Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vider.info
#1
Istnieję wtyczka do tego?

Wysłane z mojego SM-N950 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
O ile pamiętam była taka wtyczka w repozytorium ramica część wtyczek znajduje się teraz w repozytorium podpisa ale bez vider.
Odpowiedz
#3
Proszę repo: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#4
Odpowiedz
#5
(14-01-2020, 09:51 AM)radek170777 napisał(a): Czy tak wtyczka u kogoś działa? Niby zainstalowała się poprawnie, ale jest jakby pusta, nie wyszukuje i nie wyświetla żadnych filmów w Vider.

Tak, działa, Kodi 18.5, Android 9, zakładka Strona Główna pełno jakiś "dziwnych" filmików, zakładka Ranking Vider losowo wybrany materiał, film "Rambo Ostatnia Krew" odtwarza bez problemu, w Opcjach logowanie do jakiegoś nieczynnego "serwisu" z filmami, wszystko w temacie...
Odpowiedz
#6
(14-01-2020, 11:45 AM)Łonogrzmot napisał(a):
(14-01-2020, 09:51 AM)radek170777 napisał(a): Czy tak wtyczka u kogoś działa? Niby zainstalowała się poprawnie, ale jest jakby pusta, nie wyszukuje i nie wyświetla żadnych filmów w Vider.

Tak, działa, Kodi 18.5, Android 9, zakładka Strona Główna pełno jakiś "dziwnych" filmików, zakładka Ranking Vider losowo wybrany materiał, film "Rambo Ostatnia Krew" odtwarza bez problemu, w Opcjach logowanie do jakiegoś nieczynnego "serwisu" z filmami, wszystko w temacie...
No u mnie czarno Sad
To może inaczej. A trzeba być zarejestrowanym/zalogowanym na vider ?
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
(14-01-2020, 01:37 PM)radek170777 napisał(a): To może inaczej. A trzeba być zarejestrowanym/zalogowanym na vider ?

Absolutnie nie, "goła", czysta instalacja wtyczki, a na jakim niby "vider" chciałeś się rejestrować? [Obrazek: k045.gif]
Odpowiedz
#8
(14-01-2020, 03:03 PM)Łonogrzmot napisał(a):
(14-01-2020, 01:37 PM)radek170777 napisał(a): To może inaczej. A trzeba być zarejestrowanym/zalogowanym na vider ?

Absolutnie nie, "goła", czysta instalacja wtyczki, a na jakim niby "vider" chciałeś się rejestrować? [Obrazek: k045.gif]

Vider.info no bo chyba o takim tu piszemy.

No to może jakiś pomysł, dlaczego nic nie mam ?
Odpowiedz
#9
Vider.info mi ta strona w ogóle nie działa Big Grin
IP masz polskie czy nie?
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#10
(14-01-2020, 06:13 PM)mjw napisał(a): Vider.info mi ta strona w ogóle nie działa Big Grin
IP masz polskie czy nie?

Polskie, Polskie. Na telefonie stronka działa idealnie, tam najwięcej filmów oglądam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości