Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki.
Stingray iConcerts - Wersja do druku

+- Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki. (https://forum.kodiwpigulce.pl)
+-- Dział: EPG.OVH (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=65)
+--- Dział: Problemy (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=67)
+--- Wątek: Stingray iConcerts (/showthread.php?tid=3785)

Strony: 1 2


Stingray iConcerts - lary504 - 24-07-2021

Witam. Na tym kanale epg całkowicie się nie zgadza. Wszystkie programy na ten kanał co znalazłem pokazują to samo co epg.ovh, ale nie pokrywa się to całkowicie ze streamem. Lista teleelevidenie. Gdzie mogę znaleźć jakiś poprawny program do tego kanału.


Stingray iConcerts - jareka - 24-07-2021

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Edit: właśnie oglądam i z epg.ovh jest wszystko w porządku (właśnie Carrie Underwood się skończyła) - lista od tele


RE: Stingray iConcerts - martens - 08-04-2022

Witam.
Podepnę się pod temat, oglądam ten kanał i epg obecnie nie zgadza się tak jak to opisał @lary504. Lista od teleelevidenie na tivimate. Może ktoś sprawdzić.


RE: Stingray iConcerts - sky02 - 08-04-2022

[Obrazek: GBUQoIHl.jpg]
Nie wiem co Ci nie pasuję właśnie sprawdziłem i wszystko  jest ok. Porównaj te 2 strony a zobaczysz że czasy są identyczne.  
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.


Stingray iConcerts - jareka - 08-04-2022

Może czas trzeba na samym kanale przestawić w ustawieniach EPG? Miałem tak ze Stingray'ami, że 2 albo 3 godziny trzeba przestawić (w Anglii) ...


RE: Stingray iConcerts - martens - 08-04-2022

Teraz chyba pasuje, epg się zgadza natomiast do południa nic a nic. Oglądałem dokument o Ozzym Ozbornie a epg podawało koncert Bonjovi i jakieś inne rzeczy.


Stingray iConcerts - lary504 - 08-04-2022

U mnie ciągle się nie zgadza. Teraz wygląda że jest spóźnione. Mam Kate Perry a wg epg the black crowes

Wysłane z mojego POCO F2 Pro przy użyciu Tapatalka


RE: Stingray iConcerts - martens - 08-04-2022

(08-04-2022, 08:08 PM)lary504 napisał(a): U mnie ciągle się nie zgadza. Teraz wygląda że jest spóźnione. Mam Kate Perry a wg epg the black crowes

Wysłane z mojego POCO F2 Pro przy użyciu Tapatalka
Sprawę załatwia -1 w epg na kanale, ale to i tak nie tłumaczy czemu do południa oglądałem Ozzyego a wcześniej chyba Colinsa. Stawiam że saszka coś miesza.


RE: Stingray iConcerts - sky02 - 09-04-2022

Panowie testowo zmieniłem dostawcę informacji na Francję. Jutro po 10:00 powinno być widoczne. Piszcie czy się coś zmieniło.


RE: Stingray iConcerts - martens - 10-04-2022

(09-04-2022, 12:39 AM)sky02 napisał(a): Panowie testowo zmieniłem dostawcę informacji na Francję. Jutro po 10:00 powinno być widoczne. Piszcie czy się coś zmieniło.

[Obrazek: kJzqEtJl.jpg]

Wczoraj wyłapałem: Koncert jakiegoś One Direction a potem Soundgarden. A obecnie się natomiast się zgadza z epg. (opcja -1h).