Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki.
HBO MAX na Fire 4K Max - Wersja do druku

+- Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki. (https://forum.kodiwpigulce.pl)
+-- Dział: Android/AndroidTV (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=46)
+--- Dział: Aplikacje (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=47)
+--- Wątek: HBO MAX na Fire 4K Max (/showthread.php?tid=4337)

Strony: 1 2 3 4


RE: HBO MAX na Fire 4K Max - suhotnik - 19-06-2023

Hej.
Mam problem od kilku dni z apką. Podczas logowania dostaję komunikat o błędzie i nie mogę zamknąć apki. Muszę ją odinstalować i zainstalować od nowa. Przy próbie logowania znowu błąd i znowu odinstalowanie...


RE: HBO MAX na Fire 4K Max - Łonogrzmot - 19-06-2023

(19-06-2023, 07:28 AM)suhotnik napisał(a): Mam problem od kilku dni z apką. Podczas logowania dostaję komunikat o błędzie i nie mogę zamknąć apki. Muszę ją odinstalować i zainstalować od nowa. Przy próbie logowania znowu błąd i znowu odinstalowanie...

Zainstaluj poprawną wersję...odinstaluj poprzednią, restart urządzenia i czysta instalacja, na przykład za pośrednictwem Downloader...


[Obrazek: tiLVyhWl.jpg]


RE: HBO MAX na Fire 4K Max - suhotnik - 19-06-2023

Dziękuję za podpowiedź.
Wystarczyło zainstalować poprwaną wersję Big Grin


HBO MAX na Fire 4K Max - salata - 19-06-2023

HBO zjebało apkew oficjalnym sklepie Amazonu. Zastąpili HBO Max aplikacja Max kto tylko działa w USA. Co za debile.

Dobrze, ze mam appletv tam nadal siedzi wlasciwa apka .


RE: HBO MAX na Fire 4K Max - Łonogrzmot - 19-06-2023

(19-06-2023, 03:56 PM)salata napisał(a): Zastąpili HBO Max aplikacja Max kto tylko działa w USA.

Dla Ciebie to duży "problem" zainstalować właściwą wersję EU "ręcznie" z apk.?


HBO MAX na Fire 4K Max - salata - 24-06-2023

Problem techniczny nie, wizualny tak, bo mam ikonkę zamiast bannera. Wiem, problemy 1go świata.


RE: HBO MAX na Fire 4K Max - Laczyslav - 30-07-2023

Witam. Mam problem z instalacja aplikacji HBO MAX na moim Android tv boxie. Wersji ze sklepu play nie nie da się obsługiwać pilotem. próbowałem zainstalować inną wersję z apkmirror:

[Obrazek: 8ulRXOLl.jpg]

Bez powodzenia. Tzn instaluje się, ale nie da się uruchomić. Proszę o jakieś wskazówki. 

Box: X96 Max+


RE: HBO MAX na Fire 4K Max - RebA - 30-07-2023

(30-07-2023, 06:12 PM)Laczyslav napisał(a): Witam. Mam problem z instalacja aplikacji HBO MAX na moim Android tv boxie. Wersji ze sklepu play nie nie da się obsługiwać pilotem. próbowałem zainstalować inną wersję z apkmirror:

[Obrazek: 8ulRXOLl.jpg]

Bez powodzenia. Tzn instaluje się, ale nie da się uruchomić. Proszę o jakieś wskazówki. 

Box: X96 Max+
a co za boxa dzowmego masz? ze intyalujesz ze sklepu play i jest zle


RE: HBO MAX na Fire 4K Max - Laczyslav - 30-07-2023

Aplikacja ze sklepu play się uruchamia i działa, ale wymaga sterowania myszką. Zależy mi na obsłudze pilotem do boxa. W tym rzecz.


RE: HBO MAX na Fire 4K Max - RebA - 30-07-2023

(30-07-2023, 06:53 PM)Laczyslav napisał(a): Aplikacja ze sklepu play się uruchamia i działa, ale wymaga sterowania myszką. Zależy mi na obsłudze pilotem do boxa. W tym rzecz.
Jakiego masz boxa? Bo jakoś ja mam apkę ze sklepu i normalnie steruję pilotem, może masz jakiegoś lewego boxa zrobionego z ryżu i jakimś lewackim systemem