Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
brak źródeł ??
#21
Sad 
No to Koniec. Bo to ACTA2 wprowadzą na 99%   Sad
Odpowiedz
REKLAMA:



#22
(07-11-2018, 03:37 PM)jon1022 napisał(a): No to Koniec. Bo to ACTA2 wprowadzą na 99%   Sad
Nie wiadomo w jakiej formie, nie wiadomo w jakiej formie będzie ratyfikacja u nas itp...

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#23
(07-11-2018, 04:07 PM)Tomek napisał(a): Nie wiadomo w jakiej formie, nie wiadomo w jakiej formie będzie ratyfikacja u nas itp...

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

No własnie, nie wiadomo w jakiej formie i kiedy w ogóle by to zaczęło obowiązywać.
Na pewno nie stanie to się w najbliższych miesiącach - pytanie czy w ogóle w 2019 roku Tongue
Więc długo będziemy czekać na aktualizację Smile
Odpowiedz
#24
IMO - jak wprowadzą, to wprowadzą nie wiadomo kiedy i będzie pozamiatane, jeśli nie wprowadzą, to właśnie w styczniu 2019 się wyjaśni...
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#25
Mam pytanie, czy w związku z tymi problemami ze źródłami, na real debrid też one występują?
Pytam, bo przez miesiąc używałem RD i niestety nie urzekł mnie. Nie było nic więcej źródeł w lepszej jakości niż normalnie, a i jakiejś większej prędkości tych źródeł (zmniejszenia buforowania) na Mi Box tez nie zauważyłem.
Jeżeli jednak na RD nie ma w tej chwili problemów z ilością źródeł, to może bym znów spróbował, bo coraz ciężej coś obejrzeć normalnie.
Odpowiedz
#26
Sam nie tak dawno zakupiłem RD bo faktycznie jest coraz ciężej obejrzeć zwłaszcza w godzinach wieczornych. Teraz jest taki czas że po prostu więcej ludzi już siedzi wieczorami i ogląda. Co do ilości linków... Na stronie rd jest wykaz obsługiwanych linków i w większości są obsługiwane hosty z polskich stron więc nie ma co się bać że będzie mało linków, kwestia już wtyczki.

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
REKLAMA:



#27
Używam tylko FanFilm.
Nie potrzebuje źródeł 4K, bo nie mam takiego tv. Starczy mi 1080p, a nawet dobre 720p.
Jednak ostatnio bez RD działa tylko jedno lub dwa źródła na 20 wyświetlonych, a w weekendy trzeba czekać pół godziny aż się zbuforuje żeby dało się oglądać bez przerw.
Łącze mam 300/40, choć w Mi Box tego nie mogę w pełni wykorzystać to i tak uważam, że to nie szybkość łącza ma tu znaczenie.
Odpowiedz
#28
Jeśli chcesz korzystać w pełni swoich łącz w dobrej jakości to RD i torrenty albo postawić vps+torrent i dodać jako webdav na filmy itp ... Do wyboru.

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#29
Podbiję temat, bo mam coś podobnego..
Po wpisaniu nazwy w wyszukiwarkę FanFilm zostaję skierowany do wyników wyszukiwania - tak jakby nic nie znalazło. Ręcznie szukając na stronach providerów szukany tytuł występuję.
Inne przypadek, to udane znalezienie filmu, ale po wyborze odcinka, FanFilm zgłasza "brak źródeł" - mimo tego, że na stronach providerów są one dostępne.

Co tu może być na rzeczy?
Odpowiedz
#30
Sugeruję szukać filmy i seriale w tytule originalnym najlepiej po angielsku.

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka

W kwestii źródeł czasem pomaga opcja wyczyść cache źródeł.

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości