Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki.
Amazon Fire TV Stick - Wersja do druku

+- Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki. (https://forum.kodiwpigulce.pl)
+-- Dział: TV BOXy i inne urządzenia (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=69)
+--- Dział: Dyskusja ogólna (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Wątek: Amazon Fire TV Stick (/showthread.php?tid=814)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: Amazon Fire TV Stick - zorro_9 - 24-12-2021

(24-12-2021, 12:26 AM)Ktosi napisał(a): Spotkał się ktoś z problemem nie działania regulacji głośności z pilota Fire TV 4K Max  ?
Mam monitor z głośnikami i nie działa kompletnie +/- dźwięku i wyciszenie.  W TV działa normalnie.


Ja mam tak samo i nie wiem jak to naprawić


RE: Amazon Fire TV Stick - Ktosi - 24-12-2021

Kombinowałem ile się da i nadal nie ma dźwięku, chyba trzeba będzie spróbować konwertera HDMI/Audio i podłączyć dźwięk analogowo albo soundbara optykiem. Wink 

W soundbarze z wejściem/wyjściem HDMI działa bez problemu. Tak samo w monitorze LG z tunerem TV ( nie mylić z TV bo to normalnie jest tylko monitor ) . Pewnie w niektórych monitorach działa, przynajmniej wiadomo że Iiama nie.

Wynika z tego że stick  wykrywając monitor jako TV przestawia się na sterowanie głosem tylko w TV nie używając sterowania systemowego jak to mają zwykłe boxy Androida. 
To pewnie tylko "problem" z góry zamierzony  w oprogramowaniu by nie tworzyć dwóch niezależnych regulacji głośności sticka i TV. :/

Widocznie  urządzenie ( monitor ) powinno posiadać pełną obsługę HDMI-CEC.


RE: Amazon Fire TV Stick - smiechol95 - 27-12-2021

(24-12-2021, 09:32 PM)zorro_9 napisał(a):
(24-12-2021, 12:26 AM)Ktosi napisał(a): Spotkał się ktoś z problemem nie działania regulacji głośności z pilota Fire TV 4K Max  ?
Mam monitor z głośnikami i nie działa kompletnie +/- dźwięku i wyciszenie.  W TV działa normalnie.


Ja mam tak samo i nie wiem jak to naprawić
Tak. Trzeba wybrać odpowiedni klucz IR, musicie potestować kilka i NAJWAŻIEJSZE: po wybraniu klucza IR trzeba poczekać kilka sekund i sprawdzić, nie od razu. Ja tak straciłem kilka godzin, bo testowałem bardzo dużo kluczy, a okazało się, że poprawnym jest jeden z (około) pięciu polecanych przez Sticka, ale zmieniałem klucze od razu jak widziałem że nie działa, a wystarczyło poczekać 10s.


Amazon Fire TV Stick - tomahawk5000 - 10-01-2022

Czy ktoś z was bawił się w przenoszenie aplikacji na zewnętrzne źródło? Moja zabawa skończyła się tym że szybko wróciłem na oryginału bo aplikacje strasznie zamulały.


Edit
Na innym pendrive wszystko pięknie działa.
Mam za to inne pytanie jak przenieść na pendrive pliki a nie tylko aplikacje które się tam instalują?


RE: Amazon Fire TV Stick - Mielniak - 23-01-2022

(10-01-2022, 06:54 AM)tomahawk5000 napisał(a): Czy ktoś z was bawił się w przenoszenie aplikacji na zewnętrzne źródło? Moja zabawa skończyła się tym że szybko wróciłem na oryginału bo aplikacje strasznie zamulały.


Edit
Na innym pendrive wszystko pięknie działa.
Mam za to inne pytanie jak przenieść na pendrive pliki a nie tylko aplikacje które się tam instalują?

Witam,czy ktoś próbował już zainstalować aplikacje Viaplay na Fire tv Stick 4K?Zainstalowac mi się udało ale jak uruchamiam aplikacje to ekran jest tak dziwnie rozciągnięty i nic nie można zrobić


RE: Amazon Fire TV Stick - Łonogrzmot - 23-01-2022

(23-01-2022, 09:59 AM)Mielniak napisał(a): czy ktoś próbował już zainstalować aplikacje Viaplay na Fire tv Stick 4K?

Co tutaj "próbować" jak aplikacja działa świetnie...złą wersję zapodałeś, musi być Viaplay (Android TV) 4.17 nodpi.


RE: Amazon Fire TV Stick - Mielniak - 23-01-2022

(23-01-2022, 10:25 AM)Łonogrzmot napisał(a):
(23-01-2022, 09:59 AM)Mielniak napisał(a): czy ktoś próbował już zainstalować aplikacje Viaplay na Fire tv Stick 4K?

Co tutaj "próbować" jak aplikacja działa świetnie...złą wersję zapodałeś, musi być Viaplay (Android TV) 4.17 nodpi.

bylbym wdzięczny jakbyś podał link który trzeba wpisać w dowloader na Fire tv żeby ściągnąć odpowiednia wersje,z góry Dziekuje za pomoc


RE: Amazon Fire TV Stick - tomahawk5000 - 23-01-2022

(23-01-2022, 10:40 AM)Mielniak napisał(a):
(23-01-2022, 10:25 AM)Łonogrzmot napisał(a):
(23-01-2022, 09:59 AM)Mielniak napisał(a): czy ktoś próbował już zainstalować aplikacje Viaplay na Fire tv Stick 4K?

Co tutaj "próbować" jak aplikacja działa świetnie...złą wersję zapodałeś, musi być Viaplay (Android TV) 4.17 nodpi.

bylbym wdzięczny jakbyś podał link który trzeba wpisać w dowloader na Fire tv żeby ściągnąć odpowiednia wersje,z góry Dziekuje za pomoc
Ściągnij sobie po 6 APK w tej wersji i zainstaluj z USB czy z kompa


RE: Amazon Fire TV Stick - Łonogrzmot - 23-01-2022




RE: Amazon Fire TV Stick - Mielniak - 23-01-2022