Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki.
Film - Wersja do druku

+- Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki. (https://forum.kodiwpigulce.pl)
+-- Dział: Luźno (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=38)
+--- Dział: Filmy (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=43)
+--- Wątek: Film (/showthread.php?tid=392)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32


RE: Film - Łonogrzmot - 18-09-2020

Rewelacja, świetna rozrywka [Obrazek: a070.gif]


[Obrazek: H30f2xT.jpg]


RE: Film - redhunter - 05-10-2020

Ikar. Legenda Mietka Kosza.
Bardzo fajny film. Oczywiście nie jest to niestety arcydzieło. A szkoda bo zagrany świetnie, zdjęcia bardzo dobre tylko jakoś tak zmontowany chaotycznie. Miejscami akcja siada. Ale jak na nasze krajowe dzieło to i tak pozycja mocno wyróżniająca się na plus.
POLECAM


RE: Film - Łonogrzmot - 22-10-2020

Kategoria ciężka, dla wytrwałych [Obrazek: d030.gif]


[Obrazek: V8YMQUyl.jpg]


RE: Film - redhunter - 05-11-2020

Proces siódemki z Chicago.

Podobno niezły.


RE: Film - Łonogrzmot - 06-11-2020

(05-11-2020, 05:00 PM)redhunter napisał(a): Proces siódemki z Chicago.
Podobno niezły.

Z naciskiem na słowo "podobno", siłą woli wytrzymałem prawie 52 minuty, kogo teraz interesują smętne czasy wojny w Wietnamie, zupełnie nie moje gusta...


[Obrazek: Cpq0fMKl.jpg]


RE: Film - redhunter - 06-11-2020

A to tu się różnimy. Dla mnie tematyka filmu jest w zasadzie obojętna. To nie film dokumentalny.
Dla mnie ważna jest solidna robota scenarzysty, aktorów, reżysera, dźwiękowca itd.
Wyznacznikiem czym film jest dobry jest dla mnie to, czy zapominam o otaczającym mnie świecie na te kilkadziesiąt minut i przenoszę się do opowiadanej na ekranie historii. Jeśli film takie oderwanie mi daje to jest to to czego szukam. I nie ma znaczenia czy to jest film oparty na faktach, horror, melodramat, romans, kino akcji czy S-F. Ważne, żeby to było dobrze zrobione.


RE: Film - Łonogrzmot - 06-11-2020

(06-11-2020, 12:34 PM)redhunter napisał(a): zapominam o otaczającym mnie świecie na te kilkadziesiąt minut i przenoszę się do opowiadanej na ekranie historii. Jeśli film takie oderwanie mi daje to jest to to czego szukam. 

Wzruszyłem się, prawie się cieszę, iż być może to dzieło trafi u ciebie, na pozytywną formę jego odbioru, mnie klimat jakiś tam protestów na płaszczyźnie wojny w Wietnamie, amerykańskie pieprzenie na salach sądowych wybitnie nudzi...


RE: Film - redhunter - 07-11-2020

Jeśli ktoś jeszcze nie widział, to przypominam, że już jest na Netflixie rewelacyjny polski film Boże Ciało.
Warto zauważyć, że ten flm właśnie został wybrany do grona 20 najlepszych filmów z całego świata przez Rotten Tomatoes.
Otrzymał tam notę 98 proc. Duże brawa.
A idąc za ciosem z naszych filmów  obecnych na Netflixie polecam również Sztukę kochania ze świetną rolą Boczarskiej i niezły Ikar.Legenda Mietka Kosza.


RE: Film - redhunter - 15-11-2020

I idąc dalej tym tropem chyba nikt jeszcze nie wspominał o naprawdę dobrym naszym filmie gangsterskim:
Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa.
Na szczęście nie ma to nic wspólnego z obecnymi ,, dziełami'' Vegi np.
Długi a wcale się nie dłuży.


RE: Film - adrt8v - 15-11-2020

Z tym filmem "Boże Ciało" to nie do końca bym się zgodził, że aż tak warto obejrzeć. Mi się nie podobał i domownikom.