Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki.
EPG od kodiwpigulce.pl - Wersja do druku

+- Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki. (https://forum.kodiwpigulce.pl)
+-- Dział: EPG.OVH (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=65)
+--- Dział: Główny dział z EPG (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=68)
+--- Wątek: EPG od kodiwpigulce.pl (/showthread.php?tid=884)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25


RE: EPG od kodiwpigulce.pl - szosti - 11-04-2020

Dokładnie mam ten sam problem.. ktoś coś wie?


RE: EPG od kodiwpigulce.pl - Jaca - 11-04-2020

Tivimate,jest po polsku ale nie wspiera polskiego epg? ,nie sprawdałem ale może jest wybór języka i na "twardo" zaznaczyć "PL"

Problem leży tutaj:

<title lang="pl">Gra o wszystko</title>
<title lang="en">Molly's Game</title>

Ne wem dla czego pobiera dane z "en" zamiast "pl" 

dla kodi jest to dobre rozwiązanie bo po angielskich tytułach scrapery okładed etc.. w pvr działają lepiej a i tak wyświetla nazwy po polsku
piszczcie do twórcy apki aby to poprawił lub trzeba to wyłączyć w scraperze Webgrab+Plus, tyle że poprawi jedno a zepsuje drugie


EPG od kodiwpigulce.pl - dj_pustak - 11-04-2020

Jeszcze wczoraj rano było dobrze - po ostatniej aktualizacji u mnie się zepsuło i tak już zostało. Nie twierdzę, że to nie wina Tivimate, ale na pewno do tej pory działało wszystko w porządku. Dodam, że nie aktualizowałem programu, więc to też nie tu leży problem.


RE: EPG od kodiwpigulce.pl - Jaca - 11-04-2020

bo było tylko to:

<title lang="pl">Gra o wszystko</title>

bez tego:

<title lang="en">Molly's Game</title>

teraz::
<title lang="pl">Gra o wszystko</title>
<title lang="en">Molly's Game</title>



RE: EPG od kodiwpigulce.pl - Marcin89 - 11-04-2020

U mnie tez po ang, jak ustawic w tivi mate zeby bylo ponownie PL?


RE: EPG od kodiwpigulce.pl - szosti - 11-04-2020

Problem jest też w innych aplikacjach...np iptv ta w niebieskim kwadracie tam gdzie angielski tytuł w ogóle programu nie mam. ..a nie można zobić nowego epg.. aby miało swoją nazwę z końcówką kodi? I miało nowy kod...?
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.


RE: EPG od kodiwpigulce.pl - dj_pustak - 11-04-2020

(11-04-2020, 11:54 AM)Jaca napisał(a): bo było tylko to:

<title lang="pl">Gra o wszystko</title>

bez tego:

<title lang="en">Molly's Game</title>

teraz::
<title lang="pl">Gra o wszystko</title>
<title lang="en">Molly's Game</title>
Rozumiem, nastąpiła jakaś zmiana w EPG, której Tivimate nie ogarnia - już kiedyś miałem taki problem z EPG od innego dostawcy. Pozostaje pogodzić się z angielskimi tytułami (opisy są po polsku) lub ewentualnie znaleźć jakieś inne EPG. Ja na razie zostaje z Waszym plikiem, choć trochę drażnią mnie te angielskie nazwy Smile Można by też spróbować twórcę programu poprosić o jakieś zmiany.


RE: EPG od kodiwpigulce.pl - Łonogrzmot - 11-04-2020

(11-04-2020, 01:16 PM)dj_pustak napisał(a): Tivimate nie ogarnia 
Pozostaje pogodzić się z angielskimi tytułami (opisy są po polsku) l

Po co ta histeria, przecież wszystko jest w porządku, jakie nie ogarnia? jakie angielskie? [Obrazek: k045.gif]


[Obrazek: 804999b50c76d1d1.jpg]


RE: EPG od kodiwpigulce.pl - Jaca - 11-04-2020

napisz do @sky02 to zmieni kilka linijek trzeba przyblokować i będzie dobrze , nie dla wszystkich ale w apkach dla android się to poprawi na 100%

@szosti nazwy które nie mają epg w tej aplikacji są zawarte w pliku .xml ,apka nie wspiera multiname , to chyba jedna z niewielu która tego nie robi ...........,każdemu nie dogodzisz.........


RE: EPG od kodiwpigulce.pl - sky02 - 11-04-2020

Proszę na nowo przeładować epg. Powróciliśmy do starej wersji.