Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki.
EPG od kodiwpigulce.pl - Wersja do druku

+- Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki. (https://forum.kodiwpigulce.pl)
+-- Dział: EPG.OVH (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=65)
+--- Dział: Główny dział z EPG (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=68)
+--- Wątek: EPG od kodiwpigulce.pl (/showthread.php?tid=884)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25


RE: EPG od kodiwpigulce.pl - mjw - 14-07-2019

Mógłbyś zmienić nazwę z OVH na EPG.OVH, bo wygląda jakby dostawcą był ovh.pl. Smile


RE: EPG od kodiwpigulce.pl - ireeus - 14-07-2019

(14-07-2019, 04:04 PM)mjw napisał(a): Mógłbyś zmienić nazwę z OVH na EPG.OVH, bo wygląda jakby dostawcą był ovh.pl. Smile

Zrobione  Smile


RE: EPG od kodiwpigulce.pl - ireeus - 15-07-2019

(29-06-2019, 09:42 AM)sky02 napisał(a): Epg przebudowane na 3 dniowe. Jak będą słowa krytyki, że za długo się wczytuje, wrócimy do 2 dni.

3 dni może i dobra sprawa ale jak wyżej. Ładuje się zdecydowanie za długo. Może by tak generować 2 pliki jeden 2 dniowy a drugi  3 dniowy?


RE: EPG od kodiwpigulce.pl - patrick94 - 20-07-2019

Witam Panowie, mój problem polega na tym, że obojętne skąd wezmę EPG czy to z By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. czy z By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. to i tak programy są rozjechane kompletnie.. a stream biorę z teleelevidenie, mogę podesłać playlistę no problem byle by mieć to tylko jakoś ogarnięte. Pozdrawiam i przepraszam jeśli w złym temacie piszę.


RE: EPG od kodiwpigulce.pl - Łonogrzmot - 20-07-2019

(20-07-2019, 10:34 AM)patrick94 napisał(a): obojętne skąd wezmę EPG
a stream biorę z teleelevidenie

Jeszcze dopisz w jakiej aplikacji oglądasz, uruchamiasz tą "kombinację" lista m3u+EGP, pewnie to tylko kwestia poprawnych ustawień  [Obrazek: n010.gif]

Informacyjnie, niezobowiązująco, lista od Teleelevidenie+EGP od kultowego kodiwpigulce, w aplikacjach Perfect Player lub TiviMate IPTV Player spisuje się ŚWIETNIE [Obrazek: r010.gif]


RE: EPG od kodiwpigulce.pl - patrick94 - 20-07-2019

Oglądam na PC w Kodi z dodatkiem PVR IPTV Simple Client

 Perfect Player na PC coś nie bardzo chcę mi łapać moje listy z teleelevidenie.. nie wiem czy coś trzeba przerobić czy coś.. a ten drugi program jest tylko na androida..


RE: EPG od kodiwpigulce.pl - sky02 - 21-07-2019

(20-07-2019, 11:30 AM)patrick94 napisał(a): Oglądam na PC w Kodi z dodatkiem PVR IPTV Simple Client

 Perfect Player na PC coś nie bardzo chcę mi łapać moje listy z teleelevidenie.. nie wiem czy coś trzeba przerobić czy coś.. a ten drugi program jest tylko na androida..

Pewnie nie Polska lokalizacja i jest przesunięcie czasowe. Kolego musisz dodać lub ująć czas w programie, bo epg jest tworzone na czas Pl znaczy strefa 0 i w programie w zależności czy na zachód -1 czy na wschód +1 itd . Strefy czasowe. Pozdrawiam


RE: EPG od kodiwpigulce.pl - patrick94 - 21-07-2019

Ale tak jak pisałem mam rozjechane całe programy w sensie kanały a nie godziny.. np. do tvn turbo mam przypisany zupełnie inny program


RE: EPG od kodiwpigulce.pl - sky02 - 21-07-2019

Aaa... Ja miałem podobną sytuację jak Ty gdy użyłem IPTV Merge do łączenia list i epg. Epg wyświetlało co chciało ba nawet opisy miałem w VOD 208 Smile . Odinstalowałem wyczyściłem IPTV wszystko ściągnąłem na nowo restart i wszystko wróciło do normy.


RE: EPG od kodiwpigulce.pl - patrick94 - 21-07-2019

Ja wszystko mam dodane w jednej wtyczce tej simple iptv o której wspominałem.