Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki.
Nokia Streaming Box 8000 (regulacja glośności) - Wersja do druku

+- Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki. (https://forum.kodiwpigulce.pl)
+-- Dział: TV BOXy i inne urządzenia (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=69)
+--- Dział: Dyskusja ogólna (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Wątek: Nokia Streaming Box 8000 (regulacja glośności) (/showthread.php?tid=4773)



Nokia Streaming Box 8000 (regulacja glośności) - RebA - 05-11-2022

hello. zakupilem w/w boxa i mam takowy problem, ze jak chce dac glosniej pilotem od boxa to pokazuje mi sie taki paseczek na dole ekranu z regulacja glosnosci daje mi to troszke regulacji, bo nie moge wycisnac tyle co chce otrzymac od mego sprzetu i aby dac jeszcze glosniej to musze uzyc pilota od  soundbar zeby podbic glosnosc taka jaka chce. mam jeszcze boxa z play now 2 i 3 i te boxy jak podlacze pod tv to nimi moge sterowac jednym pilotem od boxa a z nokia tak nie moge sa jakies na to ustawienia bo nie widze nigdzie.



pierwsze foto rekulacja pilotem od boxa [Obrazek: DSCPDC_0000_BURST20221105115325353-1667645957.jpg]







drugie foto regulacja pilotem od tv/soundbar/ box play [Obrazek: DSC_0001-1667645957.jpg]


RE: Nokia Streaming Box 8000 (regulacja glośności) - Ktosi - 05-11-2022

Sprzęt ma być ustawiony na wymaganą głośność.


RE: Nokia Streaming Box 8000 (regulacja glośności) - RebA - 05-11-2022

(05-11-2022, 11:14 AM)Ktosi napisał(a): Sprzęt ma być ustawiony na wymaganą głośność.
ale to torche lipa, bo co na boxie ustawie na pol gwizdka a na sounbarze na maxa?
a tak na box z play now 2 lub 3 steruje jednym pilotem wszystkim a tu potrzebuje pilota od noki i od tv albo sounbara


Nokia Streaming Box 8000 (regulacja glośności) - michaelred - 05-11-2022

Musialbys sobie kupic jakiegos innego pilota, ktory obsluguje bt i irde. W vectra boxie taki jest ale nie wiem czy akurat glosnoscia tv tez steruje. No i mozesz tez sterowac przez cec pilotem od tv

Wysłane z mojego YAL-L21 przy użyciu Tapatalka


RE: Nokia Streaming Box 8000 (regulacja glośności) - RebA - 05-11-2022

(05-11-2022, 05:31 PM)michaelred napisał(a): Musialbys sobie kupic jakiegos innego pilota, ktory obsluguje bt i irde. W vectra boxie taki jest ale nie wiem czy akurat glosnoscia tv tez steruje. No i mozesz tez sterowac przez cec pilotem od tv

Wysłane z mojego YAL-L21 przy użyciu Tapatalka
A na co mi kolejny pilot? Jak pisze wyżej play box 2 i 3 steruję wszystkim głośność daje pilotem z boxa i jest git, natomiast z boxa nokia taka funkcja nie działa, dodam że oba piloty dziaja na bt. Dodam jeszcze że box jest podłączony do wejścia cec, a więc tu leży wina ze strony boxa bo w jednym jest git a w drugim nie, i dlatego tego boxa nokie zwrócę bo nie jestem z niego zadowolony nie spełnia moich oczekiwań


RE: Nokia Streaming Box 8000 (regulacja glośności) - Ktosi - 05-11-2022

Nie działa bo jej Nokia nie posiada.