Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki.
EPG od kodiwpigulce.pl - Wersja do druku

+- Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki. (https://forum.kodiwpigulce.pl)
+-- Dział: EPG.OVH (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=65)
+--- Dział: Główny dział z EPG (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=68)
+--- Wątek: EPG od kodiwpigulce.pl (/showthread.php?tid=884)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25


RE: EPG od kodiwpigulce.pl - nixs - 31-03-2020

brawo, ja nie chciałem mówić bo.. ale dalej @Mtmixer zapraszam na pw,to bedzie dluga rozmowa bo widać nie wiesz gdzie sufit gdzie dupa ale damy rade, lepsze to niż zaśmiecać temat


RE: EPG od kodiwpigulce.pl - Łonogrzmot - 31-03-2020

(31-03-2020, 08:19 PM)Tomek napisał(a): Hasło na dziś : plusx lub teleelevidenie

W odniesieniu do telee, to hasło raczej na wczoraj, bo się nie zarejestruje [Obrazek: e020.gif]
Na pierwszy raz, na próbę, ta sympatyczna darmówka styknie [Obrazek: r025.gif]


RE: EPG od kodiwpigulce.pl - sky02 - 31-03-2020

@By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. Ok zwracam honor Smile Po prostu był post pod postem i odebrałem Twoją wypowiedź jako atak na nowicjusza. Myślę że będzie luzik, bo to było tylko nieporozumienie. Pozdrawiam Wink
Ps. Szacun za ripostę. 2 strony w wątku jednego wieczoru. Gdzie jedną stronę wypełnialiśmy 2 miesiące Wink


RE: EPG od kodiwpigulce.pl - paul - 01-04-2020

Witam, może ktoś potwierdzić brak owych kanłów.

Pobrałem epg pl.gz i nie mam epg dla kanałów:

Polonia 1
TVP3 Katowice
StudioMed TV
Canal+ Now
Jim Jam Polsat
4Fun TV
Dla Abonentow
RMF FM

Dziękuję za odpowiedź.


RE: EPG od kodiwpigulce.pl - Łonogrzmot - 01-04-2020

(01-04-2020, 10:20 AM)paul napisał(a): TVP3 Katowice

Jim Jam Polsat

4Fun TV

Jak najbardziej, na tych kanałach jest EPG [Obrazek: a070.gif]


RE: EPG od kodiwpigulce.pl - paul - 01-04-2020

Ok do tych 3 sie zgodze. Błąd był po mojej stronie. Ale dalej nie działają pozostałe wymienione kanały przeze mnie z tego linka By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Proszę jeśli to możliwe o spr i poprawę, dziękuję.


RE: EPG od kodiwpigulce.pl - Łonogrzmot - 01-04-2020

(01-04-2020, 11:48 AM)paul napisał(a): Proszę jeśli to możliwe o spr i poprawę

Zagadnienie w przedmiotowym temacie, było x razy wałkowane, nie jesteś pierwszy, to by było na tyle [Obrazek: k070.gif]


RE: EPG od kodiwpigulce.pl - paul - 04-04-2020

Witam, może ktoś potwierdzić brak owych kanłów.

Pobrałem epg pl.gz i nie mam epg dla kanałów:

Polonia 1
StudioMed TV
Canal+ Now
Dla Abonentow
RMF FM

Spr w .XML i nie ma opisów epg tych kanałów.
Dziękuję za odpowiedź.


RE: EPG od kodiwpigulce.pl - mjw - 04-04-2020

Potwierdzam, nie ma i nie będzie chwilowo. A tak właściwie to skąd mamy brać EPG do Dla abonentów? Big Grin


RE: EPG od kodiwpigulce.pl - dj_pustak - 09-04-2020

"Polsat Seriale HD" nie posiada EPG; z tego co czytałem, to Polsat Romans zmienił się w Polsat Seriale.

Edit. Dzisiaj po aktualizacji EPG tytuły programów są po angielsku - rano było jeszcze wszystko dobrze. Nie wiem, czy to kwestia Tivimate, czy samego EPG.