Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki.
EPG od kodiwpigulce.pl - Wersja do druku

+- Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki. (https://forum.kodiwpigulce.pl)
+-- Dział: EPG.OVH (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=65)
+--- Dział: Główny dział z EPG (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=68)
+--- Wątek: EPG od kodiwpigulce.pl (/showthread.php?tid=884)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25


RE: EPG od kodiwpigulce.pl - sky02 - 21-07-2019

Kolego ja tylko podałem sugestię, co możesz zrobić by wszystko wróciło do normy. I co ja zrobiłem kiedy miałem bardzo podobne problemy. Więc jeszcze raz na spokojnie i ze zrozumieniem odinstaluj; Sampe IPTV , restart kodi dla świętego spokoju. Instal  na  nowo krok po kroku z : By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. tylko zamiast internetowa url wpisujesz swój url/ link do prywatnej listy reszta bez zmian. Prezes nawet obrazki zrobił do tutka Wink  Ps nie zapomni o restartach by kodi sobie te wszystkie zmiany poukładał. Pozdrawiam.


RE: EPG od kodiwpigulce.pl - patrick94 - 22-07-2019

Zrozumiałem Wink Dziękuję, powiem, tak jest już troszkę lepiej ale dalej jest haos i np na tvn turbo pokazuje, że jest teraz program "co dzisiaj gramy" a na esce zaś katastrofy w przestworzach... jakieś jeszcze pomysły ?


RE: EPG od kodiwpigulce.pl - Jaca - 22-07-2019

Najlepiej po zmianach czasowych jest: wyłaczyć pvr,wejść w ustawienia telewizji i tam wyczyścić

ustawienia/telewizja/ogólne wyczyść dane
ustawienia/telewizja/przewodnik/wyczyść dane / ta opcja bardziej wskazana

włącz pvr

odinstalowanie pvr nie czysci tego co zawiera zapis systemowych ustawień Kodi TV32.db , Epg12.db


By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.




RE: EPG od kodiwpigulce.pl - patrick94 - 22-07-2019

Super, to rozwiązało wszystkie problemy, dzięki wielkie Smile


RE: EPG od kodiwpigulce.pl - bartek35355 - 25-07-2019

W kodi i IPTV na andka działają listy super. 99% kanałów ma opisy, obrazki. Jedynie w simple iptv na samsung tv nie działają - te listy są po prostu za duże - 56MB. TV się crashuje. Znalazłem jakieś inne listy 11MB i działały ale jakość dużo gorsza, nie znajduje z 20 kanałów - fakt, że nazewnictwo mam kiepskie w m3u przy dublowanych kanałach ale lista kwp działa rewelacyjnie, szkoda tylko że jest za duża.


RE: EPG od kodiwpigulce.pl - Jaca - 25-07-2019

epg url ja czsem podaje i dziala nie stęka ze za duzy plik wczoraj tez dodawalem bo testowalem pewna liste
m3u ma ograniczenia ale epg?

chyba że nie o tym wspomiszasz
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.


RE: EPG od kodiwpigulce.pl - bartek35355 - 25-07-2019




RE: EPG od kodiwpigulce.pl - sky02 - 25-07-2019

@By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.  Witaj poszły delikatne  zmiany w epg wyłączyłem sport : skysports.com, m.tvguide.co.uk-full i tak 99% użytkowników nawet nie wiedziało o tym. Jutro po 11 godz  sprawdź czy działa i napisz tu lub na pw do mnie . Pomyślimy nad powrotem do 2 dni. 33% wielkości pliku jest 3 dzień, który i tak jest poprawiany. Z 60 Mb zjedziemy na 40 Mb. Pozdrawiam Wink


RE: EPG od kodiwpigulce.pl - nobody11 - 26-07-2019

(25-07-2019, 04:49 PM)bartek35355 napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Dokładnie o EPG mówie. Przetestowałem z 20 różnych i tylko od kdp nie działa. TV się po prostu crashuje (nie ma żadnego komunikatu), musze go wyłączyć bo nic nie da się zrobić.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. np. ten działa a ma 24MB. Mam jeszcze inną teorie, że jest tam jakiś błąd z którym tv sobie nie radzi (przy xml editor online mi coś takiego wyskoczyło w 799699~ linii) Szkoda, bo ten od epg-polska nie pokrywa mi z 10 kanałów.
No ale na fonie i kodi na xo wszystko pięknie działa, więc bankowo to wina simple imptv lub samsunga.
Mam ten sam problem z EPG na Smart IPTV na Samsungu, ale ta sama lista i aplikacja na Android TV Sony działa bez zarzutu.


RE: EPG od kodiwpigulce.pl - bartek35355 - 26-07-2019