Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Seriale na Netflix
#31
Ja niestety obejrzałem aż 4 odcinki cały czas mając nadzieje że coś się poprawi niestety, ostrzeżenie jak najbardziej słuszne
Niepokoi mnie twój brak wiary.
(org. I find your lack of faith disturbing.)
Darth Vader
Odpowiedz
REKLAMA:



#32
Czarne lustro oglądaliście?
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#33
Oglądaliście, kiedy jeszcze było robione przez Brytyjczyków było lepsze ale i tak całkiem wporzo, może nie z Netflixa ale z Amazona właśnie odpalam "By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować." - ponoć petarda.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#34
Witam, zacząłem oglądać serial dom z papieru,używam wtyczek fanfilm i scrubs,w lipcu wyszedł 3 sezon a w obydwu ww dodatkach dostępne są tylko 2 sezony.
Czy macie podobnie?
Jeszcze teraz zauważyłem że sezon 1 powinien mieć 13 odcinków a ma 15,natomiast sezon 2 jest sezonem 3, drugiego nie ma wcale.
Odpowiedz
#35
(08-09-2019, 10:04 AM)kokon20 napisał(a): Witam, zacząłem oglądać serial dom z papieru,używam wtyczek fanfilm i scrubs,w lipcu wyszedł 3 sezon a w obydwu ww dodatkach dostępne są tylko 2 sezony.
Czy macie podobnie?

Tak, taka sama sytuacja, ale spróbuj użyć innych wtyczek [Obrazek: r010.gif]
Odpowiedz
#36
(08-09-2019, 10:23 AM)Łonogrzmot napisał(a):
(08-09-2019, 10:04 AM)kokon20 napisał(a): Witam, zacząłem oglądać serial dom z papieru,używam wtyczek fanfilm i scrubs,w lipcu wyszedł 3 sezon a w obydwu ww dodatkach dostępne są tylko 2 sezony.
Czy macie podobnie?

Tak, taka sama sytuacja, ale spróbuj użyć innych wtyczek [Obrazek: r010.gif]

Venom pokazuje tak samo.
Odpowiedz
REKLAMA:



#37
(08-09-2019, 10:32 AM)kokon20 napisał(a): Venom pokazuje tak samo.

Więcej kreatywności [Obrazek: k045.gif]

Alltube? Phantom? [Obrazek: s065.gif]
Odpowiedz
#38
(08-09-2019, 11:02 AM)Łonogrzmot napisał(a):
(08-09-2019, 10:32 AM)kokon20 napisał(a): Venom pokazuje tak samo.

Więcej kreatywności [Obrazek: k045.gif]

Alltube? Phantom? [Obrazek: s065.gif]

Działa poprawnie w Alltube i Filmwebbooster.
Odpowiedz
#39
(08-09-2019, 11:43 AM)kokon20 napisał(a): Działa poprawnie

Nie ma za co! [Obrazek: c060.gif]
Odpowiedz
#40
(08-09-2019, 10:04 AM)kokon20 napisał(a): Witam, zacząłem oglądać serial dom z papieru,używam wtyczek fanfilm i scrubs,w lipcu wyszedł 3 sezon a w obydwu ww dodatkach dostępne są tylko 2 sezony.
Czy macie podobnie?
Jeszcze teraz zauważyłem że sezon 1 powinien mieć 13 odcinków a ma 15,natomiast sezon 2 jest sezonem 3, drugiego nie ma wcale.

W oryginale Hiszpanie zrobili 13 odcinków 90 minutowych (?) pierwszego sezonu a Netflix zrobił z tego dwadzieścia parę odcinków około 45 minutowych i wyszły im z tego dwa sezony. I chyba wszystkie bazy mają oryginalną ilość odcinków a nie tak jak podzielił to Netflix... A teraz w Netflixie mamy trzeci sezon. No i teraz mamy wszystko z lektorem...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości