Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki.
Problem z wtyczkami do napisów - Wersja do druku

+- Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki. (https://forum.kodiwpigulce.pl)
+-- Dział: Pomoc z Kodi (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Problemy z wtyczkami (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: Problem z wtyczkami do napisów (/showthread.php?tid=4157)



Problem z wtyczkami do napisów - archi334 - 29-12-2021

Witam

Mam problem z napisami w filmach mam zainstalowane 3 wtyczki do napisów napiprojekt,napiprojekt katalog i 3cia open subtitles. Mimo 3 wtyczek słabo wyszukuje napisy i je dopasowuje np dziś próba Primal 2019 i napisy nie pasują do filmu. Castle Falls 2 brak itp Co jeszcze dodać żeby to poprawic.

Pozdrawiam


RE: Problem z wtyczkami do napisów - mjw - 29-12-2021

Napiprojekt.pl wyszukuje napisy do Primal i są one oznaczone jako SYNC i działają, natomiast filmu Castle Falls 2 nie potrafie znaleźć, jest "jedynka" ale to chyba nie to..


RE: Problem z wtyczkami do napisów - szopns - 29-12-2021

Jeśli masz na myśli Castle Falls z 2021 o polskim tytule 90 minut do śmierci, to stety/niestety jest wersja z lektorem, a napisy są tylko z translatora dlatego jest z nimi problem. I nie sadze aby się pojawiły jakoś niebawem zrobione przez którąś grupę, bo a)jest lektor, b)ktoś niecierpliwy wstawił z translatora a jak można zauważyć,to działa demotywująco na grupy tłumaczy. A Primal bez problemu i o ile sprawdziłem nie ma problemu z synchro (a i tak w razie czego można to korygowac już bezpośrednio z poziomu odtwarzacza kodi.[Obrazek: TsOgPv6l.png][Obrazek: XTqmNJJl.png][Obrazek: kFRoCRpl.jpg]


RE: Problem z wtyczkami do napisów - irys - 22-01-2022

(29-12-2021, 11:16 AM)szopns napisał(a): Jeśli masz na myśli Castle Falls z 2021 o polskim tytule 90 minut do śmierci, to stety/niestety jest wersja z lektorem, a napisy są tylko z translatora dlatego jest z nimi problem. I nie sadze aby się pojawiły jakoś niebawem  zrobione przez którąś grupę, bo a)jest lektor, b)ktoś niecierpliwy wstawił z translatora a jak można zauważyć,to działa demotywująco na grupy tłumaczy. A Primal bez problemu i o ile sprawdziłem nie ma problemu z synchro (a i tak w razie czego można to korygowac już bezpośrednio z poziomu odtwarzacza kodi.[Obrazek: TsOgPv6l.png][Obrazek: XTqmNJJl.png][Obrazek: kFRoCRpl.jpg]

Witam wiesz może jak dodać wtyczki z napisami do kodi 19.3 android z nowym bulid mam tam tylko jedną wtyczkę a4kSubtiles która już była ale napisy tylko angielskie wyszukuje


RE: Problem z wtyczkami do napisów - szopns - 23-01-2022

(22-01-2022, 08:52 PM)irys napisał(a):
(29-12-2021, 11:16 AM)szopns napisał(a): Jeśli masz na myśli Castle Falls z 2021 o polskim tytule 90 minut do śmierci, to stety/niestety jest wersja z lektorem, a napisy są tylko z translatora dlatego jest z nimi problem. I nie sadze aby się pojawiły jakoś niebawem  zrobione przez którąś grupę, bo a)jest lektor, b)ktoś niecierpliwy wstawił z translatora a jak można zauważyć,to działa demotywująco na grupy tłumaczy. A Primal bez problemu i o ile sprawdziłem nie ma problemu z synchro (a i tak w razie czego można to korygowac już bezpośrednio z poziomu odtwarzacza kodi.[Obrazek: TsOgPv6l.png][Obrazek: XTqmNJJl.png][Obrazek: kFRoCRpl.jpg]

Witam wiesz może jak dodać wtyczki z napisami do kodi 19.3 android z nowym bulid mam tam tylko jedną wtyczkę a4kSubtiles która już była ale napisy tylko angielskie wyszukuje
W ustawieniach należy ustawić tak i wtedy będzie wyszukiwać napisy pl. Bez tego żadna wtyczka nie pokażę napisów pl[Obrazek: EUAqGJFl.png]