenia (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=69)
+--- Dział: Testy, recenzje, opinie. (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=57)
+--- Wątek: CANAL+ BOX 4K (/showthread.php?tid=3676)



RE: CANAL+ BOX 4K - Gooo - 30-07-2022

Witam

Kupiłem jakiś czas temu pudełko Canal+ i jest to urządzenie, które mi odpowiada. Chciałbym kupić jeszcze dwie sztuki, ale kiedy szukam, nie mogę ich już znaleźć. Pochodzę z Czech, więc nie mam pełnego przeglądu.

Czy to pudełko zostało wycofane? Czy istnieje alternatywa (DVB-T2, Android TV, CEC, KODI)? Nie można ich nawet znaleźć na bazarach w naszym kraju (nigdy ich tu nie sprzedawano) a sprzedawcy PL mają zwykle problem z wysyłką do Czech (lub nie ma to sensu ekonomicznego)

Dziękuję Ci


CANAL+ BOX 4K - Tomek - 30-07-2022

Tak. Box został wycofany, oficjalnie z powodu zmian w prawie dot. DVB-T a nieoficjalnie z powodu odblokowanego bootloadera. W sieci sprzedaży go nie znajdziesz.


RE: CANAL+ BOX 4K - RebA - 30-07-2022

@Gooo kup sobie play box now 2 jest o wiele lepszy nic canal + box 4k


RE: CANAL+ BOX 4K - Gooo - 30-07-2022

@RebA
Jestem z Ostrawy z Czech. Mam problem z zakupami na Allegro.pl i wielu sprzedawców nie wysyła do CZ, albo w śmiesznej cenie (czasem odpowiadającej cenie produktu). Dlatego lepiej dla mnie kupić urządzenie, które jest w normalnej sieci biznesowej i przejechać przez granicę.

Polecane przez Ciebie pudełko wygląda dobrze, ale nie kupię go bez pakietu TV i mam problem ze starszymi urządzeniami.

Tak czy inaczej zajrzę i dzięki za wskazówkę


CANAL+ BOX 4K - Tomek - 30-07-2022

Jak z Ostrawy to podjedź do Cieszyna i przejdź się po lombardach. Czasem się coś trafi.


RE: CANAL+ BOX 4K - dabroviec - 31-07-2022

@Gooo cena dekodera na Allegro to 289 zł. Możesz zamówić z przesyłką do paczkomatu gdzieś blisko granicy, koszt 8,99 zł.
Jest też platforma sprzedażowa OLX, ale tam jest wielu oszustów, co zwłaszcza dla obcokrajowca może być dużym problemem, bo nie znając dobrze języka łatwiej dać się nabrać.

Ostatnio na Amazon była Nokia Streaming Box 8000 za 249 zł, co prawda przystawka bez DVB-T2, ale z lepszymi podzespołami.


RE: CANAL+ BOX 4K - Ktosi - 31-07-2022

(31-07-2022, 08:33 AM)dabroviec napisał(a): Ostatnio na Amazon była Nokia Streaming Box 8000 za 249 zł, co prawda przystawka bez DVB-T2, ale z lepszymi podzespołami.

Tuner do boxa kosztuje tylko ok 20 euro i przesyłka darmo.

Zresztą jak potrzeba tylko tuner wystarczy kupić Nokia Terrestrial Receiver 6000 ok 30 euro.


RE: CANAL+ BOX 4K - Gooo - 03-08-2022

Dziękuję za wskazówkę. Seria 6000 nie ma Android TV i prawdopodobnie wystąpi problem z instalacją KODI. Osobiście życzyłbym sobie brakującego CEC, ale potrzebuję KODI.

To pudełko z Canal było po prostu dobre i kiedy w końcu złapałem muchy, przestają je dostarczać. Cóż, będę szukał, czy uda mi się coś wymyślić lub gdzieś znaleźć


RE: CANAL+ BOX 4K - adriannt - 03-08-2022

Przy starcie Canal+ Boxa cały czas wyskakuje komunikat o prywatności "Kontynuuj" lub "Kontynuuj bez akceptacji". Wybieram jedną z opcji i po restarcie urządzenia znowu się pojawia - ktoś ma pomysł?

Autostart and Stay nie potrafi sobie poradzić ze startem aplikacji OTT Navigator :/


RE: CANAL+ BOX 4K - Andrewko - 03-08-2022