Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki.
Problem z real debrid, brak źródeł - Wersja do druku

+- Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki. (https://forum.kodiwpigulce.pl)
+-- Dział: Pomoc z Kodi (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Problemy z wtyczkami (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: Problem z real debrid, brak źródeł (/showthread.php?tid=4051)

Strony: 1 2


Problem z real debrid, brak źródeł - Wkodi12 - 11-11-2021

Mam Serem, są autoryzacje, pokazuje się okno wyszukiwania ale wszystkie opcje mają zielone 0 i po chwili wraca do tytułów. Póki to nie zadziała to mam free konto bez premium, ale sprawdzałem chwilę przed 12 więc w okresie happy hours. To niby powinno działać w godzinach free, nie? Na tempescie są wyszukiwania paid i free. W paid nic nie znajduje (pewnie bo brak premium) ale najwyrazniej znalazło coś we free (jest oznaczone jako RD i ma inny kolor), tylko że nie chce się odpalić, przeskakuje.


RE: Problem z real debrid, brak źródeł - Tomek - 11-11-2021

Seren nie będzie działał z RD bez premium, nawet w HH.


RE: Problem z real debrid, brak źródeł - jon1022 - 11-11-2021

(11-11-2021, 11:10 AM)Wkodi12 napisał(a): Mam Serem, są autoryzacje, pokazuje się okno wyszukiwania ale wszystkie opcje mają zielone 0 i po chwili wraca do tytułów. Póki to nie zadziała to mam free konto bez premium, ale sprawdzałem chwilę przed 12 więc w okresie happy hours. To niby powinno działać w godzinach free, nie? Na tempescie są wyszukiwania paid i free. W paid nic nie znajduje (pewnie bo brak premium) ale najwyrazniej znalazło coś we free (jest oznaczone jako RD i ma inny kolor), tylko że nie chce się odpalić, przeskakuje.
A skąd masz info że tam za darmo coś działa?
Teraz większość wtyczek wymaga podpięcia płatnego serwisu.

wykup real-debrid na 14 na próbę i potestujesz...

z podobnych wtyczek to podobno "The Oath" ma jakieś darmowe źródła - ale na zbyt wiele bym nie liczył


RE: Problem z real debrid, brak źródeł - Wkodi12 - 11-11-2021

(11-11-2021, 11:22 AM)jon1022 napisał(a):
(11-11-2021, 11:10 AM)Wkodi12 napisał(a): Mam Serem, są autoryzacje, pokazuje się okno wyszukiwania ale wszystkie opcje mają zielone 0 i po chwili wraca do tytułów. Póki to nie zadziała to mam free konto bez premium, ale sprawdzałem chwilę przed 12 więc w okresie happy hours. To niby powinno działać w godzinach free, nie? Na tempescie są wyszukiwania paid i free. W paid nic nie znajduje (pewnie bo brak premium) ale najwyrazniej znalazło coś we free (jest oznaczone jako RD i ma inny kolor), tylko że nie chce się odpalić, przeskakuje.
A skąd masz info że tam za darmo coś działa?
Teraz większość wtyczek wymaga podpięcia płatnego serwisu.

wykup real-debrid na 14 na próbę i potestujesz...

z podobnych wtyczek to podobno "The Oath" ma jakieś darmowe źródła - ale na zbyt wiele bym nie liczył
No skoro mają te swoje free godziny to w jakim celu jeśli ma nie działać?


Problem z real debrid, brak źródeł - Tomek - 11-11-2021

Możliwe że to działa przez stronę RD, ale we wtyczce seren nie działają hh. Musisz mieć konto premium żeby działało z seren


RE: Problem z real debrid, brak źródeł - Wkodi12 - 11-11-2021

Ok aktualizacja. Kupiłem premium. Na tempescie działa. Na Serenie nie. Ten sam problem. Pokazuje się okienko czy raczej ten cały serenowy ekran. Zielone 0 wszędzie i po chwili cofa do tytułów.


RE: Problem z real debrid, brak źródeł - mjw - 11-11-2021

Dodałeś do Seren providers?


RE: Problem z real debrid, brak źródeł - Wkodi12 - 11-11-2021

(11-11-2021, 03:00 PM)mjw napisał(a): Dodałeś do Seren providers?
Tak


RE: Problem z real debrid, brak źródeł - Wkodi12 - 13-11-2021

Wszędzie to samo. Robię wg waszego guida. Seren niczego nie znajduje.


RE: Problem z real debrid, brak źródeł - jon1022 - 13-11-2021

(13-11-2021, 06:38 AM)Wkodi12 napisał(a): Wszędzie to samo. Robię wg waszego guida. Seren niczego nie znajduje.
A weź zainstaluj wtyczkę "Fen" i daj spokój z tym seren... też z tym walczyłem z miesiąc temu i dałem spokój,niby wszystko było jak w poradniku instalacji a tak jak u ciebie nie wyszukiwało nic.
Na Fenie wszystko działa i masa źródeł z RD do tego autor robi update chyba co tydzień