Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem Kodi 17 na MXIII 2G
#1
Witam. Po aktualizacji z Kodi 16.1 na 17.6 obraz nie synchronizuje się z dźwiękiem. Często występują lekkie ścinki i przyśpieszenia obrazu, dźwięk ewidentnie z przyśpieszeniem. Nie da się tego oglądać. Ktoś wie jak to naprawić? Czy opłaca się instalować libreelec czy nic to nie da?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Instaluj libreelec - dużo lepiej działa niż Kodi na androidzie.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
(16-09-2018, 11:59 AM)mjw napisał(a): Instaluj libreelec - dużo lepiej działa niż Kodi na androidzie.

Mam problem z zainstalowaniem. Posiadam MXIII 2G z Amlogic S802, z tego co wyczytałem dla tego boxa będzie dobry obraz LibreELEC-S8X2.arm-8.2.3-S82.img.gz. Jednak nie mogę go odpalić. Przy odpaleniu wywala mi błąd i obraz rootowania z czerwonym wykrzyknikiem. Spróbuje jeszcze z innymi obrazami.

Odpowiedz
#4
Jaki plik dtb wrzuciłeś na kartę? Spróbuj inne plimi dtb.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#5
Odpowiedz
#6
Nagraj obraz LibreeELEC-S8X2...img.gz na sd , najlepiej programem etcher tam nie można zbłądzić.
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
(17-09-2018, 05:49 PM)zm1c4l napisał(a): Nagraj obraz LibreeELEC-S8X2...img.gz na sd , najlepiej programem etcher tam nie można zbłądzić.

Nagrałem Win32diskmanagerem, to chyba bez różnicy nie?
Odpowiedz
#8
Bez różnicy.
Odpowiedz
#9
Odpowiedz
#10
Jaki jest dokładny komunikat błędu bo nie wiem jak mam rozumieć błąd połączenia i przy czym on Ci się pojawia ?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości