Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki.
EPG od kodiwpigulce.pl - Wersja do druku

+- Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki. (https://forum.kodiwpigulce.pl)
+-- Dział: EPG.OVH (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=65)
+--- Dział: Główny dział z EPG (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=68)
+--- Wątek: EPG od kodiwpigulce.pl (/showthread.php?tid=884)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25


RE: EPG od kodiwpigulce.pl - sky02 - 10-01-2019

Witaj. Proszę zmienić nazwy kanałów "FOX" na "Fox" i będzie ok jak tu : By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Pozdrawiam.


RE: EPG od kodiwpigulce.pl - HeavyNuts - 10-01-2019

Dziekuję! Działa również z "FOX"


RE: EPG od kodiwpigulce.pl - cochize1 - 12-01-2019

Hej wszystkim,
bawię się w IPTV i EPG dopiero od krótkiego czasu i staram się nie zawracać zbytnio głowy tylko powoli sam wszystko ogarnąć. I o ile poradziłem sobie z całą konfiguracją IPTV na Windows i Smart TV i całe EPG od Was razem z logo pięknie mi się ładuje, to natrafiłem na taki jeden problem:
- w swojej liście m3u wykasowałem zbędne kanały, ale za niezbędne dla siebie uważam też np. Sky Sports do kórego epg na Waszej liście nie ma. Chciałem ręcznie edytować listę i po dodaniu wierszy dla Sky, np.:

<channel id="Sky Sports Premier League HD UK">
<display-name lang="en">Sky Sports Premier League HD UK</display-name>
<icon src="https://d2n0069hmnqmmx.cloudfront.net/epgdata/1.0/newchanlogos/80/35/skychb4010.png" />
<url>http://www.tv.sky.com</url>
</channel>

i wrzuceniu Waszej listy na swój serwer, EPG działa razem za Sky, ale nie uaktualnia programu (działa tylko na aktualny dzień kiedy wrzuciłem plik na serwer).

Nie do końca rozumiem jeszcze działanie webgrab+ i np. nie rozumiem na jakiej zasadzie program z Waszej strony uaktualnia się sam (chociaż nigdzie w pliku nie ma linkowania do np. programtv.onet.pl, tylko do By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.)? Czy na podstawie Waszej listy jestem w stanie przygotować plik tak, że po wrzuceniu na swój serwer i dodaniu pozycji Sky Sports będzie mi się codziennie uaktualniał?

Mam nadzieję, że nic nie powmieszałem. Wielkie gratulacje i wielkie dzięki za całą ciężką robotę.
P.


RE: EPG od kodiwpigulce.pl - sky02 - 12-01-2019

Witaj. Nie bardzo rozumiem Twojego pytania Smile .Na początek odpowiem na to co zrozumiałem. Nasza lista jest tworzona na 2 dwa dni. Kopiując ją do siebie będzie Ci działać do 24 godz następnego dnia. Sama lista jest codziennie w nocy odnowa tworzona. Znaczy nie też tak do końca, bo tak naprawdę na nowy dzień są robione tylko poprawki a generowany jest 2 dzień. Nowa lista już ma nową datę i minimalnie inny rozmiar. Po 7 rano jest automatycznie wysyłana na serwer a po 5 minutach następna lista.gz. Programy z wpisanym linkiem do epg już same rozpoznają zmianę pliku po dacie i z automatu sobie aktualizują. A teraz moje pytania do Ciebie. Sam tworzysz swoje epg w WebGrab+Plus ? Jak łączysz te 2 epg ? Co chcesz osiągnąć ? itd. Napiszę Tobie na Pw emaila i tam będziemy  pisać by nie zaśmiecać forum. Napisz na spokojnie masz dużo czasu, bo będę mógł Ci odpisać dopiero w poniedziałek. Pozdrawiam Smile


RE: EPG od kodiwpigulce.pl - cochize1 - 15-01-2019

(12-01-2019, 03:48 PM)sky02, świetna robota, szybka pomoc w zrozumieniu WebGraba i uaktualnienie epg o sportowe kanały Sky. Jak dla mnie lista jest kompletna, a przy okazji mam nadzieję, że i komuś się przyda:) napisał(a): Witaj. Nie bardzo rozumiem Twojego pytania Smile .Na początek odpowiem na to co zrozumiałem. Nasz lista jest tworzona na 2 dwa dni. Kopiując ją do siebie będzie Ci działać do 24 godz następnego dnia. Sama lista jest codziennie w nocy odnowa tworzona. Znaczy nie też tak do końca, bo tak naprawdę na nowy dzień są robione tylko poprawki a generowany jest 2 dzień. Nowa lista już ma nową datę i minimalnie inny rozmiar. Po 7 rano jest automatycznie wysyłana na serwer a po 5 minutach następna lista.gz. Programy z wpisanym linkiem do epg już same rozpoznają zmianę pliku po dacie i z automatu sobie aktualizują. A teraz moje pytania do Ciebie. Sam tworzysz swoje epg w WebGrab+Plus ? Jak łączysz te 2 epg ? Co chcesz osiągnąć ? itd. Napiszę Tobie na Pw emaila i tam będziemy  pisać by nie zaśmiecać forum. Napisz na spokojnie masz dużo czasu, bo będę mógł Ci odpisać dopiero w poniedziałek. Pozdrawiam Smile



RE: EPG od kodiwpigulce.pl - sky02 - 05-02-2019

Witam. Brak tych kanałów jest spowodowany błędem M-TVguide  . Proszę zainstalować z naszego By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.   wtyczkę WP Pilot. Podać swoje dane, Sprowadzić czy prawidłowo działa. Następnie wrócić do ustawień podać gdzie zapisać listę m3u, wygenerować. Listę zamontować w PVR IPTV Sample Client z naszym epg By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. i w logo Preferuj dane XMLTV Proszę pamiętać że listę wtyczka wygeneruje tylko na Kodi 18.
Będą wszystkie z logo i opisem. Pozdrawiam.


RE: EPG od kodiwpigulce.pl - xqazwsx - 08-02-2019

Dzięki za info. Gdyby jeszcze była możliwość zainstalowania Kodi 18 na Androidzie 4.4 to było by super


RE: EPG od kodiwpigulce.pl - mjw - 08-02-2019

Android 4.4 ....

Na czym masz taki stary system?


RE: EPG od kodiwpigulce.pl - mjw - 08-02-2019

Uruchom sobie w takim razie CoreELEC: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.


RE: EPG od kodiwpigulce.pl - jon1022 - 09-02-2019

Tan box jest chyba na RK 3229 nie ma na to ani core ani libreelec - czas na wymianę sprzętu